'Antwerp en ZW sluiten opmerkelijke transferdeal'

door
'Antwerp en ZW sluiten opmerkelijke transferdeal'

Royal Antwerp FC speurt de wintermercato af op zoek naar opportuniteiten. De Great Old zou voor in doel wel eens een nieuwe pion kunnen vinden in de Jupiler Pro League. En dan nog bij reeksgenoot Zulte Waregem.


Volgens Het Nieuwsblad denken beide clubs om van doelman te wisselen. Ze zouden aan deal werken rond Louis Bostyn en Ortwin De Wolf. De 29-jarige Bostyn zou op de Bosuil de doublure worden van Jean Butez, met wie hij zou willen gaan strijden voor de vaste plek tussen de palen. De Wolf is zijn bankzitterstatuut bij Antwerp dan weer beu en wil opnieuw nummer één worden. Dat zou kunnen bij Essevee.

De genoemde bron maakt gewag van in beide gevallen een uitleenbeurt met aankoopoptie. Een deal zou zeker niet voor vrijdag zijn, maar beide ploegen zouden wel een akkoord willen vinden. Vooral Zulte Waregem laat zich zo al stevig gelden op de transfermarkt. De voorlaatste in de JPL haalde al Ruud Vormer bij Club Brugge en strikte ook nog eens Christian Brüls bij Sint-Truiden. Essevee maakt zo zijn ambitie klaarduidelijk: zo snel mogelijk weg raken uit de gevarenzone.

EERSTE AANWINST
Bij Antwerp is het voorlopig nog wachten op de eerste aanwinst. De nummer drie in de stand hoopte Daley Blind te kunnen strikken, maar de Nederlander zette zijn kribbel bij het grote Bayern München. Mogelijk wordt Louis Bostyn dan de eerste nieuwkomer, al heeft de ploeg van Mark van Bommel met Jean Butez al een uitstekend sluitstuk rondlopen. Mogelijk mogen we wel nog wat activiteit verwachten in Antwerpen.

LEES OOK: Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Goede deal voor beide clubs?

Meest recent

‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

135
135
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

54
54
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

245
245
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

73
73
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

171
171
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

182
182
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

322
322
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

105
105
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

120
120
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

259
259
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

131
131
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

335
335
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

485
485
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

395
395
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

48
48
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

125
125
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

110
110
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

104
104
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

68
68
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

65
65
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

80
80
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

255
255
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

290
290
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

368
368
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

260
260

Meer sportnieuws