Club Brugge ruikt miljoenen dankzij gouden drietal

340 stemmen
Club Brugge ruikt miljoenen dankzij gouden drietal

Club Brugge wist Charles De Ketelaere afgelopen zomer voor een recordbedrag van ruim 30 miljoen euro aan AC Milan te verpatsen. En op termijn zal de Brugse clubkassa nog meer gaan rinkelen. Zo huist er in de huidige selectie nog steeds een gigantisch kapitaal aan spelersmateriaal.


Dat laatste wordt nu geïllustreerd bij 'Transferroom'. Deze app werd speciaal ontwikkeld om de contacten tussen clubs en erkende makelaars efficiënter te maken. Daarnaast maakt men ook regelmatig analyses over de laatste ontwikkelingen op de transfermarkt. Zo kwam 'Transferrroom' bijvoorbeeld naar buiten met een top 10 van duurste spelers tussen de 21 en 23 jaar die momenteel niet actief zijn in de 7 grootste competities van Europa (Premier League, Bundesliga, Serie A, La Liga, Ligue 1, Eredivisie en de Primeira Liga).

Op dit lijstje zijn liefst drie spelers van Club Brugge terug te vinden. Op de 7de plek staat bijvoorbeeld Noa Lang met een geschatte marktwaarde van 23 miljoen euro. Vlak achter hem volgt Andreas Skov Olsen, wiens marktwaarde op zo'n 20 miljoen euro wordt geschat. En op de 10de plek staat Raphael Onyedika. De Nigeriaanse middenvelder zou minstens 17 miljoen euro moeten opbrengen.

NOG MEER GOUDKLOMPJES
De geschatte marktwaarden zijn wel louter een indicator. Bovenaan de top 10 staat bijvoorbeeld Arsenal-target Mykhailo Mudryk. Diens marktwaarde wordt geschat op 36 miljoen euro, maar zijn werkgever Shakhtar Donetsk zou momenteel een veelvoud van dat bedrag verlangen. Bovendien heeft Blauw-Zwart nog meer jonge spelers rondlopen die op termijn een aardige duit moeten opbrengen zoals pakweg Tajon Buchanan (23), Ferran Jutgla (23), Abakar Sylla (20) en Antonio Nusa (17).

LEES OOK: ‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Wie denkt u dat uiteindelijk het meeste zal opbrengen?

Meest recent

'Mannaert hakt knoop door: opvolger Garcia al bekend?'

Daags na de WK-finale is het doek officieel gevallen voor Rudi Garcia, die zopas "in onderling ...

42
42
Officieel: einde verhaal voor Garcia bij Rode Duivels

De kogel is door de kerk: het aflopend contract van Rudi Garcia als bondscoach van de Rode Duivels ...

382
382
'Leko klopt op tafel: code rood bij Club Brugge'

Het succes dreigt deze zomer weer zijn tol te eisen bij Club Brugge, waar tal van sterkhouders op ...

311
311
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

47
47
'Club in blijde verwachting: Tzolis-tijdslijn bekend'

Bij Club Brugge hebben ze geduld moeten oefenen, maar nu kunnen ze eindelijk hun transfers beginnen ...

188
188
Anderlecht kent volgende opdracht in Europa League

Voor Anderlecht begint het seizoen al deze week, want donderdag moeten ze al aan de bak in de tweede ...

266
266
'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

572
572
Straffe Rodri schaart zich in historisch kwartet

Het WK kende zondagavond zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Argentinië, waarbij La ...

35
35
'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

567
567
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

403
403
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

312
312
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

775
775
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

166
166
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

178
178
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

624
624
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

737
737
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

352
352
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

79
79
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

422
422
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

953
953
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

220
220
Ongezien! Trump zorgt voor bizar moment op WK-uitreiking

Zestien jaar na hun triomf in Zuid-Afrika, heeft Spanje zich voor de tweede keer tot wereldkampioen ...

336
336
Argentinië met grond gelijk gemaakt: "Schande voor het voetbal"

Argentinië kreeg zondagavond een uitgelezen kans om zich voor de twee keer op rij tot ...

725
725
Leko enorm in de problemen na peperdure Vasovic-deal

De komst van Andrej Vasovic lijkt op papier goed nieuws voor Club Brugge. In werkelijkheid bezorgt ...

467
467

Meer sportnieuws