'Vertrek Hazard kost Real Madrid godsvermogen'

526
'Vertrek Hazard kost Real Madrid godsvermogen'

Real Madrid plaatst zich dinsdagavond voor de volgende ronde van de Copa del Rey, het duel op het veld van vierdeklasser CP Cacereño (0-1-overwinning) werd er eentje om snel te vergeten. Vooral de zwakke prestatie van Eden Hazard deed bij momenten pijn aan de ogen. Toch lijkt een vertrek van de 31-jarige Belg niet voor meteen.


De ex-Rode Duivel had naar verluidt een goede beurt gemaakt op training na zijn terugkeer van het WK en oogstte zelfs lof bij coach Carlo Ancelotti. Dinsdag werd hij daarvoor beloond met een basisplaats op zijn beste positie aan de linkerzijde. Maar andermaal slaagde Hazard er niet in om de kans te grijpen. De aanvaller speelde een belabberde en anonieme partij, na goed een uur spelen werd hij dan ook uit zijn lijden verlost.

Het valt dan ook te betwijfelen of Hazard in de komende weken en maanden nog veel kansen zal krijgen. Ancelotti lijkt het vertrouwen in hem in ieder geval verloren, volgens El Nacional zou de trainer aan het bestuur zelfs hebben aangegeven dat de Belg best zo snel mogelijk verkocht wordt. Maar gezien zijn povere prestaties van de voorbije jaren is de interesse in de aanvaller logischerwijs bijzonder klein. Geen enkele club lijkt momenteel bereid om zwaar in hem te investeren.

SALARIS + TRANSFERSOM
Een alternatieve optie is dat Real zijn contract laat ontbinden, zodat Hazard als transfervrije speler op zoek kan naar een andere uitdager. Maar volgens SPORT zou dat een wel zeer kostelijke operatie worden. Zijn huidig contract loopt nog tot medio 2024. Real zou hem dus nog anderhalf jaar aan salaris moeten betalen, het lijkt onwaarschijnlijk dat Hazard dit salaris zomaar zal laten vallen.

Daarnaast moet de club nog een aantal schijven van zijn transfersom aflossen. Het genoemde medium stelt dan ook dat een ontbinding van zijn overeenkomst kan oplopen tot liefst 62 miljoen euro. De Spaanse kampioen moet dus hopen dat een andere club zich meldt en mee helpt aan het vinden van een oplossing. Bijvoorbeeld in de vorm van een huurdeal waarbij Real een deel van het loon blijft doorbetalen.

LEES OOK: Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Hazard is een verloren zaak bij Real Madrid ...

Meest recent

Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

5
5
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

7
7
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

44
44
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

23
23
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

127
127
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

93
93
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

57
57
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

174
174
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

162
162
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

30
30
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

221
221
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

126
126
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

209
209
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

217
217
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

285
285
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

231
231
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

306
306
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

469
469
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

223
223
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

203
203
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

182
182
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

162
162
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

80
80
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

49
49

Meer sportnieuws