'Club zoekt hoofdcoach: eerste kandidaat gekend'

3557 stemmen
'Club zoekt hoofdcoach: eerste kandidaat gekend'

Het blijft voorlopig onduidelijk met welke trainer Club Brugge het nieuwe kalenderjaar zal aanvatten. Officieel gezien werd Carl Hoefkens immers nog steeds niet ontslagen, maar het heeft er alle schijn van dat zijn dagen als T1 geteld zijn. Ondertussen wordt al volop gespeculeerd over een mogelijke opvolger.


Hoefkens zal voor altijd door het leven gaan als de trainer die Blauw-Zwart voor het eerst deed overwinteren in de Champions League. Maar de resultaten in eigen land zijn onder zijn bewind gewoonweg ondermaats. Bovendien heeft een groot deel van de Brugse achterban het helemaal gehad met Hoefkens. En nu ook het bestuur openlijk aan hem twijfelt, is zijn positie stilaan onhoudbaar geworden.

Volgens Het Laatste Nieuws lijkt het zelfs uitgesloten dat de Bruggelingen na de jaarwissel zullen doorgaan met Hoefkens als T1. De krant weet ook dat de zoektocht naar een geschikte opvolger inmiddels al op volle toeren draait. Opvallend daarbij is de dubbelrol van preses Bart Verhaeghe, die op hetzelfde moment ook nauw betrokken is bij de zoektocht naar een nieuwe bondscoach. Hopelijk lopen die belangen dus niet te veel door mekaar.

BLESSIN KANDIDAAT
In ieder geval hanteert Club hoge standaarden in de zoektocht naar een nieuwe hoofdtrainer. Men mikt volgens HLN op een 'motivator' die op korte termijn en onder vrij moeilijke omstandigheden iets kan neerzetten. Bij Het Nieuwsblad weet men alvast dat Alexander Blessin openstaat voor de job. De Duitse was in een recent verleden ook al in beeld bij Club en is momenteel vrij na zijn ontslag bij Genoa. Maar er zullen ongetwijfeld voldoende andere pistes gevolgd worden.

LEES OOK: 'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

Blessin zou een ideale opvolger voor Hoefkens zijn ...

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

149
149
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

33
33
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

37
37
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

104
104
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

103
103
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

70
70
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

128
128
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

52
52
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

155
155
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

132
132
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

170
170
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

383
383
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

255
255
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

73
73
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

826
826
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

502
502
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

547
547
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

387
387
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

710
710
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

348
348
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

545
545
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

140
140
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2252
2252
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

194
194

Meer sportnieuws