Suarez in tranen tijdens krankzinnige presentatie

259 stemmen
Suarez in tranen tijdens krankzinnige presentatie

Luis Suarez slaagde er tijdens het voorbije wereldkampioenschap niet in om Uruguay voorbij de groepsfase te loodsen. Maar desondanks weigerde de inmiddels 35-jarige spits een punt te zetten achter zijn carrière. Zo besloot de aanvaller om een nieuw avontuur aan te gaan bij het Braziliaanse Gremio.


Nadat hij jarenlang geschitterd had in La Liga bij FC Barcelona en Atlético Madrid, werd zijn contract bij die laatste club afgelopen zomer niet verlengd. Om toch voldoende fit te geraken voor het wereldkampioenschap keerde Suarez dan maar terug naar eigen land bij zijn jeugdclub Nacional. Daar tekende hij een contract dat liep tot eind vorig kalenderjaar.

Afgelopen weekend werd Suarez dus opnieuw een transfervrije speler. Maar ondanks de teleurstelling op het WK, was hij niet van plan om zijn kicksen aan de haak te hangen. Zo leek de aanvaller goed op weg om bij het Mexicaanse Cruz Azul aan de slag zou gaan. Maar uiteindelijk besloot hij toch om voor het Braziliaanse Gremio te kiezen.

TRANEN IN DE OGEN
Daar werd Suarez als een ware rockster onthaald. Meer dan 35.000 supporters waren naar het stadion afgezakt voor de presentatie van hun nieuwe held. De Uruguayaan kreeg er zowaar de tranen van in de ogen. "Ik beloof jullie dat ik alles zal geven, doelpunten zal maken en mijn best ga doen om prijzen te winnen met de club, zodat Gremio weer terugkeert naar het niveau waarop het hoort", reageerde hij.

LEES OOK: ‘Lionel Messi lokt nieuwe superster naar Inter Miami’

Suarez hoort bij de drie beste spitsen van het voorbije decennium ...

Meest recent

Belgische clubs alert: 'Pocognoli op straat bij Monaco'

Nu het seizoen in het clubvoetbal er nagenoeg opzit, kan de trainerscarrousel op toerental beginnen ...

36
36
Pakkende woorden: Gündogan lucht zijn hart over coach Kompany

Vincent Kompany heeft een uitstekend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München achter de ...

45
45
‘Miljoenendeal in de maak: Club praat met oude bekende’

Club Brugge grijpt terug naar een transferdossier dat al langer op tafel ligt in Westkapelle. In ...

464
464
'D-Day voor Club Brugge: Stankovic krijgt duidelijkheid'

Club Brugge staat voor een bijzonder drukke zomer. Het zal wellicht weer heel wat smaakmakers ...

239
239
Hasi doet boekje open over ontslag bij Anderlecht

Bij Anderlecht is het een zeer woelig seizoen geweest, dat ook op een valse noot eindigde. Het greep ...

146
146
'Miljoenentransfer Antwerp: opvolger staat al klaar'

Antwerp beleefde een moeilijk seizoen. Met Stef Wils en Joseph Oosting werden alweer twee trainers ...

212
212
Charleroi jubelt: Speler van het Jaar blijft aan boord

Voor Charleroi was het een tegenvallend seizoen met twee trainerswissels en een lange zwakke reeks, ...

15
15
'Uittocht Club: volgende deal komt op gang'

Club Brugge heeft dit seizoen opnieuw de landstitel veroverd en een sterke campagne afgewerkt in de ...

343
343
'Toptransfer voor De Busser na afscheid bekende naam'

De voorbije seizoenen speelde Jari De Busser zich in de kijker bij Go Ahead Eagles. De doelman was ...

70
70
Club Brugge verrast en gaat shoppen bij AA Gent

Club Brugge zal deze zomer zijn werk hebben op de transfermarkt. Het lijkt erop dat er voor heel wat ...

197
197
'Verrassende oude bekende trainerskandidaat bij Anderlecht'

Het eerste werk van Antoine Sibierski als sportief directeur van Anderlecht lijkt het vinden van een ...

404
404
Wat een farce: proces rond verkoop RSCA weer uitgesteld

Normaal gezien zou donderdag eindelijk het proces rond mogelijke fraude bij de verkoop van ...

121
121
Rode Duivel solliciteert: "Ben klaar voor Club Brugge"

Club Brugge gaat een heel drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel veel spelers de club verlaten. ...

557
557
Zetterberg over drie RSCA-spelers: "Hen zeker houden"

Bij RSC Anderlecht gaat er het een en ander gebeuren deze zomer. Antoine Sibierski gaat samen met de ...

334
334
Exit De Bruyne? Napoli schrikt van opvallende evolutie

Kevin De Bruyne heeft zijn eerste seizoen bij Napoli achter de rug. Een groot succes werd dat niet. ...

206
206
Deschacht weet wie dé ideale coach is voor Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hopen ze binnen dit en een paar weken de nieuwe coach voor te stellen. Olivier ...

375
375
De Mil speelt open kaart over zijn toekomst bij AA Gent

Rik De Mil hoopt AA Gent alsnog naar een Europees ticket te kunnen loodsen. Echt overtuigend was het ...

574
574
Lommel SK geniet en geeft JPL-ambities meteen prijs

Lommel SK is na 23 jaar weer in de Jupiler Pro League. Het wist FCV Dender af te houden en uiteraard ...

129
129
'Verschaeren verrast met opvallende transferpiste'

Na zestien jaar verlaat Yari Verschaeren deze zomer Anderlecht. Het aflopende contract van de ...

415
415
Volgende trainersontslag: OHL dumpt Mazzu

Het lijkt erop dat heel wat eersteklassers volgend seizoen met een andere trainer zullen gaan ...

170
170
Dender bevestigt exit Ferrera, nog bekende naam vertrekt

Voor FCV Dender kwam na twee seizoenen een einde aan het avontuur in de Jupiler Pro League. Ze ...

65
65
Overmars krijgt advies: "Antwerp moet met hen samenwerken"

Bij Antwerp staat er een zeer drukke transferzomer voor de deur. De Great Old ziet immers heel wat ...

333
333
'Kompany baalt: Barça kaapt droomtarget Bayern'

Vincent Kompany sloot zijn tweede seizoen bij Bayern München uiteindelijk af met de Duitse ...

180
180
AA Gent blijft gaan: debutant tekent bij

Voor AA Gent zit het seizoen er nog niet op, want zondag strijden ze nog in een barragematch met KRC ...

74
74
Lommel brengt geweldig nieuws: sensatie mee naar 1A

We krijgen volgend seizoen drie nieuwkomers in de Jupiler Pro League. Na rechtstreekse stijgers ...

94
94

Meer sportnieuws