Ronaldo kiest voor miljoenen: "Triest einde"

241
Ronaldo kiest voor miljoenen:

Een maandje nadat zijn contract bij Manchester United in onderling overleg ontbonden werd, heeft Cristiano Ronaldo zijn nieuwe club helemaal beet. De Portugese wereldster werd vrijdagavond officieel gepresenteerd bij het Saudische Al-Nassr. Daar wordt hij de best betaalde voetballer aller tijden.


De steenrijke Saudi's hopen dat de komst van bepaalde sterspelers de lokale competitie weer nieuw leven kan inblazen. Bovendien zouden zo'n transfers het aanzien van het Saudi's voetbal in het algemeen vergroten. En dat is niet onbelangrijk aangezien het land, samen met Egypte en Griekenland, kandidaat is om het WK 2030 te organiseren. Vandaar werd een kolossale inspanning gedaan om Ronaldo te strikken. Zo zou de Portugees jaarlijks een slordige 200 miljoen euro gaan opstrijken.

Bij Al-Nassr is men in ieder geval in de wolken dat een 'rolmodel' zoals Ronaldo de clubkleuren gaat verdedigen. En CR7 deed er in een eerste reactie alles aan om het te doen lijken dat het om een sportieve uitdaging gaat. "De visie waar Al-Nassr mee werkt is inspirerend, ik kijk ernaar uit om me bij mijn teamgenoten te voegen. Ik wil de club aan nieuwe successen helpen", klinkt het.

CONTRAST MET MESSI
Toch blijft het een spijtige zaak dat zo'n levende legende het Europese topvoetbal uitzwaait. Het contrast met zijn eeuwige rivaal Lionel Messi is bijzonder groot. "Ze zijn twee van de grootste spelers ooit, Messi en Ronaldo. Maar Ronaldo heeft zijn carrière beëindigd met een interview met Piers Morgan, terwijl Messi het WK heeft gewonnen. Ronaldo heeft voor de slechtste manier gekozen", stelt analist Jamie Carragher bij Sky Sports. "Het is een triest eind", voegt collega Gary Neville daar aan toe.

LEES OOK: 'Nieuwe saillante details affaire-Ronaldo lekken uit'

Ronaldo zijn carrière eindigt zo in mineur ...

Meest recent

Van der Elst voorspelt: geen winterse knaltransfer bij Club

Er resten nog twee maanden voor de wintermercato zijn deuren opent, maar nu lijkt het er al op dat ...

2
2
De Ketelaere haalt zijn gram na harde woorden van coach

Na een sterk WK was Charles De Ketelaere ook in de vorige interlandperiode weer beslissend bij de ...

10
10
'Villarreal aast op volgende miljoenentransfer in JPL'

Villarreal zorgde afgelopen zomer voor één van de meest opvallende transfers in de ...

17
17
Defour geeft STVV raad: "Daar moeten ze pieken"

STVV beleefde bijna een absolute droomweek. Het boekte donderdag een knappe zege in de Conference ...

12
12
Degryse benoemt hét pijnpunt bij Anderlecht

Anderlecht kreeg zondag een nieuwe klap door met 4-0 te verliezen in Gent. Het blikt zo terug op ...

94
94
"Ga naar Club Brugge": opvallend advies voor supertalent

Club Brugge mocht zondag weer Nicolo Tresoldi dankbaar zijn, want met een hattrick loodste de ...

315
315
België is klaar met Vitor Bruno: 7 verschroeiende uithalen

Belgische voetbalprogramma’s bekijkt hij naar eigen zeggen niet. Maar Vitor Bruno krijgt op ...

236
236
Van Bommel krijgt verrassende versterking bij Rode Duivels

Binnenkort zal Mark van Bommel zijn tweede selectie als bondscoach van de Rode Duivels bekend maken, ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'City en Chelsea azen op Club-speler, trainerswissels in JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

171
171
Club Brugge in rouw: "Zijn klaroen zal altijd bijblijven"

Blauw-Zwart pakte gisteren een nieuwe zege, thuis tegen STVV was Tresoldi andermaal de grote man. ...

170
170
Ontslag Euvrard bij Standard? Vandenbempt roept straffe taal

Standard Luik ging afgelopen speeldag met 2-1 onderuit op het veld van KRC Genk. De Rouches moesten ...

214
214
Ongeziene Club-transformatie: “Werd met hem gelachen”

Club Brugge begint op toerental te komen. Na enkele knappe Europese overwinningen tegen ...

382
382
Bruno onder vuur: Vandenbempt oordeelt over ontslag

RSC Anderlecht kende een dramatische zondag. Ze verloren met 4-0 van AA Gent, al had het ook ...

419
419
Euvrard onder druk bij Standard: "Dat is aan Wilmots"

Standard verloor na een degelijke prestatie met 2-1 op het veld van KRC Genk. De Rouches boekten zo ...

105
105
Jambon beleeft zijn Clasico-droom: "Uitnodiging kwam van hem"

Jan Jambon (N-VA) heeft zondagavond een voetbalavond beleefd die hij niet snel zal vergeten. De ...

57
57
Hoe Van Gucht met roddels omgaat? "Kijk naar mijn bankrekening"

Ruben Van Gucht ligt al geruime tijd onder een vergrootglas. Over zijn privéleven, zijn werk ...

68
68
Bruno doet opvallende bekentenis na afgang Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt de volle laag na de 4-0 tegen AA Gent. Dat valt ergens te begrijpen, maar er ...

508
508
De Meyer ziet twéé absolute klasbakken bij Club Brugge

STVV speelde een correcte partij op het veld van Club Brugge. Ze verloren met 3-2 in het Jan ...

255
255
Uitslag AA Gent-Anderlecht "ongelooflijk oneerlijk"

AA Gent won met 4-0 van RSC Anderlecht. Toch had het helemaal anders kunnen en misschien wel moeten ...

432
432
Thorgan Hazard beleeft eindelijk grote ommekeer bij Lens

Thorgan Hazard heeft eindelijk weer reden tot lachen bij Lens. De 33-jarige Belg kende een bijzonder ...

104
104
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Vitor Bruno'

RSC Anderlecht zit in zijn eerste crisis van het seizoen na de 4-0-nederlaag tegen AA Gent. Dat ...

1246
1246
Bloedstollende strijd om Ballon d'Or: dé top 5 volgens VN

Maandagavond wordt in Londen de 70ste editie van de Ballon d'Or-uitgereikt. En is nu al de ...

148
148
Euvrard na 0 op 12: "Neem hem niets kwalijk"

Standard heeft grote zorgen. De Rouches verloren op het veld van KRC Genk en blijven zo achter met ...

89
89
‘United neemt drastisch besluit na Lammens-blunder’

Senne Lammens ging zondag opnieuw in de fout. Bij de derde goal van Bournemouth kwam hij te laat uit ...

151
151
KRC Genk wint, maar overtuigt niet: "Alles zat mee"

KRC Genk won met 2-1 van Standard. Een zege die deugd deed bij de Limburgers, die het tegen een ...

170
170

Meer sportnieuws