'Club zoekt hoofdcoach: eerste kandidaat gekend'

3557 stemmen
'Club zoekt hoofdcoach: eerste kandidaat gekend'

Het blijft voorlopig onduidelijk met welke trainer Club Brugge het nieuwe kalenderjaar zal aanvatten. Officieel gezien werd Carl Hoefkens immers nog steeds niet ontslagen, maar het heeft er alle schijn van dat zijn dagen als T1 geteld zijn. Ondertussen wordt al volop gespeculeerd over een mogelijke opvolger.


Hoefkens zal voor altijd door het leven gaan als de trainer die Blauw-Zwart voor het eerst deed overwinteren in de Champions League. Maar de resultaten in eigen land zijn onder zijn bewind gewoonweg ondermaats. Bovendien heeft een groot deel van de Brugse achterban het helemaal gehad met Hoefkens. En nu ook het bestuur openlijk aan hem twijfelt, is zijn positie stilaan onhoudbaar geworden.

Volgens Het Laatste Nieuws lijkt het zelfs uitgesloten dat de Bruggelingen na de jaarwissel zullen doorgaan met Hoefkens als T1. De krant weet ook dat de zoektocht naar een geschikte opvolger inmiddels al op volle toeren draait. Opvallend daarbij is de dubbelrol van preses Bart Verhaeghe, die op hetzelfde moment ook nauw betrokken is bij de zoektocht naar een nieuwe bondscoach. Hopelijk lopen die belangen dus niet te veel door mekaar.

BLESSIN KANDIDAAT
In ieder geval hanteert Club hoge standaarden in de zoektocht naar een nieuwe hoofdtrainer. Men mikt volgens HLN op een 'motivator' die op korte termijn en onder vrij moeilijke omstandigheden iets kan neerzetten. Bij Het Nieuwsblad weet men alvast dat Alexander Blessin openstaat voor de job. De Duitse was in een recent verleden ook al in beeld bij Club en is momenteel vrij na zijn ontslag bij Genoa. Maar er zullen ongetwijfeld voldoende andere pistes gevolgd worden.

LEES OOK: 'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Blessin zou een ideale opvolger voor Hoefkens zijn ...

Meest recent

'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

2
2
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

15
15
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

220
220
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

42
42
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

126
126
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

323
323
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

318
318
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

428
428
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

784
784
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

166
166
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

336
336
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

108
108
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

176
176
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

438
438
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

58
58
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

465
465
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

328
328
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

227
227
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

431
431
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

352
352
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

905
905
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

659
659
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

542
542

Meer sportnieuws