'Vertrek Hazard kost Real Madrid godsvermogen'

526
'Vertrek Hazard kost Real Madrid godsvermogen'

Real Madrid plaatst zich dinsdagavond voor de volgende ronde van de Copa del Rey, het duel op het veld van vierdeklasser CP Cacereño (0-1-overwinning) werd er eentje om snel te vergeten. Vooral de zwakke prestatie van Eden Hazard deed bij momenten pijn aan de ogen. Toch lijkt een vertrek van de 31-jarige Belg niet voor meteen.


De ex-Rode Duivel had naar verluidt een goede beurt gemaakt op training na zijn terugkeer van het WK en oogstte zelfs lof bij coach Carlo Ancelotti. Dinsdag werd hij daarvoor beloond met een basisplaats op zijn beste positie aan de linkerzijde. Maar andermaal slaagde Hazard er niet in om de kans te grijpen. De aanvaller speelde een belabberde en anonieme partij, na goed een uur spelen werd hij dan ook uit zijn lijden verlost.

Het valt dan ook te betwijfelen of Hazard in de komende weken en maanden nog veel kansen zal krijgen. Ancelotti lijkt het vertrouwen in hem in ieder geval verloren, volgens El Nacional zou de trainer aan het bestuur zelfs hebben aangegeven dat de Belg best zo snel mogelijk verkocht wordt. Maar gezien zijn povere prestaties van de voorbije jaren is de interesse in de aanvaller logischerwijs bijzonder klein. Geen enkele club lijkt momenteel bereid om zwaar in hem te investeren.

SALARIS + TRANSFERSOM
Een alternatieve optie is dat Real zijn contract laat ontbinden, zodat Hazard als transfervrije speler op zoek kan naar een andere uitdager. Maar volgens SPORT zou dat een wel zeer kostelijke operatie worden. Zijn huidig contract loopt nog tot medio 2024. Real zou hem dus nog anderhalf jaar aan salaris moeten betalen, het lijkt onwaarschijnlijk dat Hazard dit salaris zomaar zal laten vallen.

Daarnaast moet de club nog een aantal schijven van zijn transfersom aflossen. Het genoemde medium stelt dan ook dat een ontbinding van zijn overeenkomst kan oplopen tot liefst 62 miljoen euro. De Spaanse kampioen moet dus hopen dat een andere club zich meldt en mee helpt aan het vinden van een oplossing. Bijvoorbeeld in de vorm van een huurdeal waarbij Real een deel van het loon blijft doorbetalen.

LEES OOK: Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Hazard is een verloren zaak bij Real Madrid ...

Meest recent

Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

50
50
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

9
9
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

9
9
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

3
3
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

10
10
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

24
24
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

191
191
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

58
58
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

14
14
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

64
64
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

46
46
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

121
121
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

240
240
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

87
87
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

276
276
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

125
125
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

51
51
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

37
37
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

79
79
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

190
190
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

54
54
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

41
41

Meer sportnieuws