'Antwerp en ZW sluiten opmerkelijke transferdeal'

door
'Antwerp en ZW sluiten opmerkelijke transferdeal'

Royal Antwerp FC speurt de wintermercato af op zoek naar opportuniteiten. De Great Old zou voor in doel wel eens een nieuwe pion kunnen vinden in de Jupiler Pro League. En dan nog bij reeksgenoot Zulte Waregem.


Volgens Het Nieuwsblad denken beide clubs om van doelman te wisselen. Ze zouden aan deal werken rond Louis Bostyn en Ortwin De Wolf. De 29-jarige Bostyn zou op de Bosuil de doublure worden van Jean Butez, met wie hij zou willen gaan strijden voor de vaste plek tussen de palen. De Wolf is zijn bankzitterstatuut bij Antwerp dan weer beu en wil opnieuw nummer één worden. Dat zou kunnen bij Essevee.

De genoemde bron maakt gewag van in beide gevallen een uitleenbeurt met aankoopoptie. Een deal zou zeker niet voor vrijdag zijn, maar beide ploegen zouden wel een akkoord willen vinden. Vooral Zulte Waregem laat zich zo al stevig gelden op de transfermarkt. De voorlaatste in de JPL haalde al Ruud Vormer bij Club Brugge en strikte ook nog eens Christian Brüls bij Sint-Truiden. Essevee maakt zo zijn ambitie klaarduidelijk: zo snel mogelijk weg raken uit de gevarenzone.

EERSTE AANWINST
Bij Antwerp is het voorlopig nog wachten op de eerste aanwinst. De nummer drie in de stand hoopte Daley Blind te kunnen strikken, maar de Nederlander zette zijn kribbel bij het grote Bayern München. Mogelijk wordt Louis Bostyn dan de eerste nieuwkomer, al heeft de ploeg van Mark van Bommel met Jean Butez al een uitstekend sluitstuk rondlopen. Mogelijk mogen we wel nog wat activiteit verwachten in Antwerpen.

LEES OOK: Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

Goede deal voor beide clubs?

Meest recent

'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

8
8
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

7
7
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

35
35
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

156
156
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

67
67
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

144
144
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

42
42
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

161
161
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

81
81
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

24
24
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

121
121
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

79
79
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

322
322
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

221
221
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

307
307
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

290
290
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

420
420
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

205
205
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

64
64
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

354
354
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

67
67
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

261
261
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

187
187
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

107
107

Meer sportnieuws