Ronaldo kiest voor miljoenen: "Triest einde"

door
Ronaldo kiest voor miljoenen:

Een maandje nadat zijn contract bij Manchester United in onderling overleg ontbonden werd, heeft Cristiano Ronaldo zijn nieuwe club helemaal beet. De Portugese wereldster werd vrijdagavond officieel gepresenteerd bij het Saudische Al-Nassr. Daar wordt hij de best betaalde voetballer aller tijden.


De steenrijke Saudi's hopen dat de komst van bepaalde sterspelers de lokale competitie weer nieuw leven kan inblazen. Bovendien zouden zo'n transfers het aanzien van het Saudi's voetbal in het algemeen vergroten. En dat is niet onbelangrijk aangezien het land, samen met Egypte en Griekenland, kandidaat is om het WK 2030 te organiseren. Vandaar werd een kolossale inspanning gedaan om Ronaldo te strikken. Zo zou de Portugees jaarlijks een slordige 200 miljoen euro gaan opstrijken.

Bij Al-Nassr is men in ieder geval in de wolken dat een 'rolmodel' zoals Ronaldo de clubkleuren gaat verdedigen. En CR7 deed er in een eerste reactie alles aan om het te doen lijken dat het om een sportieve uitdaging gaat. "De visie waar Al-Nassr mee werkt is inspirerend, ik kijk ernaar uit om me bij mijn teamgenoten te voegen. Ik wil de club aan nieuwe successen helpen", klinkt het.

CONTRAST MET MESSI
Toch blijft het een spijtige zaak dat zo'n levende legende het Europese topvoetbal uitzwaait. Het contrast met zijn eeuwige rivaal Lionel Messi is bijzonder groot. "Ze zijn twee van de grootste spelers ooit, Messi en Ronaldo. Maar Ronaldo heeft zijn carrière beëindigd met een interview met Piers Morgan, terwijl Messi het WK heeft gewonnen. Ronaldo heeft voor de slechtste manier gekozen", stelt analist Jamie Carragher bij Sky Sports. "Het is een triest eind", voegt collega Gary Neville daar aan toe.

Ronaldo zijn carrière eindigt zo in mineur ...

Meest recent

Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

0
0
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

41
41
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

7
7
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

81
81
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

295
295
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

172
172
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

43
43
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

100
100
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

63
63
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

17
17
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

58
58
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

38
38
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

204
204
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

210
210
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

261
261
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

303
303
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

188
188
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

55
55
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

130
130
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

415
415
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

147
147
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

101
101
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

650
650
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

365
365
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

869
869

Meer sportnieuws