Martinez: "Ik hoop dat Hazard daar afscheid neemt"

288 stemmen
Martinez:

Eden Hazard nam na een mislukt WK afscheid van de Rode Duivels. De speler van Real Madrid gaat zich de komende jaren richten op zijn prestaties bij zijn club. Ex-bondscoach Roberto Martinez sprak zich bij Het Laatste Nieuws uit over een mogelijke comeback. Kan een andere bondscoach Hazard alsnog overtuigen?


"No. Je keert altijd terug voor een specifieke competitie. Een EK of WK. Eden is een team player. Ik denk niet dat hij zou terugkeren voor een toernooi waarvoor hij zich niet op het veld gekwalificeerd heeft. Maar mijn droom is — ik zeg niet dat het gebeurt — dat Eden Hazard terugkeert voor de Olympische Spelen in Parijs. Dat zou pas een manier zijn om zijn internationale carrière te beëindigen. Als de U21 zich kunnen kwalificeren, zou het dan niet fantastisch zijn om Eden Hazard te zien voetballen in Parijs?", zegt hij aan de krant.

TRANSFER

Hazard was jarenlang een absolute sterspeler bij Chelsea, Lille OSC en België, maar de afgelopen drie seizoenen gingen de mist in. Hij speelde door allerhande omstandigheden amper bij Real Madrid en dat gebrek aan ritme kon hij niet meer wegsteken. Hazard is nog altijd een goede speler, maar niet meer die speler die in 2018 bij de besten ter wereld behoorde. De ervaren middenvelder beseft dat ook en gaf er daarom de brui aan.

Hazard zal in 2023 wellicht van club veranderen, aangezien Real Madrid niet meer op hem rekent. Een wintertransfer is niet aan de orde, dat liet hij zelf al verstaan. De kans is wel bijzonder groot dat hij komende zomer andere oorden gaat opzoeken.

LEES OOK: Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Zal Hazard ooit terugkeren als Rode Duivel?

Meest recent

Nilsson doet boekje open over interne keuken Club Brugge

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

3
3
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

169
169
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

146
146
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

39
39
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

373
373
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

480
480
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

273
273
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

418
418
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

58
58
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

203
203
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

62
62
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

111
111
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

525
525
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

696
696
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

217
217
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

158
158
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

185
185
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

437
437
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

107
107
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

123
123
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

189
189
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

619
619
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

85
85
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

562
562
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

363
363

Meer sportnieuws