Barça verspeelt punten na nieuw kaartenfestijn Lahoz

129 stemmen
Barça verspeelt punten na nieuw kaartenfestijn Lahoz

FC Barcelona heeft in zijn laatste wedstrijd van 2022 twee dure punten laten liggen. In de Catalaanse derby tegen Espanyol bleef de leider in La Liga immers steken op een 1-1-gelijkspel. De wedstrijd werd evenwel overschaduwd door het bedenkelijke optreden van scheidsrechter Mateu Lahoz.


De wedstrijd op Camp Nou begon nochtans goed voor de troepen van coach Xavi Hernandez. Na amper zeven minuten stond Marcos Alonso op de juiste plaats om een verlengde corner in doel te werken. En dat amper drie dagen na zijn 32ste verjaardag. Vervolgens had Barça het echter lastig om de voorsprong verder uit te diepen.

En ondertussen werd de derby werd ook steeds bitsiger. Scheidsrechter Lahoz, bekend van zijn bedenkelijke optreden tijdens het recente WK, zwaaide opnieuw lustig met gele kaarten. In totaal zouden er liefst 16 kaarten vallen. Jordi Alba en Vinicius Souza kregen er zelfs elk twee gele en moesten dus vroegtijdig gaan douchen. Ook Leandro Cabrera kreeg rood, maar op aangeven van de VAR werd die kaart terug ingetrokken.

STRAFSCHOP NEKT BARÇA
Door de vele onderbrekingen, opstootjes en discussies was er van een goeie match amper nog sprake. En dat kwam vooral de bezoekers goed uit. Via een strafschop had Joselu de bordjes immers weer in evenwicht gebracht en voor Espanyol zou een puntendeling geen slecht resultaat zijn. Het lukte de bezoekers uiteindelijk ook om het 1-1-gelijkspel vast te houden. Al zal het achteraf vooral weer op het bedenkelijke optreden van Lahoz gaan.

LEES OOK: Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

🚀

Barcelona wordt dit seizoen kampioen ...

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

25
25
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

43
43
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

71
71
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

39
39
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

15
15
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

39
39
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

72
72
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

234
234
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

52
52
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

28
28
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

48
48
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

351
351
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

173
173
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

114
114
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

633
633
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

135
135
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

120
120
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

450
450
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

26
26
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

659
659
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

494
494
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

74
74
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

417
417
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

508
508

Meer sportnieuws