'Topcoach overtuigt Nainggolan voor nieuwe uitdaging'

1026 stemmen
'Topcoach overtuigt Nainggolan voor nieuwe uitdaging'

De terugkeer van Radja Nainggolan in het Belgische voetbal is uiteindelijk met een sisser afgelopen. Antwerp tastte diep in de buidel om de ex-Rode Duivel te overtuigen, maar Il Ninja kon nooit de hoge verwachtingen helemaal inlossen en uiteindelijk werd hij na een reeks incidenten dit seizoen helemaal opzijgeschoven. Nadat Nainggolan al een tijd in de B-kern vertoefde, zal zijn contract snel helemaal ontbonden worden.


Het werd al snel duidelijk dat Nainggolan meer dan waarschijnlijk gebruik zou maken van die wending om terug te keren naar Italië. Daar bracht de 34-jarige middenvelder maar liefst zeventien jaar door, want tussen 2004 en 2021 speelde hij er voor Piacenza, Cagliari, AS Roma en Internazionale. Terwijl er eerder op de dag nog twijfels waren over waar Nainggolan precies zou belanden, is volgens Calciomercato zijn transfer nu toch helemaal in kannen en kruiken.

Het medium stelt immers dat Nainggolan dan toch zal terugkeren bij Cagliari, de club waar hij al drie keer eerder aan de slag was. Hij brak er door in de Serie A tussen januari 2010 en januari 2014 en keerde er vervolgens nog terug op huurbasis in het seizoen 2019/20 en in de eerste helft van 2021. Ondanks dat de club sindsdien gedegradeerd is naar de Serie B, zou hij nu toch instemmen met een terugkeer.

MET DANK AAN RANIERI
Nochtans leek Nainggolan aanvankelijk te wachten op een aanbieding uit de Serie A, maar hij zou zich laten overtuigen hebben door Claudio Ranieri. De legendarische coach, die in 2016 Leicester City naar de Engelse titel leidde, keerde zelf enkele dagen geleden terug bij Cagliari, dat hij al eens coachte van 1988 tot 1991. Hij zou zowel het clubbestuur als Nainggolan overtuigd hebben om een inspanning te leveren, waardoor hij op 4 januari op de eerste training verwacht zou worden.

Is dat een mooie stap voor Nainggolan?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

17
17
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

26
26
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

177
177
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

110
110
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

205
205
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

262
262
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

116
116
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

551
551
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

174
174
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

474
474
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

141
141
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

710
710
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

231
231
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

742
742
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

521
521
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

196
196
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

370
370
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1243
1243
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

468
468
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

330
330
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

484
484
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

406
406
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

282
282
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

223
223
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

480
480

Meer sportnieuws