De Bruyne-uitspraak breekt Carragher zuur op: "Idioot"

1087 stemmen
De Bruyne-uitspraak breekt Carragher zuur op:

Manchester City heeft bij de start van het nieuwe kalenderjaar meteen wat van de achterstand op leider Arsenal FC kunnen afknibbelen. Terwijl de Gunners afgelopen dinsdag niet voorbije revelatie Newcastle United geraakten, pakte City twee dagen later wél de volle buit. Zo werd met 0-1 gewonnen op het veld van Chelsea FC.


In de eerste helft beleefde City nochtans een lastige avond op Stamford Bridge. De Blues hielden de machine van coach Pep Guardiola lange tijd onder controle en konden zelf voor enkele kansen zorgen. Na de pauze pakten de bezoekers de partij echter weer helemaal in handen. Uiteindelijk zorgde Riyad Mahrez voor het enige doelpunt, maar mits wat meer meeval hadden de Cityzens nog meer kunnen scoren.

Ook Kevin De Bruyne kon enkele goede kansen creëren. Bovendien deed de Rode Duivel er ei zo na een nieuwe assist bovenop, maar de kopbal van Nathan Aké belandde op de bal. Al bij al dus opnieuw een sterke wedstrijd van De Bruyne. Bij The Daily Mail werd hij zelfs uitgeroepen tot 'Man van de Match'. Nochtans had de spelmaker het in de eerste helft bijzonder lastig om zich te profileren.

MISSER CARRAGHER
In die mate zelfs dat co-commentator/analist Jamie Carragher zich bij Sky Sports kritisch opstelde en beweerde dat De Bruyne 'zijn dagje niet had'. Maar vrijwel meteen kon de Rode Duivel zich herpakken en legde hij een uitstekende tweede helft op de mat. Carragher moest dan ook mea culpa slaan. "Wat voor idioot van een commentator zou Kevin De Bruyne ooit in vraag stellen?", reageerde de oud-verdediger met de nodige dosis zelfspot.

LEES OOK: Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

🚀

De Bruyne is op zijn positie de beste speler ter wereld ...

Meest recent

Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

8
8
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

93
93
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

407
407
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

36
36
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

177
177
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

229
229
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

148
148
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

157
157
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

176
176
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

551
551
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

115
115
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

252
252
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

331
331
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

328
328
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

591
591
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

395
395
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

152
152
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

201
201
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

438
438
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

561
561
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

383
383
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

181
181
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

421
421
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

66
66

Meer sportnieuws