'Topcoach overtuigt Nainggolan voor nieuwe uitdaging'

door
'Topcoach overtuigt Nainggolan voor nieuwe uitdaging'

De terugkeer van Radja Nainggolan in het Belgische voetbal is uiteindelijk met een sisser afgelopen. Antwerp tastte diep in de buidel om de ex-Rode Duivel te overtuigen, maar Il Ninja kon nooit de hoge verwachtingen helemaal inlossen en uiteindelijk werd hij na een reeks incidenten dit seizoen helemaal opzijgeschoven. Nadat Nainggolan al een tijd in de B-kern vertoefde, zal zijn contract snel helemaal ontbonden worden.


Het werd al snel duidelijk dat Nainggolan meer dan waarschijnlijk gebruik zou maken van die wending om terug te keren naar Italië. Daar bracht de 34-jarige middenvelder maar liefst zeventien jaar door, want tussen 2004 en 2021 speelde hij er voor Piacenza, Cagliari, AS Roma en Internazionale. Terwijl er eerder op de dag nog twijfels waren over waar Nainggolan precies zou belanden, is volgens Calciomercato zijn transfer nu toch helemaal in kannen en kruiken.

Het medium stelt immers dat Nainggolan dan toch zal terugkeren bij Cagliari, de club waar hij al drie keer eerder aan de slag was. Hij brak er door in de Serie A tussen januari 2010 en januari 2014 en keerde er vervolgens nog terug op huurbasis in het seizoen 2019/20 en in de eerste helft van 2021. Ondanks dat de club sindsdien gedegradeerd is naar de Serie B, zou hij nu toch instemmen met een terugkeer.

MET DANK AAN RANIERI
Nochtans leek Nainggolan aanvankelijk te wachten op een aanbieding uit de Serie A, maar hij zou zich laten overtuigen hebben door Claudio Ranieri. De legendarische coach, die in 2016 Leicester City naar de Engelse titel leidde, keerde zelf enkele dagen geleden terug bij Cagliari, dat hij al eens coachte van 1988 tot 1991. Hij zou zowel het clubbestuur als Nainggolan overtuigd hebben om een inspanning te leveren, waardoor hij op 4 januari op de eerste training verwacht zou worden.

LEES OOK: Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Is dat een mooie stap voor Nainggolan?

Meest recent

‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

195
195
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

45
45
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

116
116
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

140
140
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

278
278
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

61
61
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

143
143
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

30
30
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

108
108
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

210
210
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

188
188
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

77
77
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

150
150
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

66
66
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

53
53
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

112
112
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

315
315
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

266
266
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

37
37
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

148
148
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

534
534
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

423
423
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1408
1408
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

736
736
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

259
259

Meer sportnieuws