'Ajax wil na Mannaert ook revelatie Club Brugge'

door
'Ajax wil na Mannaert ook revelatie Club Brugge'

Bij Club Brugge zal het de komende weken en maanden nog een hele klus worden om de equipe bijeen te houden die de voorbije jaren drie titels op rij veroverde en dit seizoen ook succes oogstte in de Champions League. Zelfs Vincent Mannaert is gegeerd, want de voorbije dagen werd de CEO nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek naar Ajax. De Nederlandse grootmacht speurt echter nog meer rond in Brugge.


Het Nieuwsblad weet dat ze in Amsterdam ook onder de indruk geraakt zijn van Abakar Sylla. De 20-jarige Ivoriaan brak dit seizoen helemaal door en maakte vooral indruk in de Champions League, waar hij bij zijn debuut tegen Bayer Leverkusen meteen de winnende treffer scoorde en verkozen werd tot Man van de Match. In totaal kwam Sylla dit seizoen al vijftien keer in actie.

In november zou Klaas-Jan Huntelaar, één van de huidige sportieve bazen bij Ajax, al eens in de tribune gezeten hebben voor Sylla en zondag zou voor de topper in Genk hoofdscout Henk Veldmate afzakken met een dubbele opdracht - naast Sylla staat immers ook Bilal El Khannouss op het lijstje van Ajax. In januari zal Club echter niet meewerken aan een transfer van Sylla.

MEGAWINST
Club zit in een sterke onderhandelingspositie, want Sylla tekende in augustus nog een nieuw contract tot 2026. Sowieso lijkt Blauw-Zwart een woekerwinst te gaan maken op de jonge verdediger, die in september 2021 voor slechts 200.000 euro overgenomen werd van SO Armée. Zijn waarde is volgens Transfermarkt nu al opgelopen tot 9 miljoen euro en bovendien volgen ook enkele clubs uit de grote competities de verrichtingen van Sylla al.

LEES OOK: Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Moet Club Brugge Sylla in januari absoluut houden?

Meest recent

'FIFA geeft groen licht: uitvalsbasis Duivels op WK bekend'

De Rode Duivels weten nu helemaal waar ze aan toe zijn voor het WK van komende zomer. Vrijdag werd ...

10
10
Argentijnse peper bezorgt Union late opluchting tegen AA Gent

Het zijn moeizame weken voor de landskampioen. Na de nederlaag bij rivaal Anderlecht en de moeizame ...

18
18
STVV - Club Brugge: Hayen geeft 'banneling' basisplaats

Club Brugge moet na de nederlaag tegen Royal Antwerp FC vanavond de rug rechten op het veld van ...

102
102
Crisis bij Cercle, Standard veert recht: "Is frustrerend"

Standard heeft een zeer belangrijke zege geboekt op het veld van Cercle Brugge. De Rouches wonnen ...

50
50
Alderweireld over WK van België: "Daar ben ik niet bang voor"

De Rode Duivels spelen op het WK tegen Iran, Nieuw-Zeeland en Egypte. Een héél goede ...

31
31
Rode Duivels kennen WK-schema: dit zijn de data en uren

De Rode Duivels weten sinds vrijdag dat ze op het WK 2026 aan de bak moeten tegen Iran, Egypte en ...

165
165
PSV blijft met volgende zege doorrazen in Eredivisie

Wie stopt PSV in de Eredivisie? De Eindhovenaren zijn bezig aan een straf seizoen, zowel in ...

19
19
Lierse blijft imponeren en zet indrukwekkende remonte voort

Lierse SK heeft zaterdag een derde opeenvolgende overwinning geboekt. In eigen huis klopten de ...

17
17
Standard knalt PO1 binnen ondanks late Brugse stormprik

Standard heeft op het veld van Cercle Brugge een knappe en bijzonder efficiënte zege geboekt. ...

62
62
Manchester City gooit titelstrijd weer helemaal open

In de Premier League hoopte Manchester City om 16u te profiteren van de nederlaag van Arsenal. Ze ...

24
24
Weergaloze Kane laat Kompany alwéér juichen

In de Bundesliga stond er om 15u30 de topper tussen VfB Stuttgart en Bayern München op het ...

55
55
Mag Union wéér dromen van jackpot: “Een geweldige speler"

Union SG kent voorlopig inzake resultaten een zeer goed seizoen. Toch verwacht men nog meer van een ...

39
39
Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers werden in de Beker van ...

113
113
Tony Bloom reageert op zeer verontrustend nieuws

Tony Boom is aandeelhouder van Union SG en eigenaar van Brighton & Hove Albion. The Times heeft ...

58
58
Droomaffiche voor België: "Hen treffen in kwartfinales"

België kende een zeer goede WK-loting met Iran, Egypte en Nieuw-Zeeland. De volgende ronde ...

181
181
Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

194
194
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

77
77
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

112
112
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

122
122
Vormer breekt de stilte: het echte verhaal komt uit

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

89
89
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

206
206
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

179
179
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

270
270
Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

444
444
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

150
150

Meer sportnieuws