'Topcoach overtuigt Nainggolan voor nieuwe uitdaging'

1026
'Topcoach overtuigt Nainggolan voor nieuwe uitdaging'

De terugkeer van Radja Nainggolan in het Belgische voetbal is uiteindelijk met een sisser afgelopen. Antwerp tastte diep in de buidel om de ex-Rode Duivel te overtuigen, maar Il Ninja kon nooit de hoge verwachtingen helemaal inlossen en uiteindelijk werd hij na een reeks incidenten dit seizoen helemaal opzijgeschoven. Nadat Nainggolan al een tijd in de B-kern vertoefde, zal zijn contract snel helemaal ontbonden worden.


Het werd al snel duidelijk dat Nainggolan meer dan waarschijnlijk gebruik zou maken van die wending om terug te keren naar Italië. Daar bracht de 34-jarige middenvelder maar liefst zeventien jaar door, want tussen 2004 en 2021 speelde hij er voor Piacenza, Cagliari, AS Roma en Internazionale. Terwijl er eerder op de dag nog twijfels waren over waar Nainggolan precies zou belanden, is volgens Calciomercato zijn transfer nu toch helemaal in kannen en kruiken.

Het medium stelt immers dat Nainggolan dan toch zal terugkeren bij Cagliari, de club waar hij al drie keer eerder aan de slag was. Hij brak er door in de Serie A tussen januari 2010 en januari 2014 en keerde er vervolgens nog terug op huurbasis in het seizoen 2019/20 en in de eerste helft van 2021. Ondanks dat de club sindsdien gedegradeerd is naar de Serie B, zou hij nu toch instemmen met een terugkeer.

MET DANK AAN RANIERI
Nochtans leek Nainggolan aanvankelijk te wachten op een aanbieding uit de Serie A, maar hij zou zich laten overtuigen hebben door Claudio Ranieri. De legendarische coach, die in 2016 Leicester City naar de Engelse titel leidde, keerde zelf enkele dagen geleden terug bij Cagliari, dat hij al eens coachte van 1988 tot 1991. Hij zou zowel het clubbestuur als Nainggolan overtuigd hebben om een inspanning te leveren, waardoor hij op 4 januari op de eerste training verwacht zou worden.

LEES OOK: Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Is dat een mooie stap voor Nainggolan?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

24
24
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

13
13
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

13
13
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

37
37
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

134
134
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

38
38
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

94
94
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

54
54
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

184
184
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

61
61
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

174
174
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

27
27
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

916
916
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

160
160
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

892
892
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

48
48
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

153
153
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

132
132
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

299
299
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

106
106

Meer sportnieuws