'Twee grote winteraanwinsten op komst bij Anderlecht'

door
'Twee grote winteraanwinsten op komst bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn eerste competitiewedstrijd onder het bewind van Brian Riemer al winnend kunnen afsluiten, maar de Brusselaars moeten nog een lange weg afleggen om alsnog een Europees ticket te versieren. Extra versterking blijft dan ook welgekomen. En daar wordt achter de schermen werk van gemaakt.


Volgens La Dernière Heure mikt de recordkampioen tijdens de winterse mercato op minstens twee aanwinsten. Dé prioriteit is zoals geweten een nieuwe spits. Iemand die het vertrek van Sebastiano Esposito kan opvangen. Met Fabio Silva, Benito Raman en Mario Stroeykens zijn er weliswaar al drie centrumaanvallers, maar zij hebben alle drie een soortgelijk profiel. Een fysieke sterke spits die ook goed is op hoge ballen, zit er momenteel niet in de kern.

En die leemte moet dus weggewerkt worden. RSCA zou daarbij ook kijken naar spitsen uit de topcompetities die in de eerste seizoenshelft amper in actie kwamen en mogelijk dus kunnen worden overtuigd om een nieuwe uitdaging aan te gaan. Bovendien wordt in de zoektocht ook gewerkt met komend seizoen in het achterhoofd. De huurovereenkomst met Silva loopt komende zomer immers af en dus moet dan opnieuw een geschikte vervanger aangetrokken worden.

EXTRA LINKSBACK
Naast een nieuwe spits moet sportieve baas Jesper Fredberg ook op zoek naar een extra linksback, iemand die goed past in de 4-3-3-formatie van Riemer. Momenteel is de jonge Moussa Ndiaye de enige échte linksback in de selectie. Afhankelijk van hoeveel de nieuwe spits kost, zal moeten blijken hoeveel er geïnvesteerd kan worden in de tweede prioriteit. Pas wanneer deze twee vacatures zijn ingevuld, kan eventueel gedacht worden aan nog meer versterking zoals centraal achterin.

LEES OOK: Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Met zijn huidige kern zal RSCA geen Europees halen ...

Meest recent

Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

30
30
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

189
189
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

179
179
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

119
119
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

35
35
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

23
23
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

201
201
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

74
74
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

433
433
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

163
163
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

170
170
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

36
36
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

388
388
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

381
381
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

298
298
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

128
128
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

219
219
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

560
560
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

148
148
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

118
118
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

77
77
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

264
264
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

163
163
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

130
130
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

20
20

Meer sportnieuws