PSG-ster volledig afgemaakt: "Nog steeds een verwend rotjoch"

264 stemmen
PSG-ster volledig afgemaakt:

In de Ligue 1 hervatte Paris Saint-Germain woensdagavond zijn seizoen met een zege tegen Strasbourg, maar Neymar moest het daarvoor niet bedanken. De Braziliaanse vedette gaf wel de assist voor de openingstreffer, maar maakte het zijn ploeg in de tweede helft moeilijk door een bijzonder domme rode kaart te pakken. Hij kreeg twee keer geel op een minuut tijd.


Het dubbele incident speelde zich vlak na het uur af. Eerst ging Neymar in het boekje omdat hij in een duel zijn hand in het gezicht van Thomasson geplant had, terwijl hij amper een minuut later zich opzichtig liet vallen in de zestien zonder contact met zijn tegenstander. Scheidsrechter Turpin kon niet anders dan een tweede geel geven. Neymar was woedend en zou zelfs nog voor het einde van de wedstrijd het stadion verlaten hebben.

Het gedrag van de aanvaller kan op weinig begrip rekenen. Zelfs in zijn thuisland, waar zijn nukken vaak nog vergoelijkt worden, is de kritiek snoeihard. "Ik heb me nooit vergist over Neymar sinds mijn eerste kritiek in 2017. Ik zei toen dat hij een verwend rotjoch was. We zijn bijna zes jaar later en hij is nog steeds even kinderachtig", haalt analist Walter Casagrande uit bij UOL.

NIEUWE NEYMAR
Casagrande vreest dat Neymar ook niet meer zal veranderen. "Hij toont nog maar eens dat hij verwend en kinderachtig is op en naast het veld. Het probleem is dat niemand begrijpt dat er geen nieuwe of oude Neymar is. Hij is hetzelfde als altijd, met schwalbes en provocaties naar de tegenstander. Niets verandert. Hij is nooit veranderd, maar veel mensen denken dat wel omdat hij dat zegt."

LEES OOK: 'PSG wil De Ketelaere: Enrique slaat de deur keihard dicht'

Zal Neymar nog veranderen?

Meest recent

Club Brugge haalt vierde aanwinst: één groot slachtoffer

Club Brugge haalde tot dusver een drietal aanwinsten voor de A-kern in huis. Daar lijkt eerstdaags ...

53
53
'PSG wil De Ketelaere: Enrique slaat de deur keihard dicht'

Charles De Ketelaere wordt nadrukkelijk aan PSG gelinkt, maar achter die interesse schuilt een ...

84
84
'Antwerp compleet los: nieuwe trainer, víér versterkingen'

Antwerp FC kende een moeizaam tussenseizoen tot dusver. Door de bestuurlijke perikelen liepen alle ...

116
116
'Sibierski lang niet klaar: drie extra aanwinsten Anderlecht'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke terugwedstrijd tegen Hammarby IF. ...

233
233
Geen Champions League voor Vrancken na nieuwe zeperd

Wouter Vrancken maakte deze zomer een opmerkelijke overstap, want na een boerenjaar verruilde hij ...

289
289
Einde van tijdperk? Neuer geeft grote toekomsthint

Bij Bayern München willen ze in het komende seizoen nog beter doen dan de Duitse dubbel en ...

83
83
'Doorbraak op Mambourg met straf Titraoui-plan'

Charleroi opent binnen een tiental dagen zijn seizoen met een thuiswedstrijd tegen OH Leuven. Het ...

25
25
OHL in lastige papieren: "We moeten spelers verkopen"

OH Leuven neemt dit seizoen een frisse start. De technische staf werd opnieuw grondig vernieuwd, ...

168
168
Hayen doet straffe uitspraak over Club Brugge

Nicky Hayen kreeg deze zomer een verrassende nieuwe uitdaging voorgeschoteld. Ondanks een ...

535
535
'Tweede kandidaat-trainer bij Antwerp bekend'

De tijd dringt stilaan voor Antwerp om een nieuwe trainer te vinden. Binnen minder dan twee weken ...

171
171
'Charleroi nadert op één na duurste transfer ooit'

Charleroi hoopt komend seizoen weer aan te kunnen sluiten bij de subtop na een minder jaar. De ...

27
27
'Fernandez-Pardo ontketent forse transfersoap'

Matias Fernandez-Pardo was deze zomer de verrassing in de WK-selectie van de Rode Duivels. De ...

137
137
'Antwerp nadert nieuwe coach: 2 kandidaten over'

Bij Antwerp lijken ze eindelijk aan hun huiswerk voor deze zomer begonnen te zijn. De club was ...

323
323
'Hoefkens klopt voor transfer aan bij Anderlecht'

Gaat er nog een speler vertrekken bij RSC Anderlecht? Die kans is zeker aanwezig. NAC Breda zou wel ...

245
245
'Reden afhaken Anderlecht bekend: énorme vraagprijs'

De zoektocht naar aanvallende versterking bij RSC Anderlecht verloopt heel moeizaam. Vitor Bruno ...

600
600
Massimo Bruno stopt, versterking voor Lokeren

De mercato komt stilaan op gang. Zo viel er nog wat officieel nieuws te bespeuren. Massimo Bruno ...

42
42
‘Courtois laat Duivels vallen: pijnlijke waarheid komt uit’

Thibaut Courtois wil alleen Rode Duivel blijven als hij de volledige Nations League mag overslaan. ...

950
950
Patro Eisden verrast met transfer oude bekende

Patro Eisden was al zeer actief op de transfermarkt en er komt nog volk bij. Zopas maakte de ...

93
93
Openda verlost van Juventus en heeft nieuwe club beet

Een vreugdekreet. Dat zal er ongetwijfeld zijn geweest bij Loïs Openda toen hij zijn contract ...

50
50
Anderlecht maakt fans bijzonder gelukkig met primeur

De fans van RSC Anderlecht worden stilaan ongeduldig, want tot op heden was het nog maar een rustige ...

271
271
'Antwerp op toerental: publiekslieveling keert terug'

De fans van Antwerp hebben lang op hun honger moeten zitten, maar in de laatste rechte lijn richting ...

726
726
'Club Brugge stunt: gegeerde WK-revelatie geeft jawoord'

Club Brugge hoopt Ivan Leko nog van minstens drie versterkingen te voorzien. Op de verlanglijst van ...

982
982
'Kassa rinkelt in Genk: bliksemvertrek ruwe diamant'

De geruchtenmolen draait stilaan op volle toeren bij KRC Genk, dat niet alleen op het punt staat om ...

626
626
'Leko dumpt trio: miscast Club Brugge weigert transfer'

Terwijl het wemelt van de geruchten rond sterkhouders zoals Nicolo Tresoldi en Joaquin Seys, en ...

1226
1226
'Overmars slaat toe: Antwerp verrast met oude bekende'

Nu de overname door het consortium rond Wouter Vandenhaute eindelijk helemaal rond is, wil Antwerp ...

532
532

Meer sportnieuws