'Ronaldo vraagt rechtstreeks om toptransfer bij Al-Nassr'

406
'Ronaldo vraagt rechtstreeks om toptransfer bij Al-Nassr'

Cristiano Ronaldo waagt zich in de nadagen van zijn fenomenale carrière aan een opmerkelijk avontuur. Zo tekende de Portugese wereldster afgelopen vrijdag een contract bij Al-Nassr, waar hij veruit de beste betaalde voetballer ter wereld wordt. Maar CR7 is er niet van plan om zomaar op zijn lauweren te gaan rusten.


Na een turbulente eerste seizoenshelft en een dodelijk interview aan zijn goede vriend Piers Morgan, werd het contract van Ronaldo vlak voor het WK ontbonden bij Manchester United. De aanvaller trachtte vervolgens een andere Europese topclub te vinden. Maar omdat zo'n aanbieding niet meteen volgde, besloot Ronaldo om in te gaan op de interesse van Al-Nassr.

Daar tekende hij een contract van 2.5 jaar, wat hem in totaal een slordige 500 miljoen euro kan opleveren. Tijdens zijn presentatie maakte de Portugees echter meteen duidelijk dat hij in Saudi-Arabië niet zomaar wil gaan uitbollen. Hij heeft wel degelijk nog sportieve ambities. En om die ambities waar te maken zou Ronaldo graag nog een landgenoot van hem zien komen naar Al-Nassr. Volgens Marca heeft hij immers om de komst van Pepe gevraagd.

JARENLANGE PLOEGMAATS
De Portugese verdediger is inmiddels al 39 jaar, maar haalt bij FC Porto nog steeds een behoorlijk niveau. Tijdens het voorbije WK stond hij zelfs doorgaans in de basis bij de nationale ploeg. Ronaldo kent zijn landgenoot natuurlijk goed, ook bij Real Madrid deelden ze jarenlang de kleedkamer. En door zijn aflopende contract bij Porto lijkt er één en ander mogelijk. Maar dan zal Al-Nassr wel eerst bepaalde spelers van de hand moeten doen. Momenteel staan er immers teveel buitenlanders onder contract, mede daarom moet Ronaldo mogelijk zijn debuut uitstellen.

LEES OOK: Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Denkt u dat Ronaldo ooit nog terugkeert naar het Europese clubvoetbal?

Meest recent

Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

6
6
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

12
12
Club versus Anderlecht: hoe Blauw-Zwart de macht overnam

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

60
60
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

138
138
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

22
22
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

173
173
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

166
166
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

93
93
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

141
141
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

19
19
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

64
64
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

37
37
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

106
106
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

88
88
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

33
33
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

16
16
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

29
29
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

473
473
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

84
84
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

19
19
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

109
109
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

70
70
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

178
178
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

319
319

Meer sportnieuws