'Ronaldo vraagt rechtstreeks om toptransfer bij Al-Nassr'

door
'Ronaldo vraagt rechtstreeks om toptransfer bij Al-Nassr'

Cristiano Ronaldo waagt zich in de nadagen van zijn fenomenale carrière aan een opmerkelijk avontuur. Zo tekende de Portugese wereldster afgelopen vrijdag een contract bij Al-Nassr, waar hij veruit de beste betaalde voetballer ter wereld wordt. Maar CR7 is er niet van plan om zomaar op zijn lauweren te gaan rusten.


Na een turbulente eerste seizoenshelft en een dodelijk interview aan zijn goede vriend Piers Morgan, werd het contract van Ronaldo vlak voor het WK ontbonden bij Manchester United. De aanvaller trachtte vervolgens een andere Europese topclub te vinden. Maar omdat zo'n aanbieding niet meteen volgde, besloot Ronaldo om in te gaan op de interesse van Al-Nassr.

Daar tekende hij een contract van 2.5 jaar, wat hem in totaal een slordige 500 miljoen euro kan opleveren. Tijdens zijn presentatie maakte de Portugees echter meteen duidelijk dat hij in Saudi-Arabië niet zomaar wil gaan uitbollen. Hij heeft wel degelijk nog sportieve ambities. En om die ambities waar te maken zou Ronaldo graag nog een landgenoot van hem zien komen naar Al-Nassr. Volgens Marca heeft hij immers om de komst van Pepe gevraagd.

JARENLANGE PLOEGMAATS
De Portugese verdediger is inmiddels al 39 jaar, maar haalt bij FC Porto nog steeds een behoorlijk niveau. Tijdens het voorbije WK stond hij zelfs doorgaans in de basis bij de nationale ploeg. Ronaldo kent zijn landgenoot natuurlijk goed, ook bij Real Madrid deelden ze jarenlang de kleedkamer. En door zijn aflopende contract bij Porto lijkt er één en ander mogelijk. Maar dan zal Al-Nassr wel eerst bepaalde spelers van de hand moeten doen. Momenteel staan er immers teveel buitenlanders onder contract, mede daarom moet Ronaldo mogelijk zijn debuut uitstellen.

LEES OOK: Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Denkt u dat Ronaldo ooit nog terugkeert naar het Europese clubvoetbal?

Meest recent

Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

28
28
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

49
49
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

24
24
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

49
49
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

233
233
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

274
274
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

177
177
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

211
211
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

249
249
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

478
478
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

95
95
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

159
159
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

209
209
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

112
112
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

61
61
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

91
91
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

158
158
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

49
49
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

80
80
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

84
84
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

227
227
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

61
61
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

148
148
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

619
619

Meer sportnieuws