Mannaert ruikt geld: "20 miljoen euro waard"

door
Mannaert ruikt geld:

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed en de Bruggelingen zullen in de toekomst nog meer uitgaande toptransfers afronden. CEO Vincent Mannaert is van mening dat één van de koopjes van Club Brugge op termijn het honderdvoudige gaat opleveren. Dat verklaarde hij aan Humo.


Club Brugge heeft met spelers als Tajon Buchanan, Noa Lang en Andreas Skov Olsen in aanvallend opzicht heel wat kapitaal rondlopen. Het is dan ook geen toeval dat zij vaak worden genoemd inzake lucratieve transfers. Mannaert voorspelt nog een andere toptransfer.

"De bedragen blijven maar stijgen. Je krijgt meer voor een speler, maar je betaalt ook meer voor een vervanger. Sylla is onze nieuwste revelatie: een jonge Afrikaan die we na een test hebben vastgelegd voor 200.000 euro. Daar kun je nu al twee nullen achter zetten. Die 16 miljoen voor Yaremchuk is het andere uiterste”, zegt hij aan Humo.

BLIJVEN

Sylla brak dit seizoen helemaal door bij Club Brugge. Hij toonde zich ook in de Champions League en het is vooral daar dat hij zijn waarde danig de hoogte heeft weten in te jagen. De 20-jarige Ivoriaan heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 9 miljoen euro, maar bij Club Brugge taxeren ze hem dus nog een stukje hoger. Sylla heeft echter ook nog werkpunten en lijkt op dit moment beter minstens nog een jaar bij Club te blijven. Hij ligt nog tot medio 2026 onder contract in het Jan Breydelstadion, dus Mannaert en Verhaeghe hebben de touwtjes stevig in handen in dit dossier.

LEES OOK: Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Hoeveel denk jij dat Sylla Club ooit gaat opleveren?

Meest recent

Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

28
28
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

43
43
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

22
22
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

185
185
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

63
63
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

192
192
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

187
187
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

609
609
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

89
89
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

162
162
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

374
374
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

52
52
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

275
275
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

303
303
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

113
113
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

599
599
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

51
51
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

99
99
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

195
195
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

795
795
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

280
280
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

107
107
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

388
388
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

302
302
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1570
1570

Meer sportnieuws