'Fredberg aan zet: transferplannen Anderlecht bekend'

670 stemmen
'Fredberg aan zet: transferplannen Anderlecht bekend'

De winterse transferperiode heeft afgelopen zondag officieel zijn deuren geopend en ook heel wat JPL-ploegen hopen in de komende weken hun slag te kunnen slaan. Daarbij onder meer RSC Anderlecht. De recordkampioen wil zijn selectie namelijk op meerdere posities versterken.


Volgens de kranten van SudPresse overwegen de Brusselaars een drietal winterse versterkingen. Dé prioriteit is zoals geweten een nieuwe spits. Iemand die het nakende vertrek van Sebastiano Esposito kan opvangen. Bovendien wordt in die zoektocht ook gewerkt met komend seizoen in het achterhoofd. De huurovereenkomst met Fabio Silva loopt in de zomer immers af en dus moet dan opnieuw een geschikte vervanger aangetrokken worden.

Daarnaast wil RSCA ook een extra linksback, iemand die goed past in de 4-3-3-formatie van coach Brian Riemer. Momenteel is de jonge Moussa Ndiaye de enige échte linksback in de selectie. En als er vervolgens nog middelen overblijven, zou Anderlecht ook centraal achterin nog een aanwinst overwegen. Door de recente blessure van Zeno Debast, die weliswaar niet zo ernstig zou zijn, bleek andermaal hoe dun de spoeling is in het centrum van de defensie.

RUST AAN UITGAANDE ZIJDE
Even werd dan ook geopperd dat Wesley Hoedt een herkansing zou moeten krijgen. Maar zover zal het naar alle waarschijnlijkheid niet komen. Bovengenoemd medium stelt dat het nog steeds de bedoeling is om de Nederlander in januari te verkopen. Ook de huurbeurt met Esposito moet officieel nog ontbonden worden. CEO Sports Jesper Fredberg, sinds afgelopen weekend officieel in dienst, weet dus wat hem te doen staat. Voorts zou Anderlecht niet van plan zijn om veel andere spelers te verkopen, behalve bij echt hoge aanbiedingen.

LEES OOK: Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Anderlecht moet centraal achterin iets bijhalen in januari ...

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

76
76
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

13
13
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

40
40
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

25
25
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

94
94
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

112
112
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

26
26
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

44
44
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

55
55
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

260
260
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

154
154
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

40
40
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

207
207
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

140
140
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

135
135
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

89
89
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

422
422
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

331
331
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

131
131
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

131
131
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

92
92
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

32
32
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

164
164
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

198
198
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws