Suarez in tranen tijdens krankzinnige presentatie

259
Suarez in tranen tijdens krankzinnige presentatie

Luis Suarez slaagde er tijdens het voorbije wereldkampioenschap niet in om Uruguay voorbij de groepsfase te loodsen. Maar desondanks weigerde de inmiddels 35-jarige spits een punt te zetten achter zijn carrière. Zo besloot de aanvaller om een nieuw avontuur aan te gaan bij het Braziliaanse Gremio.


Nadat hij jarenlang geschitterd had in La Liga bij FC Barcelona en Atlético Madrid, werd zijn contract bij die laatste club afgelopen zomer niet verlengd. Om toch voldoende fit te geraken voor het wereldkampioenschap keerde Suarez dan maar terug naar eigen land bij zijn jeugdclub Nacional. Daar tekende hij een contract dat liep tot eind vorig kalenderjaar.

Afgelopen weekend werd Suarez dus opnieuw een transfervrije speler. Maar ondanks de teleurstelling op het WK, was hij niet van plan om zijn kicksen aan de haak te hangen. Zo leek de aanvaller goed op weg om bij het Mexicaanse Cruz Azul aan de slag zou gaan. Maar uiteindelijk besloot hij toch om voor het Braziliaanse Gremio te kiezen.

TRANEN IN DE OGEN
Daar werd Suarez als een ware rockster onthaald. Meer dan 35.000 supporters waren naar het stadion afgezakt voor de presentatie van hun nieuwe held. De Uruguayaan kreeg er zowaar de tranen van in de ogen. "Ik beloof jullie dat ik alles zal geven, doelpunten zal maken en mijn best ga doen om prijzen te winnen met de club, zodat Gremio weer terugkeert naar het niveau waarop het hoort", reageerde hij.

LEES OOK: Rampavond Debast bij Sporting: Rode Duivel bijt in het stof

Suarez hoort bij de drie beste spitsen van het voorbije decennium ...

Meest recent

Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

442
442
Jean Marie Pfaff krijgt héél bijzondere rol in Mechelen

Jean Marie Pfaff blijft, jaren na zijn afscheid als topdoelman, een veelgevraagde gast. De ...

10
10
Brandon Mechele spreekt forse taal na zware Brugse uithaal

Brandon Mechele speelde in de vooravond opnieuw een prima wedstrijd bij Club Brugge. De ...

153
153
Rode Duivels aan het feest: Moreira schittert bij Milan

Enkele landgenoten hadden zondagavond alle reden om te vieren. In Italië boekte AC Milan een ...

33
33
Pakkende beelden: Koeman Jr diep geraakt bij eerbetoon

Een voetbalwedstrijd werd zondag even een bijzonder emotioneel moment voor de familie Koeman. Ronald ...

22
22
Vossen spreekt duidelijke taal na hartverscheurend nieuws

Jelle Vossen kreeg zaterdag een stevige domper te verwerken. De 37-jarige aanvaller hoopte bij ...

94
94
Fans Beerschot en KV clashen: "Zelfs doodsbedreigingen"

De rivaliteit tussen Beerschot en KV Mechelen gaat al enkele jaren terug. In het seizoen 2018-2019 ...

207
207
Dender zet opmars verder, Patro moet wonden likken na 0/15

Dender blijft op positieve wijze verbazen in de Challenger Pro League. De degradant uit de JPL kende ...

49
49
Kerels leven weer: KV Kortrijk verlost van rode lantaarn

Na zeven speeldagen weet ook KV Kortrijk weer wat winnen is in de Jupiler Pro League. De Kerels ...

46
46
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

Michiel Jonckheere heeft KV Kortrijk al verlaten. Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro ...

166
166
Topper baart een muis: Club haalt Genk door gehaktmolen

Club Brugge mag met een zalig gevoel richting de interlandbreak. Blauw-Zwart haalde een defensief ...

214
214
'Ito op weg naar spraakmakende terugkeer in JPL'

Ryotaro Ito wordt nog steeds gesignaleerd in Sint-Truiden. De Japanse smaakmaker wacht in Haspengouw ...

202
202
'Nieuw stadion bezorgt Club-fans stevige mokerslag'

Club Brugge droomt al jaren van een nieuw stadion, maar voor de supporters komt daar ook een minder ...

1162
1162
Compper maakt ref met de grond gelijk na nieuw verlies

Royal Antwerp FC is ronduit matig aan het seizoen begonnen. Een 7 op 21 zijn de cijfers. Trainer ...

112
112
Man Utd verliest weer punten: knullige tegengoal nekt Lammens

Manchester United is alweer slecht begonnen aan het seizoen. Ze moesten vanavond op bezoek gaan bij ...

45
45
Club Brugge op rozen tegen Genk: "Hij is te goed voor JPL"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen KRC Genk. De eerste 45 minuten liggen achter de ...

308
308
Lukaku slikt: concurrent scoort 4 keer in immense afstraffing

Romelu Lukaku kan met een overwinning op zak naar de nationale ploeg afzakken. Maar op individueel ...

83
83
Optater Courtois en co: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

67
67
Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

33
33
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

68
68
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

48
48
Opstellingen: drie wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

83
83
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

30
30
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

179
179
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

364
364

Meer sportnieuws