De Bruyne-uitspraak breekt Carragher zuur op: "Idioot"

door
De Bruyne-uitspraak breekt Carragher zuur op:

Manchester City heeft bij de start van het nieuwe kalenderjaar meteen wat van de achterstand op leider Arsenal FC kunnen afknibbelen. Terwijl de Gunners afgelopen dinsdag niet voorbije revelatie Newcastle United geraakten, pakte City twee dagen later wél de volle buit. Zo werd met 0-1 gewonnen op het veld van Chelsea FC.


In de eerste helft beleefde City nochtans een lastige avond op Stamford Bridge. De Blues hielden de machine van coach Pep Guardiola lange tijd onder controle en konden zelf voor enkele kansen zorgen. Na de pauze pakten de bezoekers de partij echter weer helemaal in handen. Uiteindelijk zorgde Riyad Mahrez voor het enige doelpunt, maar mits wat meer meeval hadden de Cityzens nog meer kunnen scoren.

Ook Kevin De Bruyne kon enkele goede kansen creëren. Bovendien deed de Rode Duivel er ei zo na een nieuwe assist bovenop, maar de kopbal van Nathan Aké belandde op de bal. Al bij al dus opnieuw een sterke wedstrijd van De Bruyne. Bij The Daily Mail werd hij zelfs uitgeroepen tot 'Man van de Match'. Nochtans had de spelmaker het in de eerste helft bijzonder lastig om zich te profileren.

MISSER CARRAGHER
In die mate zelfs dat co-commentator/analist Jamie Carragher zich bij Sky Sports kritisch opstelde en beweerde dat De Bruyne 'zijn dagje niet had'. Maar vrijwel meteen kon de Rode Duivel zich herpakken en legde hij een uitstekende tweede helft op de mat. Carragher moest dan ook mea culpa slaan. "Wat voor idioot van een commentator zou Kevin De Bruyne ooit in vraag stellen?", reageerde de oud-verdediger met de nodige dosis zelfspot.

LEES OOK: Terugkeer naar België? De Bruyne dropt mysterieuze uitspraak

De Bruyne is op zijn positie de beste speler ter wereld ...

Meest recent

Ex-spits RSCA en Ajax: "Hoopte deze zomer op JPL-aanbieding"

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

12
12
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

46
46
Clement bedankt Kompany: "Dankzij hem!"

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

54
54
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

193
193
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

136
136
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

83
83
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

244
244
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

114
114
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

801
801
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

151
151
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

110
110
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

23
23
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

499
499
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

586
586
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

385
385
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

418
418
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

136
136
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

232
232
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

349
349
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

326
326
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

267
267
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

150
150
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

512
512
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

389
389

Meer sportnieuws