'Topcoach overtuigt Nainggolan voor nieuwe uitdaging'

1026 stemmen
'Topcoach overtuigt Nainggolan voor nieuwe uitdaging'

De terugkeer van Radja Nainggolan in het Belgische voetbal is uiteindelijk met een sisser afgelopen. Antwerp tastte diep in de buidel om de ex-Rode Duivel te overtuigen, maar Il Ninja kon nooit de hoge verwachtingen helemaal inlossen en uiteindelijk werd hij na een reeks incidenten dit seizoen helemaal opzijgeschoven. Nadat Nainggolan al een tijd in de B-kern vertoefde, zal zijn contract snel helemaal ontbonden worden.


Het werd al snel duidelijk dat Nainggolan meer dan waarschijnlijk gebruik zou maken van die wending om terug te keren naar Italië. Daar bracht de 34-jarige middenvelder maar liefst zeventien jaar door, want tussen 2004 en 2021 speelde hij er voor Piacenza, Cagliari, AS Roma en Internazionale. Terwijl er eerder op de dag nog twijfels waren over waar Nainggolan precies zou belanden, is volgens Calciomercato zijn transfer nu toch helemaal in kannen en kruiken.

Het medium stelt immers dat Nainggolan dan toch zal terugkeren bij Cagliari, de club waar hij al drie keer eerder aan de slag was. Hij brak er door in de Serie A tussen januari 2010 en januari 2014 en keerde er vervolgens nog terug op huurbasis in het seizoen 2019/20 en in de eerste helft van 2021. Ondanks dat de club sindsdien gedegradeerd is naar de Serie B, zou hij nu toch instemmen met een terugkeer.

MET DANK AAN RANIERI
Nochtans leek Nainggolan aanvankelijk te wachten op een aanbieding uit de Serie A, maar hij zou zich laten overtuigen hebben door Claudio Ranieri. De legendarische coach, die in 2016 Leicester City naar de Engelse titel leidde, keerde zelf enkele dagen geleden terug bij Cagliari, dat hij al eens coachte van 1988 tot 1991. Hij zou zowel het clubbestuur als Nainggolan overtuigd hebben om een inspanning te leveren, waardoor hij op 4 januari op de eerste training verwacht zou worden.

Is dat een mooie stap voor Nainggolan?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

13
13
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

123
123
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

24
24
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

19
19
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

48
48
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

85
85
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

170
170
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

680
680
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

126
126
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

212
212
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

169
169
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

156
156
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

266
266
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

41
41
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

47
47
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

180
180
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

515
515
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

254
254
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

238
238
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

141
141
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

91
91
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

474
474
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

345
345
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

152
152
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

145
145

Meer sportnieuws