Mazzu sakkert: "Op momenten beter dan Anderlecht"

218 stemmen
Mazzu sakkert:

Felice Mazzu is er dan toch niet in geslaagd om ex-ploeg RSC Anderlecht een hak te zetten tijdens zijn officiële rentree als hoofdcoach van Sporting Charleroi. De Carolo's leken maandagavond nochtans lange tijd op weg naar minstens een punt. Maar uiteindelijk werd met 0-1 verloren.


De partij op Mambourg was in de eerste helft een maat voor niets. Het vuurwerk dat buiten het stadion werd afgestoken was het zeldzame punt van opwinding. Na de pauze gebeurde er gelukkig veel meer op het veld. Charlerloi kreeg zelfs enkele kansen om, tegen de gang van het spel in, op voorsprong te komen. Maar uiteindelijk waren het de Brusselaars die konden toeslaan via een owngoal van Adem Zorgane.

Mazzu baalde achteraf dan ook als een stekker. Volgens hem had Charleroi veel meer verdiend. "Een 0-0 was het logische resultaat geweest", klonk het bij Sporza. "Ik denk zelfs dat we op bepaalde momenten beter waren dan Anderlecht. Onze doelman heeft maar twee reddingen moeten verrichten, waarbij ook het doelpunt viel."

AANVALLEND TE ZWAK
De trainer gaf echter ook toe dat Charleroi in aanvallend opzicht veel te weinig bracht. Desondanks blijft hij hoopvol voor de nabije toekomst. "Aanvallend moeten we natuurlijk meer brengen, dat is duidelijk. Maar qua organisatie, mentaliteit en de wil om de richtlijnen en de vooropgestelde filosofie te volgen kan ik mijn spelers alleen maar feliciteren. In deze moeilijke periode kan ik wat dat betreft trots zijn op mijn team."

LEES OOK: Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Anderlecht was veruit de beste ploeg op Charleroi ...

Meest recent

Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

10
10
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

25
25
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

29
29
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

120
120
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

187
187
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

208
208
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

139
139
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

267
267
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

114
114
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

524
524
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

74
74
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

55
55
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

325
325
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

55
55
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

131
131
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

36
36
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

92
92
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

139
139
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

121
121
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

172
172
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

215
215
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

547
547
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

261
261
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

985
985
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18

Meer sportnieuws