'Antwerp en ZW sluiten opmerkelijke transferdeal'

562 stemmen
'Antwerp en ZW sluiten opmerkelijke transferdeal'

Royal Antwerp FC speurt de wintermercato af op zoek naar opportuniteiten. De Great Old zou voor in doel wel eens een nieuwe pion kunnen vinden in de Jupiler Pro League. En dan nog bij reeksgenoot Zulte Waregem.


Volgens Het Nieuwsblad denken beide clubs om van doelman te wisselen. Ze zouden aan deal werken rond Louis Bostyn en Ortwin De Wolf. De 29-jarige Bostyn zou op de Bosuil de doublure worden van Jean Butez, met wie hij zou willen gaan strijden voor de vaste plek tussen de palen. De Wolf is zijn bankzitterstatuut bij Antwerp dan weer beu en wil opnieuw nummer één worden. Dat zou kunnen bij Essevee.

De genoemde bron maakt gewag van in beide gevallen een uitleenbeurt met aankoopoptie. Een deal zou zeker niet voor vrijdag zijn, maar beide ploegen zouden wel een akkoord willen vinden. Vooral Zulte Waregem laat zich zo al stevig gelden op de transfermarkt. De voorlaatste in de JPL haalde al Ruud Vormer bij Club Brugge en strikte ook nog eens Christian Brüls bij Sint-Truiden. Essevee maakt zo zijn ambitie klaarduidelijk: zo snel mogelijk weg raken uit de gevarenzone.

EERSTE AANWINST
Bij Antwerp is het voorlopig nog wachten op de eerste aanwinst. De nummer drie in de stand hoopte Daley Blind te kunnen strikken, maar de Nederlander zette zijn kribbel bij het grote Bayern München. Mogelijk wordt Louis Bostyn dan de eerste nieuwkomer, al heeft de ploeg van Mark van Bommel met Jean Butez al een uitstekend sluitstuk rondlopen. Mogelijk mogen we wel nog wat activiteit verwachten in Antwerpen.

LEES OOK: 'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Goede deal voor beide clubs?

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

51
51
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

41
41
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

204
204
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

152
152
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

38
38
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

372
372
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

152
152
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

458
458
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

56
56
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

110
110
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

46
46
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

350
350
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

693
693
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

524
524
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

153
153
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1127
1127
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

78
78
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

669
669
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

253
253
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

521
521
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

253
253
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

278
278
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1275
1275
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

644
644

Meer sportnieuws