'Chelsea zet wintermercato in vuur en vlam'

door
'Chelsea zet wintermercato in vuur en vlam'

In de Engelse Premier League wordt dinsdagavond het tweede luik van Boxing Day afgewerkt. Daarbij is het onder meer uitkijken naar de prestaties van Chelsea FC in de thuiswedstrijd tegen AFC Bournemouth. Ondertussen zijn de Londenaren ook al volop plannen aan het smeden voor de komende mercato.


De Blues begonnen afgelopen zomer aan een nieuw hoofdstuk onder het bewind van de Amerikaanse eigenaars. Onder hun impuls werd tijdens de voorbije transferperiode al serieus met miljoenen gesmeten. Maar die investeringen leverden niet de gewenste resultaten op. Zo moest Chelsea de WK-break inzetten op een teleurstellende achtste plaats in de Premier League.

Een extra kwaliteitsinjectie is dan ook welgekomen voor coach Graham Potter. En daar wil men in januari werk van maken. Zo zou Chelsea op minstens twee toptransfers mikken. Om de defensie te versterken is het vizier gericht op Benoit Badiashile. Volgens The Athletic wordt volop onderhandeld met AS Monaco over de komst van de 21-jarige Fransman. De transfersom zou schommelen tussen de 35 à 45 miljoen euro.

FÉLIX IN AFWACHTING VAN NKUNKU
Daarnaast zou Chelsea ook een extra aanvaller willen aantrekken. Voor komend seizoen is naar verluidt al een akkoord gevonden met RB Leipzig over de komst van Christopher Nkunku, maar die sluit normaal gezien pas in de zomer aan. Om die periode te overbruggen zou men inmiddels een alternatief op het oog hebben. Zo meldt The Telegraph dat Chelsea wel wat voelt voor een huurbeurt van Joao Félix. Diens huidige club Atlético Madrid zou onder bepaalde voorwaarden alvast bereid zijn om mee te werken.

LEES OOK: Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Met zijn huidige kern moet Chelsea al voor de titel kunnen gaan ...

Meest recent

Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

55
55
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

114
114
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

132
132
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

181
181
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

33
33
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

305
305
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

557
557
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

215
215
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

227
227
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

56
56
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

118
118
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

310
310
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

316
316
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

199
199
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

28
28
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

197
197
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

267
267
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

347
347
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

367
367
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

115
115
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

349
349
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

267
267
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

215
215
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

224
224
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

259
259

Meer sportnieuws