'Ronaldo vraagt rechtstreeks om toptransfer bij Al-Nassr'

406 stemmen
'Ronaldo vraagt rechtstreeks om toptransfer bij Al-Nassr'

Cristiano Ronaldo waagt zich in de nadagen van zijn fenomenale carrière aan een opmerkelijk avontuur. Zo tekende de Portugese wereldster afgelopen vrijdag een contract bij Al-Nassr, waar hij veruit de beste betaalde voetballer ter wereld wordt. Maar CR7 is er niet van plan om zomaar op zijn lauweren te gaan rusten.


Na een turbulente eerste seizoenshelft en een dodelijk interview aan zijn goede vriend Piers Morgan, werd het contract van Ronaldo vlak voor het WK ontbonden bij Manchester United. De aanvaller trachtte vervolgens een andere Europese topclub te vinden. Maar omdat zo'n aanbieding niet meteen volgde, besloot Ronaldo om in te gaan op de interesse van Al-Nassr.

Daar tekende hij een contract van 2.5 jaar, wat hem in totaal een slordige 500 miljoen euro kan opleveren. Tijdens zijn presentatie maakte de Portugees echter meteen duidelijk dat hij in Saudi-Arabië niet zomaar wil gaan uitbollen. Hij heeft wel degelijk nog sportieve ambities. En om die ambities waar te maken zou Ronaldo graag nog een landgenoot van hem zien komen naar Al-Nassr. Volgens Marca heeft hij immers om de komst van Pepe gevraagd.

JARENLANGE PLOEGMAATS
De Portugese verdediger is inmiddels al 39 jaar, maar haalt bij FC Porto nog steeds een behoorlijk niveau. Tijdens het voorbije WK stond hij zelfs doorgaans in de basis bij de nationale ploeg. Ronaldo kent zijn landgenoot natuurlijk goed, ook bij Real Madrid deelden ze jarenlang de kleedkamer. En door zijn aflopende contract bij Porto lijkt er één en ander mogelijk. Maar dan zal Al-Nassr wel eerst bepaalde spelers van de hand moeten doen. Momenteel staan er immers teveel buitenlanders onder contract, mede daarom moet Ronaldo mogelijk zijn debuut uitstellen.

LEES OOK: Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

Denkt u dat Ronaldo ooit nog terugkeert naar het Europese clubvoetbal?

Meest recent

Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

29
29
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

19
19
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

204
204
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

99
99
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

49
49
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

300
300
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

135
135
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

133
133
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

52
52
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

583
583
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

399
399
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

202
202
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

255
255
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

51
51
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

82
82
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

31
31
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

83
83
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

128
128
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

439
439
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

153
153
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

388
388
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

523
523
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

45
45
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1286
1286
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

47
47

Meer sportnieuws