'Fredberg aan zet: transferplannen Anderlecht bekend'

670 stemmen
'Fredberg aan zet: transferplannen Anderlecht bekend'

De winterse transferperiode heeft afgelopen zondag officieel zijn deuren geopend en ook heel wat JPL-ploegen hopen in de komende weken hun slag te kunnen slaan. Daarbij onder meer RSC Anderlecht. De recordkampioen wil zijn selectie namelijk op meerdere posities versterken.


Volgens de kranten van SudPresse overwegen de Brusselaars een drietal winterse versterkingen. Dé prioriteit is zoals geweten een nieuwe spits. Iemand die het nakende vertrek van Sebastiano Esposito kan opvangen. Bovendien wordt in die zoektocht ook gewerkt met komend seizoen in het achterhoofd. De huurovereenkomst met Fabio Silva loopt in de zomer immers af en dus moet dan opnieuw een geschikte vervanger aangetrokken worden.

Daarnaast wil RSCA ook een extra linksback, iemand die goed past in de 4-3-3-formatie van coach Brian Riemer. Momenteel is de jonge Moussa Ndiaye de enige échte linksback in de selectie. En als er vervolgens nog middelen overblijven, zou Anderlecht ook centraal achterin nog een aanwinst overwegen. Door de recente blessure van Zeno Debast, die weliswaar niet zo ernstig zou zijn, bleek andermaal hoe dun de spoeling is in het centrum van de defensie.

RUST AAN UITGAANDE ZIJDE
Even werd dan ook geopperd dat Wesley Hoedt een herkansing zou moeten krijgen. Maar zover zal het naar alle waarschijnlijkheid niet komen. Bovengenoemd medium stelt dat het nog steeds de bedoeling is om de Nederlander in januari te verkopen. Ook de huurbeurt met Esposito moet officieel nog ontbonden worden. CEO Sports Jesper Fredberg, sinds afgelopen weekend officieel in dienst, weet dus wat hem te doen staat. Voorts zou Anderlecht niet van plan zijn om veel andere spelers te verkopen, behalve bij echt hoge aanbiedingen.

LEES OOK: Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Anderlecht moet centraal achterin iets bijhalen in januari ...

Meest recent

Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

0
0
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

31
31
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

117
117
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

331
331
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

230
230
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

213
213
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

18
18
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

60
60
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

130
130
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

44
44
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

63
63
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

51
51
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

69
69
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

77
77
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

126
126
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

390
390
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

96
96
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

154
154
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

93
93
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

525
525
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

453
453
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

142
142
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

443
443
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

314
314

Meer sportnieuws