De Bruyne-uitspraak breekt Carragher zuur op: "Idioot"

1087 stemmen
De Bruyne-uitspraak breekt Carragher zuur op:

Manchester City heeft bij de start van het nieuwe kalenderjaar meteen wat van de achterstand op leider Arsenal FC kunnen afknibbelen. Terwijl de Gunners afgelopen dinsdag niet voorbije revelatie Newcastle United geraakten, pakte City twee dagen later wél de volle buit. Zo werd met 0-1 gewonnen op het veld van Chelsea FC.


In de eerste helft beleefde City nochtans een lastige avond op Stamford Bridge. De Blues hielden de machine van coach Pep Guardiola lange tijd onder controle en konden zelf voor enkele kansen zorgen. Na de pauze pakten de bezoekers de partij echter weer helemaal in handen. Uiteindelijk zorgde Riyad Mahrez voor het enige doelpunt, maar mits wat meer meeval hadden de Cityzens nog meer kunnen scoren.

Ook Kevin De Bruyne kon enkele goede kansen creëren. Bovendien deed de Rode Duivel er ei zo na een nieuwe assist bovenop, maar de kopbal van Nathan Aké belandde op de bal. Al bij al dus opnieuw een sterke wedstrijd van De Bruyne. Bij The Daily Mail werd hij zelfs uitgeroepen tot 'Man van de Match'. Nochtans had de spelmaker het in de eerste helft bijzonder lastig om zich te profileren.

MISSER CARRAGHER
In die mate zelfs dat co-commentator/analist Jamie Carragher zich bij Sky Sports kritisch opstelde en beweerde dat De Bruyne 'zijn dagje niet had'. Maar vrijwel meteen kon de Rode Duivel zich herpakken en legde hij een uitstekende tweede helft op de mat. Carragher moest dan ook mea culpa slaan. "Wat voor idioot van een commentator zou Kevin De Bruyne ooit in vraag stellen?", reageerde de oud-verdediger met de nodige dosis zelfspot.

LEES OOK: Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

De Bruyne is op zijn positie de beste speler ter wereld ...

Meest recent

Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

11
11
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

57
57
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

62
62
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

35
35
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

80
80
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

83
83
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

49
49
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

310
310
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

287
287
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

86
86
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

275
275
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

241
241
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

236
236
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

446
446
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

174
174
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

91
91
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

229
229
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

74
74
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

150
150
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

68
68
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

157
157
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

272
272
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

663
663
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

265
265

Meer sportnieuws