De Bruyne-uitspraak breekt Carragher zuur op: "Idioot"

1087
De Bruyne-uitspraak breekt Carragher zuur op:

Manchester City heeft bij de start van het nieuwe kalenderjaar meteen wat van de achterstand op leider Arsenal FC kunnen afknibbelen. Terwijl de Gunners afgelopen dinsdag niet voorbije revelatie Newcastle United geraakten, pakte City twee dagen later wél de volle buit. Zo werd met 0-1 gewonnen op het veld van Chelsea FC.


In de eerste helft beleefde City nochtans een lastige avond op Stamford Bridge. De Blues hielden de machine van coach Pep Guardiola lange tijd onder controle en konden zelf voor enkele kansen zorgen. Na de pauze pakten de bezoekers de partij echter weer helemaal in handen. Uiteindelijk zorgde Riyad Mahrez voor het enige doelpunt, maar mits wat meer meeval hadden de Cityzens nog meer kunnen scoren.

Ook Kevin De Bruyne kon enkele goede kansen creëren. Bovendien deed de Rode Duivel er ei zo na een nieuwe assist bovenop, maar de kopbal van Nathan Aké belandde op de bal. Al bij al dus opnieuw een sterke wedstrijd van De Bruyne. Bij The Daily Mail werd hij zelfs uitgeroepen tot 'Man van de Match'. Nochtans had de spelmaker het in de eerste helft bijzonder lastig om zich te profileren.

MISSER CARRAGHER
In die mate zelfs dat co-commentator/analist Jamie Carragher zich bij Sky Sports kritisch opstelde en beweerde dat De Bruyne 'zijn dagje niet had'. Maar vrijwel meteen kon de Rode Duivel zich herpakken en legde hij een uitstekende tweede helft op de mat. Carragher moest dan ook mea culpa slaan. "Wat voor idioot van een commentator zou Kevin De Bruyne ooit in vraag stellen?", reageerde de oud-verdediger met de nodige dosis zelfspot.

LEES OOK: Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

De Bruyne is op zijn positie de beste speler ter wereld ...

Meest recent

'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

19
19
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

15
15
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

10
10
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

17
17
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

21
21
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

43
43
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

72
72
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

90
90
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

44
44
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

50
50
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

244
244
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

475
475
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

61
61
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

22
22
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

124
124
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

73
73
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

142
142
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

169
169
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

304
304
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

586
586
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

231
231
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

189
189
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

551
551
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

95
95
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

467
467

Meer sportnieuws