Veldman zet Anderlecht op scherp: "Heel pijnlijk"

623 stemmen
Veldman zet Anderlecht op scherp:

RSC Anderlecht besloot tijdens de WK-break om Brian Riemer aan te stellen als nieuwe hoofdtrainer. De Deen nam het stokje over van Robin Veldman, die als interim-coach nochtans goed werk had verricht. De Nederlander geeft dan ook eerlijk toe dat hij op termijn opnieuw als T1 aan de slag wil gaan.


Veldman werd destijds naar Anderlecht gehaald als hoofdtrainer van de beloften. In die hoedanigheid leverde hij dusdanig goed werk, dat het bestuur hem tijdelijk aan het roer van de eerste ploeg zette na het ontslag van Felice Mazzu. Maar Veldman werd uiteindelijk niet vast benoemd. Zo kreeg hij na zijn interim-opdracht de functie van assistent-trainer onder Riemer.

Voorlopig kan hij daar ook mee leven. Maar op termijn heeft hij toch grotere ambities. "Ik weet dat ik het kan. Maar ik leg toch liever eerst een eigen fundament. Dit blijft een moeilijk moment om in te stappen. Maar dat ik ooit hoofdtrainer wil worden, dat is wel duidelijk", klinkt het bij AD "Voorlopig zit ik goed bij Anderlecht. Maar mijn droom is om ooit hoofdtrainer te worden van sc Heerenveen."

PIJNLIJKE KLASSERING
De Nederlander zal voorlopig dus nog een tijdje in de schaduw van Riemer opereren. Dat maakt zijn job er evenwel niet makkelijker op. Zo beseft Veldman maar al te goed dat Anderlecht het aan zijn status verplicht is om een inhaalbeweging te maken in het klassement, waarin het momenteel slechts elfde staat. "Zo’n klassering is ook heel pijnlijk. Zeker voor een club waarvan wordt geacht dat die elk jaar om de titel meedoet", klinkt het.

LEES OOK: Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Anderlecht had Veldman de kans moeten geven als T1 ...

Meest recent

Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

7
7
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

42
42
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

24
24
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

54
54
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

229
229
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

357
357
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

67
67
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

207
207
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

395
395
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

208
208
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

131
131
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

337
337
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

367
367
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

156
156
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

411
411
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

93
93
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

327
327
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

365
365
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

517
517
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

166
166
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

262
262
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

189
189
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

953
953
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

221
221
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

368
368

Meer sportnieuws