'Ronaldo vraagt rechtstreeks om toptransfer bij Al-Nassr'

door
'Ronaldo vraagt rechtstreeks om toptransfer bij Al-Nassr'

Cristiano Ronaldo waagt zich in de nadagen van zijn fenomenale carrière aan een opmerkelijk avontuur. Zo tekende de Portugese wereldster afgelopen vrijdag een contract bij Al-Nassr, waar hij veruit de beste betaalde voetballer ter wereld wordt. Maar CR7 is er niet van plan om zomaar op zijn lauweren te gaan rusten.


Na een turbulente eerste seizoenshelft en een dodelijk interview aan zijn goede vriend Piers Morgan, werd het contract van Ronaldo vlak voor het WK ontbonden bij Manchester United. De aanvaller trachtte vervolgens een andere Europese topclub te vinden. Maar omdat zo'n aanbieding niet meteen volgde, besloot Ronaldo om in te gaan op de interesse van Al-Nassr.

Daar tekende hij een contract van 2.5 jaar, wat hem in totaal een slordige 500 miljoen euro kan opleveren. Tijdens zijn presentatie maakte de Portugees echter meteen duidelijk dat hij in Saudi-Arabië niet zomaar wil gaan uitbollen. Hij heeft wel degelijk nog sportieve ambities. En om die ambities waar te maken zou Ronaldo graag nog een landgenoot van hem zien komen naar Al-Nassr. Volgens Marca heeft hij immers om de komst van Pepe gevraagd.

JARENLANGE PLOEGMAATS
De Portugese verdediger is inmiddels al 39 jaar, maar haalt bij FC Porto nog steeds een behoorlijk niveau. Tijdens het voorbije WK stond hij zelfs doorgaans in de basis bij de nationale ploeg. Ronaldo kent zijn landgenoot natuurlijk goed, ook bij Real Madrid deelden ze jarenlang de kleedkamer. En door zijn aflopende contract bij Porto lijkt er één en ander mogelijk. Maar dan zal Al-Nassr wel eerst bepaalde spelers van de hand moeten doen. Momenteel staan er immers teveel buitenlanders onder contract, mede daarom moet Ronaldo mogelijk zijn debuut uitstellen.

LEES OOK: Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Denkt u dat Ronaldo ooit nog terugkeert naar het Europese clubvoetbal?

Meest recent

Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

4
4
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

25
25
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

66
66
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

31
31
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

108
108
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

111
111
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

180
180
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

69
69
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

86
86
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

38
38
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

290
290
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

202
202
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

264
264
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

351
351
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

147
147
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

284
284
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1164
1164
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

110
110
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

54
54
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

118
118
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

673
673
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

258
258
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

724
724
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

189
189
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

262
262

Meer sportnieuws