'Club zoekt hoofdcoach: eerste kandidaat gekend'

door
'Club zoekt hoofdcoach: eerste kandidaat gekend'

Het blijft voorlopig onduidelijk met welke trainer Club Brugge het nieuwe kalenderjaar zal aanvatten. Officieel gezien werd Carl Hoefkens immers nog steeds niet ontslagen, maar het heeft er alle schijn van dat zijn dagen als T1 geteld zijn. Ondertussen wordt al volop gespeculeerd over een mogelijke opvolger.


Hoefkens zal voor altijd door het leven gaan als de trainer die Blauw-Zwart voor het eerst deed overwinteren in de Champions League. Maar de resultaten in eigen land zijn onder zijn bewind gewoonweg ondermaats. Bovendien heeft een groot deel van de Brugse achterban het helemaal gehad met Hoefkens. En nu ook het bestuur openlijk aan hem twijfelt, is zijn positie stilaan onhoudbaar geworden.

Volgens Het Laatste Nieuws lijkt het zelfs uitgesloten dat de Bruggelingen na de jaarwissel zullen doorgaan met Hoefkens als T1. De krant weet ook dat de zoektocht naar een geschikte opvolger inmiddels al op volle toeren draait. Opvallend daarbij is de dubbelrol van preses Bart Verhaeghe, die op hetzelfde moment ook nauw betrokken is bij de zoektocht naar een nieuwe bondscoach. Hopelijk lopen die belangen dus niet te veel door mekaar.

BLESSIN KANDIDAAT
In ieder geval hanteert Club hoge standaarden in de zoektocht naar een nieuwe hoofdtrainer. Men mikt volgens HLN op een 'motivator' die op korte termijn en onder vrij moeilijke omstandigheden iets kan neerzetten. Bij Het Nieuwsblad weet men alvast dat Alexander Blessin openstaat voor de job. De Duitse was in een recent verleden ook al in beeld bij Club en is momenteel vrij na zijn ontslag bij Genoa. Maar er zullen ongetwijfeld voldoende andere pistes gevolgd worden.

LEES OOK: Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Blessin zou een ideale opvolger voor Hoefkens zijn ...

Meest recent

'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

82
82
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

84
84
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

124
124
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

219
219
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

283
283
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

161
161
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

265
265
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

96
96
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

109
109
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

273
273
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

260
260
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

96
96
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

611
611
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

252
252
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

114
114
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

217
217
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

253
253
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

406
406
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

627
627
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

278
278
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

565
565
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

110
110
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

411
411
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

282
282
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

257
257

Meer sportnieuws