'Club zoekt hoofdcoach: eerste kandidaat gekend'

door
'Club zoekt hoofdcoach: eerste kandidaat gekend'

Het blijft voorlopig onduidelijk met welke trainer Club Brugge het nieuwe kalenderjaar zal aanvatten. Officieel gezien werd Carl Hoefkens immers nog steeds niet ontslagen, maar het heeft er alle schijn van dat zijn dagen als T1 geteld zijn. Ondertussen wordt al volop gespeculeerd over een mogelijke opvolger.


Hoefkens zal voor altijd door het leven gaan als de trainer die Blauw-Zwart voor het eerst deed overwinteren in de Champions League. Maar de resultaten in eigen land zijn onder zijn bewind gewoonweg ondermaats. Bovendien heeft een groot deel van de Brugse achterban het helemaal gehad met Hoefkens. En nu ook het bestuur openlijk aan hem twijfelt, is zijn positie stilaan onhoudbaar geworden.

Volgens Het Laatste Nieuws lijkt het zelfs uitgesloten dat de Bruggelingen na de jaarwissel zullen doorgaan met Hoefkens als T1. De krant weet ook dat de zoektocht naar een geschikte opvolger inmiddels al op volle toeren draait. Opvallend daarbij is de dubbelrol van preses Bart Verhaeghe, die op hetzelfde moment ook nauw betrokken is bij de zoektocht naar een nieuwe bondscoach. Hopelijk lopen die belangen dus niet te veel door mekaar.

BLESSIN KANDIDAAT
In ieder geval hanteert Club hoge standaarden in de zoektocht naar een nieuwe hoofdtrainer. Men mikt volgens HLN op een 'motivator' die op korte termijn en onder vrij moeilijke omstandigheden iets kan neerzetten. Bij Het Nieuwsblad weet men alvast dat Alexander Blessin openstaat voor de job. De Duitse was in een recent verleden ook al in beeld bij Club en is momenteel vrij na zijn ontslag bij Genoa. Maar er zullen ongetwijfeld voldoende andere pistes gevolgd worden.

LEES OOK: Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Blessin zou een ideale opvolger voor Hoefkens zijn ...

Meest recent

Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

3
3
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

84
84
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

42
42
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

135
135
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

17
17
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

307
307
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

178
178
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

46
46
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

87
87
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

59
59
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

288
288
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

268
268
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

89
89
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

182
182
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

197
197
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

215
215
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

192
192
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

79
79
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

46
46
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

173
173
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

190
190
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

88
88
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

429
429
‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Thorgan Hazard zal RSC Anderlecht na dit seizoen verlaten, dat werd eerder al bekendgemaakt door ...

333
333

Meer sportnieuws