'Topcoach overtuigt Nainggolan voor nieuwe uitdaging'

1026
'Topcoach overtuigt Nainggolan voor nieuwe uitdaging'

De terugkeer van Radja Nainggolan in het Belgische voetbal is uiteindelijk met een sisser afgelopen. Antwerp tastte diep in de buidel om de ex-Rode Duivel te overtuigen, maar Il Ninja kon nooit de hoge verwachtingen helemaal inlossen en uiteindelijk werd hij na een reeks incidenten dit seizoen helemaal opzijgeschoven. Nadat Nainggolan al een tijd in de B-kern vertoefde, zal zijn contract snel helemaal ontbonden worden.


Het werd al snel duidelijk dat Nainggolan meer dan waarschijnlijk gebruik zou maken van die wending om terug te keren naar Italië. Daar bracht de 34-jarige middenvelder maar liefst zeventien jaar door, want tussen 2004 en 2021 speelde hij er voor Piacenza, Cagliari, AS Roma en Internazionale. Terwijl er eerder op de dag nog twijfels waren over waar Nainggolan precies zou belanden, is volgens Calciomercato zijn transfer nu toch helemaal in kannen en kruiken.

Het medium stelt immers dat Nainggolan dan toch zal terugkeren bij Cagliari, de club waar hij al drie keer eerder aan de slag was. Hij brak er door in de Serie A tussen januari 2010 en januari 2014 en keerde er vervolgens nog terug op huurbasis in het seizoen 2019/20 en in de eerste helft van 2021. Ondanks dat de club sindsdien gedegradeerd is naar de Serie B, zou hij nu toch instemmen met een terugkeer.

MET DANK AAN RANIERI
Nochtans leek Nainggolan aanvankelijk te wachten op een aanbieding uit de Serie A, maar hij zou zich laten overtuigen hebben door Claudio Ranieri. De legendarische coach, die in 2016 Leicester City naar de Engelse titel leidde, keerde zelf enkele dagen geleden terug bij Cagliari, dat hij al eens coachte van 1988 tot 1991. Hij zou zowel het clubbestuur als Nainggolan overtuigd hebben om een inspanning te leveren, waardoor hij op 4 januari op de eerste training verwacht zou worden.

Is dat een mooie stap voor Nainggolan?

Meest recent

Kerkhofs & Verheye leveren stuntwerk op en naast het veld

Sporting Hasselt is niet alleen op het veld aan een opvallende campagne bezig. Ook naast de lijnen ...

2
2
Hautekiet eerlijk: "Of Lazio concreet was voor mij?"

Bij Standard vertrokken er uiteindelijk geen sterkhouders meer, ook al waren er nog de nodige ...

3
3
Bruno moet één belangrijke knoop doorhakken bij Anderlecht

RSC Anderlecht staat voor een tweede grote test in de Jupiler Pro League. Zondag wacht immers KRC ...

64
64
Club meldt groot nieuws vlak voor start Champions League

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. De enige Belgische deelnemer, ...

86
86
Cercle gewaarschuwd: Friis geeft mening over swingend Gent

AA Gent is uitstekend aan het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League begonnen. Met 12 op 12 staan ...

39
39
United-insiders doen boekje open: collectieve verbazing over Lammens

In de Premier League wil Manchester United zondag op het veld van Everton zijn eerste uitzege van ...

128
128
Toby Alderweireld en Ruben Van Gucht keihard in de clinch

De spanning liep recent bijzonder hoog op tussen Ruben Van Gucht en Toby Alderweireld. Wat begon als ...

135
135
Standard-Antwerp: supporterssoap kent totale wending

In de Jupiler Pro League staat zaterdagavond het interessante duel tussen Standard en Antwerp FC op ...

103
103
Steun voor zondebok Club: "Zijn shirt weegt 100 kilo"

Club Brugge pakte vrijdagavond de drie punten mee uit het Soevereinstadion, maar maakte tegen Lommel ...

500
500
TRANSFERUURTJE: 'Genk slaat toe bij Anderlecht, zware klap Talbi'

De zomermercato mag in België dan wel voorbij zijn, ploegen kunnen nog steeds spelers verpatsen ...

372
372
Westerlo wrijft zich in de handen met nieuwe aanvalsleider

Westerlo heeft zich deze zomermercato flink geroerd. De Kemphanen haalde bijna een nieuwe selectie ...

63
63
Vanaken eerlijk na speciale wedstrijd tegen Lommel

Club Brugge kreeg vorige speeldag een mokerslag te verwerken met de nederlaag tegen KAA Gent, maar ...

127
127
Hairemans neemt met pijn in het hart afscheid van Antwerp

Geoffrey Hairemans (35) maakt de overstap van Royal Antwerp FC naar Sporting Hasselt. De ...

98
98
Lille stampt hard na en maakt Meunier compleet af

Thomas Meunier vertrok afgelopen zomer transfervrij van Lille naar Sunderland. De Rode Duivel was ...

178
178
Antwerp-fans kloppen op tafel: dreigende taal voor Standard

Vlak voor de topper tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd plots bekend dat de supporters van ...

129
129
Thorup overweegt drastische Brughmans-keuze

De grote transferverrassing van afgelopen zomermercato was de uitgaande deal van Lucca Brughmans. De ...

342
342
Basispion Club Brugge: "Ben geen 15 miljoen waard"

Club Brugge had nog véél meer geld kunnen vangen op de transfermarkt, maar ze ...

217
217
Smaakmaker voor Union: "Explosief, stevig en prima schot"

In het Belgische voetbal worden er héél veel transfers gedaan. Elke zomer worden de ...

67
67
Nostalgie voor Kompany: "Krijgen steun uit België"

Bayern München is uitstekend begonnen aan het seizoen. Vincent Kompany & co wonnen drie ...

70
70
Selectie Van Bommel: eerste grote slachtoffers al bekend?

Eind deze maand maakt Mark van Bommel zijn officiële debuut als Belgisch bondscoach. De ...

2280
2280
Anderlecht bikkelhard: kaakslag voor Stroeykens/Bertaccini

RSC Anderlecht heeft een razend drukke mercato achter de rug. De Brusselaars haalden een elftal aan ...

737
737
Verhaeghe voorspelt complete Club Brugge-ramp

Bart Verhaeghe waarschuwde zelf al voor het enorme financiële risico dat Club Brugge liep met ...

646
646
"Lamentabel" - Club Brugge-schlemiel 'delft eigen graf'

Club Brugge heeft zich vrijdagavond herpakt na de slipper op het veld van AA Gent. Tenminste toch ...

594
594
UCL-koorts: dramatische start PSG, eerste uitschuiver Real

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. Maar enkele van de Europese ...

60
60
Patro stunt op de transfermarkt: Stijnen geeft uitleg

Patro Eisden sloeg op de laatste dag van de mercato nog keihard toe. De club uit de Challenger Pro ...

145
145

Meer sportnieuws