'MVV en Willem II praten met KV Kortrijk'

door
'MVV en Willem II praten met KV Kortrijk'

Bij KV Kortrijk willen ze in januari niet enkel af van Didier Lamkel Zé, maar er mogen nog een heel deel spelers de club verlaten. De interesse in bepaalde spelers begint stilaan toe te nemen. Het Nieuwsblad weet dat de Nederlandse tweedeklassers MVV en Willem II zich weldra gaan melden in het Guldensporenstadion. Zij willen er een middenvelder wegkapen.


Amine Benchaib werd door Bernd Storck al zeer snel naar de B-kern verwezen. Hij kwam voordien ook weinig aan de bak en de middenvelder zoekt daarom een nieuw team. MVV en Willem II zouden de 24-jarige ex-speler van Sporting Charleroi en Sporting Lokeren - die nog tot medio 2025 onder contract ligt - willen overnemen. De kans is zeker niet onbestaande dat het om een huurdeal zou gaan.

VEEL BELGEN

Willem II heeft een groot verleden met Belgische spelers en ook nu spelen er nog enkele Belgen. Met Thibaut Lesquoy, Matthias Verreth en Elton Kabangu zou Benchaib er de nodige landgenoten tegen het lijf lopen. Bij MVV zouden dat er zelfs nog meer zijn. De club van technisch directeur Ronny Van Geneugden heeft met Thijs Lambrix, Romain Matthys, Rein van Helden, Matteo Waem, Leroy Labyllle, Jarne Steuckers, Nabil El Basri en Lorenzo Noviello heel wat Belgen onder contract staan.

KV Kortrijk hoopt Benchaib alvast snel te lozen, want het kan elke euro gebruiken om zelf versterking te vinden. Storck wil er koste wat het kost een defensieve middenvelder bij. Dat haalde de coach al meermaals aan.

LEES OOK: Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Zal hij naar Nederland verkassen?

Meest recent

Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

4
4
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

14
14
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

36
36
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

139
139
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

35
35
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

146
146
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

47
47
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

37
37
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

195
195
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

385
385
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

358
358
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

98
98
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

263
263
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

350
350
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

53
53
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

136
136
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

120
120
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

268
268
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

150
150
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

147
147
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

55
55
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

224
224
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

634
634
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

507
507
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

104
104

Meer sportnieuws