'Fredberg aan zet: transferplannen Anderlecht bekend'

670 stemmen
'Fredberg aan zet: transferplannen Anderlecht bekend'

De winterse transferperiode heeft afgelopen zondag officieel zijn deuren geopend en ook heel wat JPL-ploegen hopen in de komende weken hun slag te kunnen slaan. Daarbij onder meer RSC Anderlecht. De recordkampioen wil zijn selectie namelijk op meerdere posities versterken.


Volgens de kranten van SudPresse overwegen de Brusselaars een drietal winterse versterkingen. Dé prioriteit is zoals geweten een nieuwe spits. Iemand die het nakende vertrek van Sebastiano Esposito kan opvangen. Bovendien wordt in die zoektocht ook gewerkt met komend seizoen in het achterhoofd. De huurovereenkomst met Fabio Silva loopt in de zomer immers af en dus moet dan opnieuw een geschikte vervanger aangetrokken worden.

Daarnaast wil RSCA ook een extra linksback, iemand die goed past in de 4-3-3-formatie van coach Brian Riemer. Momenteel is de jonge Moussa Ndiaye de enige échte linksback in de selectie. En als er vervolgens nog middelen overblijven, zou Anderlecht ook centraal achterin nog een aanwinst overwegen. Door de recente blessure van Zeno Debast, die weliswaar niet zo ernstig zou zijn, bleek andermaal hoe dun de spoeling is in het centrum van de defensie.

RUST AAN UITGAANDE ZIJDE
Even werd dan ook geopperd dat Wesley Hoedt een herkansing zou moeten krijgen. Maar zover zal het naar alle waarschijnlijkheid niet komen. Bovengenoemd medium stelt dat het nog steeds de bedoeling is om de Nederlander in januari te verkopen. Ook de huurbeurt met Esposito moet officieel nog ontbonden worden. CEO Sports Jesper Fredberg, sinds afgelopen weekend officieel in dienst, weet dus wat hem te doen staat. Voorts zou Anderlecht niet van plan zijn om veel andere spelers te verkopen, behalve bij echt hoge aanbiedingen.

LEES OOK: 'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Anderlecht moet centraal achterin iets bijhalen in januari ...

Meest recent

'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

2
2
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

142
142
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

206
206
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

208
208
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

47
47
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

249
249
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

134
134
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

80
80
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

472
472
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

68
68
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

554
554
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

799
799
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

310
310
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

943
943
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

572
572
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

150
150
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

985
985
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

242
242
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

153
153
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

362
362
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

212
212
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

74
74
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

53
53
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

90
90

Meer sportnieuws