'Ronaldo vraagt rechtstreeks om toptransfer bij Al-Nassr'

door
'Ronaldo vraagt rechtstreeks om toptransfer bij Al-Nassr'

Cristiano Ronaldo waagt zich in de nadagen van zijn fenomenale carrière aan een opmerkelijk avontuur. Zo tekende de Portugese wereldster afgelopen vrijdag een contract bij Al-Nassr, waar hij veruit de beste betaalde voetballer ter wereld wordt. Maar CR7 is er niet van plan om zomaar op zijn lauweren te gaan rusten.


Na een turbulente eerste seizoenshelft en een dodelijk interview aan zijn goede vriend Piers Morgan, werd het contract van Ronaldo vlak voor het WK ontbonden bij Manchester United. De aanvaller trachtte vervolgens een andere Europese topclub te vinden. Maar omdat zo'n aanbieding niet meteen volgde, besloot Ronaldo om in te gaan op de interesse van Al-Nassr.

Daar tekende hij een contract van 2.5 jaar, wat hem in totaal een slordige 500 miljoen euro kan opleveren. Tijdens zijn presentatie maakte de Portugees echter meteen duidelijk dat hij in Saudi-Arabië niet zomaar wil gaan uitbollen. Hij heeft wel degelijk nog sportieve ambities. En om die ambities waar te maken zou Ronaldo graag nog een landgenoot van hem zien komen naar Al-Nassr. Volgens Marca heeft hij immers om de komst van Pepe gevraagd.

JARENLANGE PLOEGMAATS
De Portugese verdediger is inmiddels al 39 jaar, maar haalt bij FC Porto nog steeds een behoorlijk niveau. Tijdens het voorbije WK stond hij zelfs doorgaans in de basis bij de nationale ploeg. Ronaldo kent zijn landgenoot natuurlijk goed, ook bij Real Madrid deelden ze jarenlang de kleedkamer. En door zijn aflopende contract bij Porto lijkt er één en ander mogelijk. Maar dan zal Al-Nassr wel eerst bepaalde spelers van de hand moeten doen. Momenteel staan er immers teveel buitenlanders onder contract, mede daarom moet Ronaldo mogelijk zijn debuut uitstellen.

LEES OOK: 'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Denkt u dat Ronaldo ooit nog terugkeert naar het Europese clubvoetbal?

Meest recent

'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

3
3
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

233
233
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

366
366
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

38
38
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

223
223
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

26
26
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

404
404
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

73
73
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

344
344
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

424
424
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

535
535
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

294
294
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

549
549
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

423
423
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

209
209
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

497
497
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

626
626
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

534
534
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

120
120
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

225
225
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

302
302
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

338
338
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

496
496
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

105
105
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

495
495

Meer sportnieuws