Suarez in tranen tijdens krankzinnige presentatie

259 stemmen
Suarez in tranen tijdens krankzinnige presentatie

Luis Suarez slaagde er tijdens het voorbije wereldkampioenschap niet in om Uruguay voorbij de groepsfase te loodsen. Maar desondanks weigerde de inmiddels 35-jarige spits een punt te zetten achter zijn carrière. Zo besloot de aanvaller om een nieuw avontuur aan te gaan bij het Braziliaanse Gremio.


Nadat hij jarenlang geschitterd had in La Liga bij FC Barcelona en Atlético Madrid, werd zijn contract bij die laatste club afgelopen zomer niet verlengd. Om toch voldoende fit te geraken voor het wereldkampioenschap keerde Suarez dan maar terug naar eigen land bij zijn jeugdclub Nacional. Daar tekende hij een contract dat liep tot eind vorig kalenderjaar.

Afgelopen weekend werd Suarez dus opnieuw een transfervrije speler. Maar ondanks de teleurstelling op het WK, was hij niet van plan om zijn kicksen aan de haak te hangen. Zo leek de aanvaller goed op weg om bij het Mexicaanse Cruz Azul aan de slag zou gaan. Maar uiteindelijk besloot hij toch om voor het Braziliaanse Gremio te kiezen.

TRANEN IN DE OGEN
Daar werd Suarez als een ware rockster onthaald. Meer dan 35.000 supporters waren naar het stadion afgezakt voor de presentatie van hun nieuwe held. De Uruguayaan kreeg er zowaar de tranen van in de ogen. "Ik beloof jullie dat ik alles zal geven, doelpunten zal maken en mijn best ga doen om prijzen te winnen met de club, zodat Gremio weer terugkeert naar het niveau waarop het hoort", reageerde hij.

LEES OOK: ‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Suarez hoort bij de drie beste spitsen van het voorbije decennium ...

Meest recent

Miljoenen keren bekeken: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

9
9
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

23
23
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

263
263
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

363
363
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

95
95
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

271
271
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

143
143
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

234
234
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

176
176
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1028
1028
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

78
78
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

421
421
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

245
245
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

649
649
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

742
742
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

82
82
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

166
166
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

800
800
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

95
95
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

73
73
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

70
70
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

43
43
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

170
170
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

125
125
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

118
118

Meer sportnieuws