De Bruyne-uitspraak breekt Carragher zuur op: "Idioot"

door
De Bruyne-uitspraak breekt Carragher zuur op:

Manchester City heeft bij de start van het nieuwe kalenderjaar meteen wat van de achterstand op leider Arsenal FC kunnen afknibbelen. Terwijl de Gunners afgelopen dinsdag niet voorbije revelatie Newcastle United geraakten, pakte City twee dagen later wél de volle buit. Zo werd met 0-1 gewonnen op het veld van Chelsea FC.


In de eerste helft beleefde City nochtans een lastige avond op Stamford Bridge. De Blues hielden de machine van coach Pep Guardiola lange tijd onder controle en konden zelf voor enkele kansen zorgen. Na de pauze pakten de bezoekers de partij echter weer helemaal in handen. Uiteindelijk zorgde Riyad Mahrez voor het enige doelpunt, maar mits wat meer meeval hadden de Cityzens nog meer kunnen scoren.

Ook Kevin De Bruyne kon enkele goede kansen creëren. Bovendien deed de Rode Duivel er ei zo na een nieuwe assist bovenop, maar de kopbal van Nathan Aké belandde op de bal. Al bij al dus opnieuw een sterke wedstrijd van De Bruyne. Bij The Daily Mail werd hij zelfs uitgeroepen tot 'Man van de Match'. Nochtans had de spelmaker het in de eerste helft bijzonder lastig om zich te profileren.

MISSER CARRAGHER
In die mate zelfs dat co-commentator/analist Jamie Carragher zich bij Sky Sports kritisch opstelde en beweerde dat De Bruyne 'zijn dagje niet had'. Maar vrijwel meteen kon de Rode Duivel zich herpakken en legde hij een uitstekende tweede helft op de mat. Carragher moest dan ook mea culpa slaan. "Wat voor idioot van een commentator zou Kevin De Bruyne ooit in vraag stellen?", reageerde de oud-verdediger met de nodige dosis zelfspot.

LEES OOK: De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Bruyne is op zijn positie de beste speler ter wereld ...

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

46
46
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

52
52
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

147
147
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

255
255
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

112
112
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

165
165
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

210
210
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

406
406
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

259
259
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

80
80
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

701
701
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

224
224
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

252
252
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

230
230
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

106
106
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

66
66
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

177
177
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

549
549
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

237
237
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

104
104
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

451
451
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

586
586
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

67
67
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

224
224
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

766
766

Meer sportnieuws