Laporta kondigt volgende topaanwinst Barça aan

door
Laporta kondigt volgende topaanwinst Barça aan

FC Barcelona is bezig aan een wisselvallig seizoen tot dusver. De Catalanen draaien in La Liga weliswaar terug mee aan de kop van het klassement, maar sneuvelden wederom in de groepsfase van de Champions League. En dus is de club andermaal op zoek naar versterking.


Barça maakte van de voorbije zomermercato al gebruik om zijn aanvalslinie te versterken met Robert Lewandowski (Bayern München) en Raphinha (Leeds United). Voor de defensie werden Jules Koundé (Sevilla FC) en Andreas Christensen (Chelsea FC) dan weer naar Camp Nou gehaald, terwijl Marcos Alonso (Chelsea FC) en Hector Bellerin (Arsenal FC) voor meer opties op de back-posities moesten zorgen. Tot slot werd Franck Kessié (AC Milan) aangetrokken om het middenveld te verstevigen.

Een aardig lijstje aan aanwinsten dus, maar de transferhonger is nog niet gestild op Camp Nou. In gesprek met Cadena Ser laat preses Joan Laporta immers weten dat de club haar zinnen heeft gezet op een nieuwe middenvelder. Zeker nu het contract van Sergio Busquets nog niet werd verlengd. “Busquets kan niet eeuwig doorgaan en we voeren intern gesprekken over het vinden van een vervanger voor hem. Frenkie de Jong kan op die positie spelen, maar het is niet genoeg om slechts één optie te hebben. Xavi zal hier het besluit over nemen.”

FANTASTISCHE NÉVES
Eén van de doelwitten die genoemd worden, is Ruben Néves. Laporta bevestigt alvast dat de Portugees van Wolverhampton een ‘fantastische speler’ is. Maar alvorens Barça overgaat tot actie, zal eerst nog een gesprek met Busquets volgen. “Hij heeft aanbiedingen gekregen vanuit de Verenigde Staten en ik weet dat hij erover heeft nagedacht, maar in principe blijft hij tot het eind van dit seizoen bij ons. Daarna zullen we in gesprek gaan”, aldus Laporta.

LEES OOK: 'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

Met de huidige selectie moet Barça kampioen kunnen worden ...

Meest recent

Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

0
0
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

9
9
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

14
14
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

114
114
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

76
76
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

41
41
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

115
115
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

62
62
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

273
273
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

188
188
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

51
51
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

182
182
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

54
54
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

157
157
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

100
100
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

416
416
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

204
204
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

565
565
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

451
451
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

58
58
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

403
403
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

143
143
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

65
65
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

130
130
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

110
110

Meer sportnieuws