Club Brugge ruikt miljoenen dankzij gouden drietal

door
Club Brugge ruikt miljoenen dankzij gouden drietal

Club Brugge wist Charles De Ketelaere afgelopen zomer voor een recordbedrag van ruim 30 miljoen euro aan AC Milan te verpatsen. En op termijn zal de Brugse clubkassa nog meer gaan rinkelen. Zo huist er in de huidige selectie nog steeds een gigantisch kapitaal aan spelersmateriaal.


Dat laatste wordt nu geïllustreerd bij 'Transferroom'. Deze app werd speciaal ontwikkeld om de contacten tussen clubs en erkende makelaars efficiënter te maken. Daarnaast maakt men ook regelmatig analyses over de laatste ontwikkelingen op de transfermarkt. Zo kwam 'Transferrroom' bijvoorbeeld naar buiten met een top 10 van duurste spelers tussen de 21 en 23 jaar die momenteel niet actief zijn in de 7 grootste competities van Europa (Premier League, Bundesliga, Serie A, La Liga, Ligue 1, Eredivisie en de Primeira Liga).

Op dit lijstje zijn liefst drie spelers van Club Brugge terug te vinden. Op de 7de plek staat bijvoorbeeld Noa Lang met een geschatte marktwaarde van 23 miljoen euro. Vlak achter hem volgt Andreas Skov Olsen, wiens marktwaarde op zo'n 20 miljoen euro wordt geschat. En op de 10de plek staat Raphael Onyedika. De Nigeriaanse middenvelder zou minstens 17 miljoen euro moeten opbrengen.

NOG MEER GOUDKLOMPJES
De geschatte marktwaarden zijn wel louter een indicator. Bovenaan de top 10 staat bijvoorbeeld Arsenal-target Mykhailo Mudryk. Diens marktwaarde wordt geschat op 36 miljoen euro, maar zijn werkgever Shakhtar Donetsk zou momenteel een veelvoud van dat bedrag verlangen. Bovendien heeft Blauw-Zwart nog meer jonge spelers rondlopen die op termijn een aardige duit moeten opbrengen zoals pakweg Tajon Buchanan (23), Ferran Jutgla (23), Abakar Sylla (20) en Antonio Nusa (17).

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

Wie denkt u dat uiteindelijk het meeste zal opbrengen?

Meest recent

'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

4
4
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

13
13
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

43
43
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

27
27
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

160
160
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

164
164
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

202
202
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

473
473
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

83
83
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

226
226
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

364
364
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

89
89
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

298
298
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

220
220
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

504
504
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

290
290
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

410
410
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

370
370
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

313
313
Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

57
57
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

267
267
El Ouahdi legt zich neer bij enorme teleurstelling

Zakaria El Ouahdi is één van de beste backs van de Belgische competitie, al dan niet ...

513
513
Guardiola achterna? Kompany schuift historische kans opzij

Vincent Kompany kan met Bayern München geschiedenis schrijven. De Belgische oefenmeester kan ...

131
131
‘Klopp weer T1? Europese grootmacht overtuigt Duitser’

Zien we Jurgen Klopp binennkort weer aan de zijlijn als hoofdtrainer? Momenteel is de Duitser de ...

219
219
‘Westerlo vindt opvolger Rommens: harde gesprekken’

Westerlo is op de wintermercato naarstig op zoek naar een nieuwe linksachter. Afgelopen zomer zagen ...

61
61

Meer sportnieuws