Club Brugge ruikt miljoenen dankzij gouden drietal

door
Club Brugge ruikt miljoenen dankzij gouden drietal

Club Brugge wist Charles De Ketelaere afgelopen zomer voor een recordbedrag van ruim 30 miljoen euro aan AC Milan te verpatsen. En op termijn zal de Brugse clubkassa nog meer gaan rinkelen. Zo huist er in de huidige selectie nog steeds een gigantisch kapitaal aan spelersmateriaal.


Dat laatste wordt nu geïllustreerd bij 'Transferroom'. Deze app werd speciaal ontwikkeld om de contacten tussen clubs en erkende makelaars efficiënter te maken. Daarnaast maakt men ook regelmatig analyses over de laatste ontwikkelingen op de transfermarkt. Zo kwam 'Transferrroom' bijvoorbeeld naar buiten met een top 10 van duurste spelers tussen de 21 en 23 jaar die momenteel niet actief zijn in de 7 grootste competities van Europa (Premier League, Bundesliga, Serie A, La Liga, Ligue 1, Eredivisie en de Primeira Liga).

Op dit lijstje zijn liefst drie spelers van Club Brugge terug te vinden. Op de 7de plek staat bijvoorbeeld Noa Lang met een geschatte marktwaarde van 23 miljoen euro. Vlak achter hem volgt Andreas Skov Olsen, wiens marktwaarde op zo'n 20 miljoen euro wordt geschat. En op de 10de plek staat Raphael Onyedika. De Nigeriaanse middenvelder zou minstens 17 miljoen euro moeten opbrengen.

NOG MEER GOUDKLOMPJES
De geschatte marktwaarden zijn wel louter een indicator. Bovenaan de top 10 staat bijvoorbeeld Arsenal-target Mykhailo Mudryk. Diens marktwaarde wordt geschat op 36 miljoen euro, maar zijn werkgever Shakhtar Donetsk zou momenteel een veelvoud van dat bedrag verlangen. Bovendien heeft Blauw-Zwart nog meer jonge spelers rondlopen die op termijn een aardige duit moeten opbrengen zoals pakweg Tajon Buchanan (23), Ferran Jutgla (23), Abakar Sylla (20) en Antonio Nusa (17).

LEES OOK: Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Wie denkt u dat uiteindelijk het meeste zal opbrengen?

Meest recent

Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

39
39
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

45
45
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

56
56
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

126
126
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

166
166
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

390
390
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

169
169
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

84
84
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

47
47
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

51
51
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

72
72
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

79
79
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

43
43
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

73
73
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

183
183
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

123
123
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

177
177
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

173
173
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

603
603
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

85
85
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

208
208
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

109
109
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

217
217
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

272
272
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

196
196

Meer sportnieuws