Ronaldo kiest voor miljoenen: "Triest einde"

door
Ronaldo kiest voor miljoenen:

Een maandje nadat zijn contract bij Manchester United in onderling overleg ontbonden werd, heeft Cristiano Ronaldo zijn nieuwe club helemaal beet. De Portugese wereldster werd vrijdagavond officieel gepresenteerd bij het Saudische Al-Nassr. Daar wordt hij de best betaalde voetballer aller tijden.


De steenrijke Saudi's hopen dat de komst van bepaalde sterspelers de lokale competitie weer nieuw leven kan inblazen. Bovendien zouden zo'n transfers het aanzien van het Saudi's voetbal in het algemeen vergroten. En dat is niet onbelangrijk aangezien het land, samen met Egypte en Griekenland, kandidaat is om het WK 2030 te organiseren. Vandaar werd een kolossale inspanning gedaan om Ronaldo te strikken. Zo zou de Portugees jaarlijks een slordige 200 miljoen euro gaan opstrijken.

Bij Al-Nassr is men in ieder geval in de wolken dat een 'rolmodel' zoals Ronaldo de clubkleuren gaat verdedigen. En CR7 deed er in een eerste reactie alles aan om het te doen lijken dat het om een sportieve uitdaging gaat. "De visie waar Al-Nassr mee werkt is inspirerend, ik kijk ernaar uit om me bij mijn teamgenoten te voegen. Ik wil de club aan nieuwe successen helpen", klinkt het.

CONTRAST MET MESSI
Toch blijft het een spijtige zaak dat zo'n levende legende het Europese topvoetbal uitzwaait. Het contrast met zijn eeuwige rivaal Lionel Messi is bijzonder groot. "Ze zijn twee van de grootste spelers ooit, Messi en Ronaldo. Maar Ronaldo heeft zijn carrière beëindigd met een interview met Piers Morgan, terwijl Messi het WK heeft gewonnen. Ronaldo heeft voor de slechtste manier gekozen", stelt analist Jamie Carragher bij Sky Sports. "Het is een triest eind", voegt collega Gary Neville daar aan toe.

LEES OOK: Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Ronaldo zijn carrière eindigt zo in mineur ...

Meest recent

Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

26
26
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

8
8
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

4
4
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

191
191
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

290
290
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

37
37
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

57
57
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

257
257
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

216
216
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

146
146
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

32
32
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

261
261
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

123
123
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

330
330
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

210
210
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

263
263
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

64
64
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

257
257
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

377
377
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

66
66
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

182
182
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

133
133
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

261
261
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

202
202
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

226
226

Meer sportnieuws