Club-fans: "Hij moet Hoefkens opvolgen"

2185 stemmen
Club-fans:

De kogel is door de kerk: Carl Hoefkens werd zoals verwacht ontslagen bij Club Brugge. Blauw-Zwart gaat de komende dagen en weken op zoek naar een opvolger. Onze redactie maakt al een lijstje van tien kandidaat-opvolgers. Daarbij komen twee kandidaten als favoriet naar voren.


Maar liefst 19% van de stemmen gingen naar Steven Gerrard. Club Brugge zou volgens bepaalde media een grote naam mét ervaring willen aanstellen en Gerrard voldoet alvast aan die eisen. Hij is een vrije trainer na passages bij Rangers en Aston Villa. Bovendien is hij een trainer wiens visie wel aansluit bij die van Club Brugge. Gerrard wordt nipt gevolgd door niemand minder dan Karel Geraerts. Hij krijgt 18% van de stemmen. Geraerts kent Club Brugge als ex-speler door en door en doet het ook zeer goed bij Union SG. Hij loodste hen naar een tweede plaats en overwinterde heel knap in de Europa League.

MARTINEZ VIERDE KEUZE

Alexander Blessin (13%), Roberto Martinez (12%) en Ralph Hasenhüttl (10%) vervolledigen de top vijf. Dat zijn ook drie trainers die vrij zijn. De eerste twee kennen de Belgische competitie zeer goed, Hasenhüttl minder maar speelde op een blauwe maandag als spits wel voor Lierse SK. Onder dit vijftal kampt er toch een grote kloof.

Trainers als Kjetil Knutsen (8%), Andre Villas-Boas (7%), Peter Bosz (6%), Domenico Tedesco (4%) en Maarten Martens (3%) liggen zeker niet in de bovenste schuif. De komende weken zal blijken of Blauw-Zwart één van bovenstaande namen zal voorstellen als de nieuwe coach.

LEES OOK: Nilsson doet boekje open over interne keuken Club Brugge

Zal Club polsen bij Gerrard?

Meest recent

Nilsson doet boekje open over interne keuken Club Brugge

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

9
9
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

170
170
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

159
159
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

41
41
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

383
383
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

488
488
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

275
275
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

420
420
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

59
59
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

203
203
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

62
62
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

111
111
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

527
527
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

697
697
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

217
217
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

162
162
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

185
185
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

438
438
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

107
107
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

123
123
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

190
190
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

623
623
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

85
85
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

563
563
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

363
363

Meer sportnieuws