Laporta kondigt volgende topaanwinst Barça aan

door
Laporta kondigt volgende topaanwinst Barça aan

FC Barcelona is bezig aan een wisselvallig seizoen tot dusver. De Catalanen draaien in La Liga weliswaar terug mee aan de kop van het klassement, maar sneuvelden wederom in de groepsfase van de Champions League. En dus is de club andermaal op zoek naar versterking.


Barça maakte van de voorbije zomermercato al gebruik om zijn aanvalslinie te versterken met Robert Lewandowski (Bayern München) en Raphinha (Leeds United). Voor de defensie werden Jules Koundé (Sevilla FC) en Andreas Christensen (Chelsea FC) dan weer naar Camp Nou gehaald, terwijl Marcos Alonso (Chelsea FC) en Hector Bellerin (Arsenal FC) voor meer opties op de back-posities moesten zorgen. Tot slot werd Franck Kessié (AC Milan) aangetrokken om het middenveld te verstevigen.

Een aardig lijstje aan aanwinsten dus, maar de transferhonger is nog niet gestild op Camp Nou. In gesprek met Cadena Ser laat preses Joan Laporta immers weten dat de club haar zinnen heeft gezet op een nieuwe middenvelder. Zeker nu het contract van Sergio Busquets nog niet werd verlengd. “Busquets kan niet eeuwig doorgaan en we voeren intern gesprekken over het vinden van een vervanger voor hem. Frenkie de Jong kan op die positie spelen, maar het is niet genoeg om slechts één optie te hebben. Xavi zal hier het besluit over nemen.”

FANTASTISCHE NÉVES
Eén van de doelwitten die genoemd worden, is Ruben Néves. Laporta bevestigt alvast dat de Portugees van Wolverhampton een ‘fantastische speler’ is. Maar alvorens Barça overgaat tot actie, zal eerst nog een gesprek met Busquets volgen. “Hij heeft aanbiedingen gekregen vanuit de Verenigde Staten en ik weet dat hij erover heeft nagedacht, maar in principe blijft hij tot het eind van dit seizoen bij ons. Daarna zullen we in gesprek gaan”, aldus Laporta.

LEES OOK: Twee verrassende Duivels bij meest waardevolle spelers

Met de huidige selectie moet Barça kampioen kunnen worden ...

Meest recent

Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

17
17
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

15
15
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

33
33
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

674
674
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

32
32
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

46
46
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

285
285
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

161
161
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

101
101
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

109
109
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

108
108
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

27
27
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

899
899
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

105
105
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

54
54
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

332
332
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

751
751
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

118
118
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

80
80
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

402
402
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

611
611
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

267
267
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

649
649
Stijnen zet puntjes op de i omtrent Nainggolan-soap

Er was de afgelopen dagen heel veel te doen over Radja Nainggolan. Patro Eisden wil hem dolgraag ...

99
99
Spectaculaire Courtois-uitspraken: "Het is officieel ..."

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

163
163

Meer sportnieuws