Veldman zet Anderlecht op scherp: "Heel pijnlijk"

door
Veldman zet Anderlecht op scherp:

RSC Anderlecht besloot tijdens de WK-break om Brian Riemer aan te stellen als nieuwe hoofdtrainer. De Deen nam het stokje over van Robin Veldman, die als interim-coach nochtans goed werk had verricht. De Nederlander geeft dan ook eerlijk toe dat hij op termijn opnieuw als T1 aan de slag wil gaan.


Veldman werd destijds naar Anderlecht gehaald als hoofdtrainer van de beloften. In die hoedanigheid leverde hij dusdanig goed werk, dat het bestuur hem tijdelijk aan het roer van de eerste ploeg zette na het ontslag van Felice Mazzu. Maar Veldman werd uiteindelijk niet vast benoemd. Zo kreeg hij na zijn interim-opdracht de functie van assistent-trainer onder Riemer.

Voorlopig kan hij daar ook mee leven. Maar op termijn heeft hij toch grotere ambities. "Ik weet dat ik het kan. Maar ik leg toch liever eerst een eigen fundament. Dit blijft een moeilijk moment om in te stappen. Maar dat ik ooit hoofdtrainer wil worden, dat is wel duidelijk", klinkt het bij AD "Voorlopig zit ik goed bij Anderlecht. Maar mijn droom is om ooit hoofdtrainer te worden van sc Heerenveen."

PIJNLIJKE KLASSERING
De Nederlander zal voorlopig dus nog een tijdje in de schaduw van Riemer opereren. Dat maakt zijn job er evenwel niet makkelijker op. Zo beseft Veldman maar al te goed dat Anderlecht het aan zijn status verplicht is om een inhaalbeweging te maken in het klassement, waarin het momenteel slechts elfde staat. "Zo’n klassering is ook heel pijnlijk. Zeker voor een club waarvan wordt geacht dat die elk jaar om de titel meedoet", klinkt het.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Anderlecht had Veldman de kans moeten geven als T1 ...

Meest recent

Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

23
23
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

27
27
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

18
18
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

18
18
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

103
103
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

32
32
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

104
104
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

166
166
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

319
319
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

108
108
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

163
163
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

115
115
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

565
565
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

566
566
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

43
43
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

375
375
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

176
176
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

210
210
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

236
236
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

468
468
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

604
604
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

140
140
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

128
128
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

70
70
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

76
76

Meer sportnieuws