'Fredberg aan zet: transferplannen Anderlecht bekend'

door
'Fredberg aan zet: transferplannen Anderlecht bekend'

De winterse transferperiode heeft afgelopen zondag officieel zijn deuren geopend en ook heel wat JPL-ploegen hopen in de komende weken hun slag te kunnen slaan. Daarbij onder meer RSC Anderlecht. De recordkampioen wil zijn selectie namelijk op meerdere posities versterken.


Volgens de kranten van SudPresse overwegen de Brusselaars een drietal winterse versterkingen. Dé prioriteit is zoals geweten een nieuwe spits. Iemand die het nakende vertrek van Sebastiano Esposito kan opvangen. Bovendien wordt in die zoektocht ook gewerkt met komend seizoen in het achterhoofd. De huurovereenkomst met Fabio Silva loopt in de zomer immers af en dus moet dan opnieuw een geschikte vervanger aangetrokken worden.

Daarnaast wil RSCA ook een extra linksback, iemand die goed past in de 4-3-3-formatie van coach Brian Riemer. Momenteel is de jonge Moussa Ndiaye de enige échte linksback in de selectie. En als er vervolgens nog middelen overblijven, zou Anderlecht ook centraal achterin nog een aanwinst overwegen. Door de recente blessure van Zeno Debast, die weliswaar niet zo ernstig zou zijn, bleek andermaal hoe dun de spoeling is in het centrum van de defensie.

RUST AAN UITGAANDE ZIJDE
Even werd dan ook geopperd dat Wesley Hoedt een herkansing zou moeten krijgen. Maar zover zal het naar alle waarschijnlijkheid niet komen. Bovengenoemd medium stelt dat het nog steeds de bedoeling is om de Nederlander in januari te verkopen. Ook de huurbeurt met Esposito moet officieel nog ontbonden worden. CEO Sports Jesper Fredberg, sinds afgelopen weekend officieel in dienst, weet dus wat hem te doen staat. Voorts zou Anderlecht niet van plan zijn om veel andere spelers te verkopen, behalve bij echt hoge aanbiedingen.

LEES OOK: Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Anderlecht moet centraal achterin iets bijhalen in januari ...

Meest recent

Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

150
150
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

23
23
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

21
21
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

49
49
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

71
71
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

13
13
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

28
28
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

67
67
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

151
151
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

34
34
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

75
75
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

16
16
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

51
51
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

93
93
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

23
23
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

209
209
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

100
100
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

81
81
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

161
161
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

35
35
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

141
141
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

80
80
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

32
32
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

95
95
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

36
36

Meer sportnieuws