Veldman zet Anderlecht op scherp: "Heel pijnlijk"

door
Veldman zet Anderlecht op scherp:

RSC Anderlecht besloot tijdens de WK-break om Brian Riemer aan te stellen als nieuwe hoofdtrainer. De Deen nam het stokje over van Robin Veldman, die als interim-coach nochtans goed werk had verricht. De Nederlander geeft dan ook eerlijk toe dat hij op termijn opnieuw als T1 aan de slag wil gaan.


Veldman werd destijds naar Anderlecht gehaald als hoofdtrainer van de beloften. In die hoedanigheid leverde hij dusdanig goed werk, dat het bestuur hem tijdelijk aan het roer van de eerste ploeg zette na het ontslag van Felice Mazzu. Maar Veldman werd uiteindelijk niet vast benoemd. Zo kreeg hij na zijn interim-opdracht de functie van assistent-trainer onder Riemer.

Voorlopig kan hij daar ook mee leven. Maar op termijn heeft hij toch grotere ambities. "Ik weet dat ik het kan. Maar ik leg toch liever eerst een eigen fundament. Dit blijft een moeilijk moment om in te stappen. Maar dat ik ooit hoofdtrainer wil worden, dat is wel duidelijk", klinkt het bij AD "Voorlopig zit ik goed bij Anderlecht. Maar mijn droom is om ooit hoofdtrainer te worden van sc Heerenveen."

PIJNLIJKE KLASSERING
De Nederlander zal voorlopig dus nog een tijdje in de schaduw van Riemer opereren. Dat maakt zijn job er evenwel niet makkelijker op. Zo beseft Veldman maar al te goed dat Anderlecht het aan zijn status verplicht is om een inhaalbeweging te maken in het klassement, waarin het momenteel slechts elfde staat. "Zo’n klassering is ook heel pijnlijk. Zeker voor een club waarvan wordt geacht dat die elk jaar om de titel meedoet", klinkt het.

LEES OOK: Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Anderlecht had Veldman de kans moeten geven als T1 ...

Meest recent

Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

1
1
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

302
302
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

65
65
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

152
152
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

56
56
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

68
68
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

256
256
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

100
100
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

160
160
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

495
495
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

27
27
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

57
57
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

206
206
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

170
170
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

91
91
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

182
182
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

427
427
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

34
34
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

148
148
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

36
36
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

232
232
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

869
869
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

406
406
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

141
141

Meer sportnieuws