'Nieuwe wending in transfersoap Trossard'

220 stemmen
'Nieuwe wending in transfersoap Trossard'

De winterse mercato is sinds afgelopen weekend officieel van start gegaan en ook een aantal Rode Duivels werd al gelinkt aan een transfer. Leandro Trossard bijvoorbeeld, die bezig is aan een goed seizoen bij Brighton and Hove Albion. Maar zijn transfersoap kent nu een nieuwe wending.


Met name voor de WK-break was Trossard in uitstekende doen. In veertien Premier League-wedstrijden tekende de 27-jarige Rode Duivel al voor zeven goals en drie assists. Vooral zijn hattrick tegen Liverpool FC mocht gezien worden, maar ook tegen Manchester City en Chelsea liet hij van zich spreken. En de knappe prestaties van Trossard bleven niet onopgemerkt.

Zo werd de Limburger eerder al gelinkt aan een transfer naar Chelsea FC. Volgens The Sun werd zijn situatie ook gevolgd door Newcastle United en Manchester United. Zeker het feit dat zijn contract na het seizoen afloopt, maakte van hem een interessant doelwit. Maar de kans dat hij op korte termijn transfereert, is een pak kleiner geworden.

NIEUW CONTRACT
Volgens Alex Crook van TalkSport wil Brighton de optie in zijn contract immers zo snel mogelijk lichten. Hierdoor zou Trossard automatisch tot medio 2024 aan zijn club gebonden zijn. Op die manier kan Brighton komende zomer ook nog iets aan hem verdienen. De Seagulls zouden echter nog een stap verder willen gaan. Zo hoopt men om Trossard te verleiden tot het tekenen van een langlopende overeenkomst. Het is vooralsnog niet duidelijk of de 28-jarige aanvaller daarvoor openstaat.

LEES OOK: Leandro Trossard heeft transfer na WK helemaal te pakken

Trossard is klaar voor een stapje hogerop ...

Meest recent

Neemt Club Brugge risico met Sommer? Boeckx verrast

De Jupiler Pro League is de afgelopen jaren verwend met de komst van doelmannen die in hun ...

30
30
Allegri over Lukaku en De Bruyne: "Buitengewone voetballer"

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne genieten van hun vakantie. De twee kenden een zeer moeilijk jaar ...

18
18
Club Brugge zwiert met miljoenen: derde zomeraanwinst binnen

Club Brugge blijft zich roeren op de transfermarkt. In navolging van Cheveyo Tsawa en Yann Sommer ...

110
110
Drastische verandering in JPL: WK-regel wordt overgenomen

Tijdens het WK 2026 werden heel wat nieuwe regels en andere nieuwigheden gelanceerd. Een deel ...

200
200
'Toekomst drie WK-Duivels: Club vraagt riante transfersom'

Club Brugge was tijdens het voorbije WK mede-hofleverancier van de Belgische selectie. Zo leverde de ...

397
397
'Genk speelt hoog spel: recorddeal van tafel geveegd'

KRC Genk heeft met Jess Thorup een nieuwe hoofdtrainer beet. Het valt evenwel te betwijfelen of de ...

416
416
'Sibierski met rug tegen muur: twee topaanwinsten onderweg'

Het aftellen is begonnen bij RSC Anderlecht. Volgende week donderdag begint het nieuwe seizoen van ...

594
594
Club Brugge gelooft eigen oren niet over Tzolis-transfer

De transfer van Christos Tzolis leek plots in een stroomversnelling te zitten. In Engeland wordt ...

548
548
'Genk druk in de weer: transfergevecht met Brighton'

KRC Genk hoopt zo snel mogelijk zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Ondertussen blijven de ...

319
319
Overname Antwerp: ultieme ontknoping eindelijk in zicht

De toekomst van Antwerp FC bedaarde de afgelopen weken de gemoederen. Maar nu lijkt dan toch een ...

258
258
Fransen niet te spreken na eliminatie: arbitrage onder vuur

Spanje heeft zich dinsdagavond als eerste land geplaatste voor de finale van het WK 2026. Zo rekende ...

230
230
Spanje verbaast iedereen: "Ze doen het makkelijk lijken"

Spanje heeft zich dinsdagavond als eerste verzekerd van zijn finaleticket voor het WK. La Roja deed ...

81
81
Rode Duivels kunnen zich optrekken aan bijzondere statistiek

De Rode Duivels zijn intussen weer thuis nadat hun WK eindigde in de kwartfinale. Daarmee wisten ze ...

154
154
'Verrassende transfer Bakayoko: prijskaartje bekend'

Johan Bakayoko moest deze zomer het WK vanuit zijn zetel volgen en dat had enkele jaren geleden toch ...

113
113
Spanje is eerste finalist: bleek Frankrijk vlot voor de bijl

Spanje heeft zich als eerste verzekerd van de finale op het WK. De regerende Europese kampioen ...

70
70
Toekomst De Bruyne en Lukaku: Allegri maakt statement

Nu het WK voor de Rode Duivels voorbij is, komen de transferdossiers van heel wat spelers in gang. ...

399
399
'Standard tast in buidel: details miljoenentransfer bekend'

Bij Standard is het al een zeer actieve transferzomer geweest. Daarbij wisten de Rouches ook stevig ...

182
182
Opmerkelijke teaser Genk: Courtois brengt 'verrassing'

Het zijn drukke dagen bij KRC Genk, want de Limburgers zijn volop in de weer met het oog op volgend ...

327
327
'Club Brugge richt pijlen nu ook op Premier League'

De zomermercato van Club Brugge lijkt helemaal losgebarsten te zijn. Lange tijd was de ...

378
378
OH Leuven pakt uit met transfer bij Celtic

Bij OH Leuven willen ze straks beter doen na een ontgoochelend seizoen. Met Timmy Simons werd al een ...

58
58
Hoe het WK ons nog eens ouderwets liet genieten

Het WK gaat zijn laatste dagen in. Er zijn nog vier ploegen die strijden om de wereldtitel. Dit WK ...

48
48
‘Tresoldi-exit dreigt: Club Brugge heeft opvolger al beet’

Club Brugge houdt rekening met het vertrek van Nicolo Tresoldi, die bijzonder goed in de markt ligt. ...

231
231
Manchester United stelt Tielemans voor, RSCA profiteert

Youri Tielemans heeft zijn droomtransfer naar Manchester United beet. De Engelse club heeft zijn ...

423
423
KRC Genk strikt Thorup én is Engelse club te snel af

KRC Genk heeft zeer snel gehandeld na het vertrek van Nicky Hayen naar Burnley. De Limburgers ...

221
221
Obbi Oulare stunt met nieuwe Belgische club

Obbi Oulare leek ooit op weg naar een grote carrière, maar verkeerde keuzes en blessureleed ...

217
217

Meer sportnieuws