'Chelsea zet wintermercato in vuur en vlam'

door
'Chelsea zet wintermercato in vuur en vlam'

In de Engelse Premier League wordt dinsdagavond het tweede luik van Boxing Day afgewerkt. Daarbij is het onder meer uitkijken naar de prestaties van Chelsea FC in de thuiswedstrijd tegen AFC Bournemouth. Ondertussen zijn de Londenaren ook al volop plannen aan het smeden voor de komende mercato.


De Blues begonnen afgelopen zomer aan een nieuw hoofdstuk onder het bewind van de Amerikaanse eigenaars. Onder hun impuls werd tijdens de voorbije transferperiode al serieus met miljoenen gesmeten. Maar die investeringen leverden niet de gewenste resultaten op. Zo moest Chelsea de WK-break inzetten op een teleurstellende achtste plaats in de Premier League.

Een extra kwaliteitsinjectie is dan ook welgekomen voor coach Graham Potter. En daar wil men in januari werk van maken. Zo zou Chelsea op minstens twee toptransfers mikken. Om de defensie te versterken is het vizier gericht op Benoit Badiashile. Volgens The Athletic wordt volop onderhandeld met AS Monaco over de komst van de 21-jarige Fransman. De transfersom zou schommelen tussen de 35 à 45 miljoen euro.

FÉLIX IN AFWACHTING VAN NKUNKU
Daarnaast zou Chelsea ook een extra aanvaller willen aantrekken. Voor komend seizoen is naar verluidt al een akkoord gevonden met RB Leipzig over de komst van Christopher Nkunku, maar die sluit normaal gezien pas in de zomer aan. Om die periode te overbruggen zou men inmiddels een alternatief op het oog hebben. Zo meldt The Telegraph dat Chelsea wel wat voelt voor een huurbeurt van Joao Félix. Diens huidige club Atlético Madrid zou onder bepaalde voorwaarden alvast bereid zijn om mee te werken.

LEES OOK: Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Met zijn huidige kern moet Chelsea al voor de titel kunnen gaan ...

Meest recent

Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

20
20
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

3
3
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

7
7
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

87
87
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

128
128
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

106
106
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

243
243
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

221
221
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

118
118
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

518
518
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

122
122
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

137
137
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

45
45
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

45
45
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

158
158
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

163
163
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

547
547
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

128
128
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

217
217
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

50
50
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

182
182
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

153
153
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

372
372
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

160
160
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

102
102

Meer sportnieuws