'Anderlecht jaagt op doelpuntenmachine'

door
'Anderlecht jaagt op doelpuntenmachine'

RSC Anderlecht heeft zijn eerste competitiewedstrijd onder het bewind van Brian Riemer al winnend kunnen afsluiten, maar de Brusselaars moeten nog een lange weg afleggen om alsnog een Europees ticket te versieren. Extra versterking blijft dan ook welgekomen. En daar wordt achter de schermen werk van gemaakt.


Dé prioriteit is zoals geweten een nieuwe spits. Iemand die het vertrek van Sebastiano Esposito kan opvangen. Met Fabio Silva, Benito Raman en Mario Stroeykens zijn er weliswaar al drie centrumaanvallers, maar zij hebben alle drie een soortgelijk profiel. Een fysieke sterke spits die ook goed is op hoge ballen, zit er momenteel niet in de kern. En die leemte moet dus weggewerkt worden.

Paars-Wit werd in de recente weken alvast gelinkt aan verschillende spitsen. Eén daarvan is Casper Tengstedt. De 22-jarige Deen verhuisde afgelopen zomer van AC Horsens naar Rosenborg BK en is in Noorwegen bezig aan een sterk seizoen. In 14 matchen scoorde hij bijvoorbeeld al 15 keer en deed hij er ook nog eens 9 assists bovenop. Statistieken die uiteraard de nodige interesse opwekken.

FORSE CONCURRENTIE
Het medium Adressaavisen meldt bijvoorbeeld dat verschillende clubs aan de mouw van Tengstedt trekken. En men bevestigt dat Anderlecht stevig aan zijn mouw blijft trekken. Paars-Wit heeft alvast het voordeel dat het de aanvaller al enkele maanden volgt, terwijl de meeste andere gegadigden zich pas recent aan het front hebben gemeld. Ook de Deense connectie met Riemer en sportieve baas Jesper Fredberg zou in het voordeel van RSCA kunnen werken. 

Toch is de concurrentie behoorlijk zwaar. Ook de Schotse toppers Celtic en Rangers tonen belangstelling, net zoals ploegen uit Nederland, Italië en de VS. Ook het Portugese Sporting CP wordt genoemd als mogelijke bestemming. Van een concreet bod zou evenwel nog geen sprake zijn.

LEES OOK: 'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Anderlecht moet absoluut een nieuwe spits halen ...

Meest recent

Vanaken benoemt verrassende Bruggeling: "Hij was uitstekend"

Hans Vanaken heeft donderdagavond andermaal indruk gemaakt op het allerhoogste niveau. Na de ...

73
73
Hayen komt met statement na bizar Onyedika-incident

Club Brugge heeft donderdag tegen AS Monaco andermaal voor een memorabele Champions League-avond ...

71
71
"Meesterwerk" - kranten delen 10 op 10 uit aan Club-held

In navolging van Union SG heeft ook Club Brugge serieus indruk gemaakt tijdens de openingsspeeldag ...

103
103
UCL: Doku en co verbrodden terugkeer KDB, Barça wint nipt

Kevin De Bruyne heeft een terugkeer in mineur beleefd op het veld van Manchester City. De Rode ...

41
41
Forbs gelooft ogen niet bij Club-ploegmaat: "Fenomeen!"

Met een 4-1-overwinning tegen AS Monaco heeft Club Brugge meteen de toon gezet bij de start van zijn ...

336
336
L'Equipe lyrisch voor Club: drie spelers met 8 op 10

Club Brugge KV heeft op de openingsspeeldag van de League Phase in de Champions League meteen stevig ...

494
494
Nieuwe grote doorbraak: DAZN vindt akkoord in Vlaanderen

Daags voor de achtste speeldag in de Jupiler Pro League, is een nieuwe doorbraak bereikt in de soap ...

747
747
Enorme domper: comeback De Bruyne eindigt met pijnlijke wissel

In de Champions League keerde Kevin De Bruyne met SSC Napoli donderdagavond terug naar zijn ...

260
260
Smet op Club-show: Hayen grijpt in, uitbrander aan zijlijn

Club Brugge heeft een fenomenale start van zijn Champions League-campagne genomen. De Belgische ...

560
560
Vanaken speelt Monaco aan flarden: héél Europa wordt gek

Club Brugge KV is donderdagavond als een wervelwind aan de League Phase van de Champions League ...

445
445
Wat een demonstratie! Club maakt brandhout van Monaco

Club Brugge is op ronduit indrukwekkende wijze aan zijn campagne in de League Phase van de ...

208
208
Sneijder maakt brandhout van Godts: "Met zijn kwaliteiten ..."

De Nederlandse clubs zijn tegenvallend aan de League Phase van de Champions League. Na de nederlaag ...

82
82
Union slaat Nederland met verstomming: "Beter elftal dan PSV"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

266
266
Mignolet pakt uit met klasse-gebaar na ongeziene rollercoaster

De veelbesproken keeperssituatie bij Club Brugge heeft donderdagavond een nieuwe dimensie gekregen. ...

292
292
Club Brugge-fans spreken schande: "Nóóit penalty!"

Tijdens de openingsspeeldag van de Champions League, kreeg Club Brugge donderdagavond het bezoek van ...

161
161
Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

KRC Genk heeft woensdagavond andermaal steken laten vallen in de Jupiler Pro League. Zo verloren de ...

293
293
Favoriet Club-Monaco bekend: "60-40 in hun voordeel"

Union SG heeft dinsdag op indrukwekkende wijze zijn campagne in de League Phase van de Champions ...

365
365
Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

78
78
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

375
375
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

135
135
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

226
226
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

568
568
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

68
68
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

543
543
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

63
63

Meer sportnieuws