Club Brugge ruikt miljoenen dankzij gouden drietal

door
Club Brugge ruikt miljoenen dankzij gouden drietal

Club Brugge wist Charles De Ketelaere afgelopen zomer voor een recordbedrag van ruim 30 miljoen euro aan AC Milan te verpatsen. En op termijn zal de Brugse clubkassa nog meer gaan rinkelen. Zo huist er in de huidige selectie nog steeds een gigantisch kapitaal aan spelersmateriaal.


Dat laatste wordt nu geïllustreerd bij 'Transferroom'. Deze app werd speciaal ontwikkeld om de contacten tussen clubs en erkende makelaars efficiënter te maken. Daarnaast maakt men ook regelmatig analyses over de laatste ontwikkelingen op de transfermarkt. Zo kwam 'Transferrroom' bijvoorbeeld naar buiten met een top 10 van duurste spelers tussen de 21 en 23 jaar die momenteel niet actief zijn in de 7 grootste competities van Europa (Premier League, Bundesliga, Serie A, La Liga, Ligue 1, Eredivisie en de Primeira Liga).

Op dit lijstje zijn liefst drie spelers van Club Brugge terug te vinden. Op de 7de plek staat bijvoorbeeld Noa Lang met een geschatte marktwaarde van 23 miljoen euro. Vlak achter hem volgt Andreas Skov Olsen, wiens marktwaarde op zo'n 20 miljoen euro wordt geschat. En op de 10de plek staat Raphael Onyedika. De Nigeriaanse middenvelder zou minstens 17 miljoen euro moeten opbrengen.

NOG MEER GOUDKLOMPJES
De geschatte marktwaarden zijn wel louter een indicator. Bovenaan de top 10 staat bijvoorbeeld Arsenal-target Mykhailo Mudryk. Diens marktwaarde wordt geschat op 36 miljoen euro, maar zijn werkgever Shakhtar Donetsk zou momenteel een veelvoud van dat bedrag verlangen. Bovendien heeft Blauw-Zwart nog meer jonge spelers rondlopen die op termijn een aardige duit moeten opbrengen zoals pakweg Tajon Buchanan (23), Ferran Jutgla (23), Abakar Sylla (20) en Antonio Nusa (17).

LEES OOK: Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Wie denkt u dat uiteindelijk het meeste zal opbrengen?

Meest recent

'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

26
26
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

149
149
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

58
58
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

54
54
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

60
60
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

46
46
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

40
40
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

52
52
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

164
164
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

170
170
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

307
307
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

224
224
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

39
39
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

187
187
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

45
45
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

59
59
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

163
163
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

278
278
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

49
49
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

85
85
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

50
50
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

181
181
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

269
269
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

209
209

Meer sportnieuws