'Fredberg aan zet: transferplannen Anderlecht bekend'

door
'Fredberg aan zet: transferplannen Anderlecht bekend'

De winterse transferperiode heeft afgelopen zondag officieel zijn deuren geopend en ook heel wat JPL-ploegen hopen in de komende weken hun slag te kunnen slaan. Daarbij onder meer RSC Anderlecht. De recordkampioen wil zijn selectie namelijk op meerdere posities versterken.


Volgens de kranten van SudPresse overwegen de Brusselaars een drietal winterse versterkingen. Dé prioriteit is zoals geweten een nieuwe spits. Iemand die het nakende vertrek van Sebastiano Esposito kan opvangen. Bovendien wordt in die zoektocht ook gewerkt met komend seizoen in het achterhoofd. De huurovereenkomst met Fabio Silva loopt in de zomer immers af en dus moet dan opnieuw een geschikte vervanger aangetrokken worden.

Daarnaast wil RSCA ook een extra linksback, iemand die goed past in de 4-3-3-formatie van coach Brian Riemer. Momenteel is de jonge Moussa Ndiaye de enige échte linksback in de selectie. En als er vervolgens nog middelen overblijven, zou Anderlecht ook centraal achterin nog een aanwinst overwegen. Door de recente blessure van Zeno Debast, die weliswaar niet zo ernstig zou zijn, bleek andermaal hoe dun de spoeling is in het centrum van de defensie.

RUST AAN UITGAANDE ZIJDE
Even werd dan ook geopperd dat Wesley Hoedt een herkansing zou moeten krijgen. Maar zover zal het naar alle waarschijnlijkheid niet komen. Bovengenoemd medium stelt dat het nog steeds de bedoeling is om de Nederlander in januari te verkopen. Ook de huurbeurt met Esposito moet officieel nog ontbonden worden. CEO Sports Jesper Fredberg, sinds afgelopen weekend officieel in dienst, weet dus wat hem te doen staat. Voorts zou Anderlecht niet van plan zijn om veel andere spelers te verkopen, behalve bij echt hoge aanbiedingen.

LEES OOK: 'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Anderlecht moet centraal achterin iets bijhalen in januari ...

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

47
47
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

140
140
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

135
135
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

56
56
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

65
65
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

211
211
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

201
201
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

61
61
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

95
95
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

365
365
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

305
305
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

192
192
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

335
335
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

940
940
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

114
114
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

210
210
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

304
304
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

96
96
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

231
231
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

225
225
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

373
373
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

199
199
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

66
66
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

157
157
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws