'Chelsea zet wintermercato in vuur en vlam'

131
'Chelsea zet wintermercato in vuur en vlam'

In de Engelse Premier League wordt dinsdagavond het tweede luik van Boxing Day afgewerkt. Daarbij is het onder meer uitkijken naar de prestaties van Chelsea FC in de thuiswedstrijd tegen AFC Bournemouth. Ondertussen zijn de Londenaren ook al volop plannen aan het smeden voor de komende mercato.


De Blues begonnen afgelopen zomer aan een nieuw hoofdstuk onder het bewind van de Amerikaanse eigenaars. Onder hun impuls werd tijdens de voorbije transferperiode al serieus met miljoenen gesmeten. Maar die investeringen leverden niet de gewenste resultaten op. Zo moest Chelsea de WK-break inzetten op een teleurstellende achtste plaats in de Premier League.

Een extra kwaliteitsinjectie is dan ook welgekomen voor coach Graham Potter. En daar wil men in januari werk van maken. Zo zou Chelsea op minstens twee toptransfers mikken. Om de defensie te versterken is het vizier gericht op Benoit Badiashile. Volgens The Athletic wordt volop onderhandeld met AS Monaco over de komst van de 21-jarige Fransman. De transfersom zou schommelen tussen de 35 à 45 miljoen euro.

FÉLIX IN AFWACHTING VAN NKUNKU
Daarnaast zou Chelsea ook een extra aanvaller willen aantrekken. Voor komend seizoen is naar verluidt al een akkoord gevonden met RB Leipzig over de komst van Christopher Nkunku, maar die sluit normaal gezien pas in de zomer aan. Om die periode te overbruggen zou men inmiddels een alternatief op het oog hebben. Zo meldt The Telegraph dat Chelsea wel wat voelt voor een huurbeurt van Joao Félix. Diens huidige club Atlético Madrid zou onder bepaalde voorwaarden alvast bereid zijn om mee te werken.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Met zijn huidige kern moet Chelsea al voor de titel kunnen gaan ...

Meest recent

Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

0
0
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

31
31
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

28
28
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

84
84
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

124
124
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

58
58
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

36
36
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

158
158
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

81
81
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

148
148
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

181
181
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

42
42
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

69
69
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

339
339
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

242
242
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

195
195
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

935
935
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

368
368
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

151
151
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

201
201
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

98
98
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

227
227
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

278
278
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

641
641

Meer sportnieuws