Veldman zet Anderlecht op scherp: "Heel pijnlijk"

stemmen
Veldman zet Anderlecht op scherp:

RSC Anderlecht besloot tijdens de WK-break om Brian Riemer aan te stellen als nieuwe hoofdtrainer. De Deen nam het stokje over van Robin Veldman, die als interim-coach nochtans goed werk had verricht. De Nederlander geeft dan ook eerlijk toe dat hij op termijn opnieuw als T1 aan de slag wil gaan.


Veldman werd destijds naar Anderlecht gehaald als hoofdtrainer van de beloften. In die hoedanigheid leverde hij dusdanig goed werk, dat het bestuur hem tijdelijk aan het roer van de eerste ploeg zette na het ontslag van Felice Mazzu. Maar Veldman werd uiteindelijk niet vast benoemd. Zo kreeg hij na zijn interim-opdracht de functie van assistent-trainer onder Riemer.

Voorlopig kan hij daar ook mee leven. Maar op termijn heeft hij toch grotere ambities. "Ik weet dat ik het kan. Maar ik leg toch liever eerst een eigen fundament. Dit blijft een moeilijk moment om in te stappen. Maar dat ik ooit hoofdtrainer wil worden, dat is wel duidelijk", klinkt het bij AD "Voorlopig zit ik goed bij Anderlecht. Maar mijn droom is om ooit hoofdtrainer te worden van sc Heerenveen."

PIJNLIJKE KLASSERING
De Nederlander zal voorlopig dus nog een tijdje in de schaduw van Riemer opereren. Dat maakt zijn job er evenwel niet makkelijker op. Zo beseft Veldman maar al te goed dat Anderlecht het aan zijn status verplicht is om een inhaalbeweging te maken in het klassement, waarin het momenteel slechts elfde staat. "Zo’n klassering is ook heel pijnlijk. Zeker voor een club waarvan wordt geacht dat die elk jaar om de titel meedoet", klinkt het.

LEES OOK: Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Anderlecht had Veldman de kans moeten geven als T1 ...

Meest recent

'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

61
61
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

12
12
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

177
177
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

147
147
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

186
186
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

94
94
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1039
1039
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

77
77
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

38
38
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

259
259
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

178
178
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

220
220
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

166
166
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

197
197
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

446
446
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

806
806
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

43
43
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

662
662
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

237
237
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

142
142
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

224
224
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

168
168
'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

66
66
'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

103
103
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

145
145

Meer sportnieuws