'Antwerp en ZW sluiten opmerkelijke transferdeal'

562 stemmen
'Antwerp en ZW sluiten opmerkelijke transferdeal'

Royal Antwerp FC speurt de wintermercato af op zoek naar opportuniteiten. De Great Old zou voor in doel wel eens een nieuwe pion kunnen vinden in de Jupiler Pro League. En dan nog bij reeksgenoot Zulte Waregem.


Volgens Het Nieuwsblad denken beide clubs om van doelman te wisselen. Ze zouden aan deal werken rond Louis Bostyn en Ortwin De Wolf. De 29-jarige Bostyn zou op de Bosuil de doublure worden van Jean Butez, met wie hij zou willen gaan strijden voor de vaste plek tussen de palen. De Wolf is zijn bankzitterstatuut bij Antwerp dan weer beu en wil opnieuw nummer één worden. Dat zou kunnen bij Essevee.

De genoemde bron maakt gewag van in beide gevallen een uitleenbeurt met aankoopoptie. Een deal zou zeker niet voor vrijdag zijn, maar beide ploegen zouden wel een akkoord willen vinden. Vooral Zulte Waregem laat zich zo al stevig gelden op de transfermarkt. De voorlaatste in de JPL haalde al Ruud Vormer bij Club Brugge en strikte ook nog eens Christian Brüls bij Sint-Truiden. Essevee maakt zo zijn ambitie klaarduidelijk: zo snel mogelijk weg raken uit de gevarenzone.

EERSTE AANWINST
Bij Antwerp is het voorlopig nog wachten op de eerste aanwinst. De nummer drie in de stand hoopte Daley Blind te kunnen strikken, maar de Nederlander zette zijn kribbel bij het grote Bayern München. Mogelijk wordt Louis Bostyn dan de eerste nieuwkomer, al heeft de ploeg van Mark van Bommel met Jean Butez al een uitstekend sluitstuk rondlopen. Mogelijk mogen we wel nog wat activiteit verwachten in Antwerpen.

LEES OOK: Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Goede deal voor beide clubs?

Meest recent

Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

12
12
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

107
107
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

179
179
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

87
87
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

63
63
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

62
62
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

11
11
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

93
93
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

419
419
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

253
253
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

172
172
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

173
173
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

46
46
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

93
93
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

955
955
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

507
507
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

215
215
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

72
72
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

308
308
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

99
99
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

117
117
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

119
119
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

203
203
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

48
48
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

167
167

Meer sportnieuws