'Parker tweede keuze: Club verkoos twee topcoaches'

door
'Parker tweede keuze: Club verkoos twee topcoaches'

Club Brugge heeft vlak voor de jaarwissel een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. Slechts een viertal dagen na het ontslag van Carl Hoefkens maakte Blauw-Zwart de komst van Scott Parker bekend als nieuwe T1. De 42-jarige Engelsman zou evenwel niet de eerste keuze zijn geweest van het Brugse bestuur.


Afgelopen donderdag geraakte bekend dat de clubleiding de eerste gesprekken had gevoerd met Parker en nadien ging het snel. Zaterdag zette de oud-middenvelder zijn kribbel, over de details van zijn contract werd vooralsnog niet gecommuniceerd. Met Parker haalt Club alvast een trainer in huis die al speler heel wat ervaring opdeed in de Premier League. Als coach was hij tot dusver actief bij Fulham FC en AFC Bournemouth.

Met die twee clubs slaagde Parker er telkens in om vanuit de Championship te promoveren naar de Premier League, al kon hij die successen niet bevestigen in het daaropvolgende seizoen. Nu komt hij terecht in een voor hem totaal nieuwe competitie. Afwachten dus hoe snel Parker zich zal kunnen aanpassen. In ieder geval zou hij niet de eerste keuze zijn geweest bij het bestuur.

PLAN C
Zo meldt Het Laatste Nieuws dat zowel Steven Gerrard als Kasper Hjulmand hoger aangeschreven stonden. Die laatste besloot echter om actief te blijven als bondscoach van Denemarken. En ook Gerrard ging uiteindelijk niet in op de interesse van de Belgische kampioen. Parker daarentegen wel en maakte een goede beurt tijdens de eerste contacten, waarop het Brugse bestuur besloot om hem het vertrouwen te geven.

LEES OOK: 'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Denkt u dat Parker een succes zal worden bij Club?

Meest recent

'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

0
0
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

12
12
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

43
43
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

101
101
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

20
20
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

167
167
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

104
104
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

140
140
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

75
75
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

96
96
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

56
56
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

116
116
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

201
201
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

59
59
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

431
431
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

79
79
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

273
273
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

168
168
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

96
96
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

120
120
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

105
105
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

80
80
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

401
401
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

334
334

Meer sportnieuws