Mazzu sakkert: "Op momenten beter dan Anderlecht"

door
Mazzu sakkert:

Felice Mazzu is er dan toch niet in geslaagd om ex-ploeg RSC Anderlecht een hak te zetten tijdens zijn officiële rentree als hoofdcoach van Sporting Charleroi. De Carolo's leken maandagavond nochtans lange tijd op weg naar minstens een punt. Maar uiteindelijk werd met 0-1 verloren.


De partij op Mambourg was in de eerste helft een maat voor niets. Het vuurwerk dat buiten het stadion werd afgestoken was het zeldzame punt van opwinding. Na de pauze gebeurde er gelukkig veel meer op het veld. Charlerloi kreeg zelfs enkele kansen om, tegen de gang van het spel in, op voorsprong te komen. Maar uiteindelijk waren het de Brusselaars die konden toeslaan via een owngoal van Adem Zorgane.

Mazzu baalde achteraf dan ook als een stekker. Volgens hem had Charleroi veel meer verdiend. "Een 0-0 was het logische resultaat geweest", klonk het bij Sporza. "Ik denk zelfs dat we op bepaalde momenten beter waren dan Anderlecht. Onze doelman heeft maar twee reddingen moeten verrichten, waarbij ook het doelpunt viel."

AANVALLEND TE ZWAK
De trainer gaf echter ook toe dat Charleroi in aanvallend opzicht veel te weinig bracht. Desondanks blijft hij hoopvol voor de nabije toekomst. "Aanvallend moeten we natuurlijk meer brengen, dat is duidelijk. Maar qua organisatie, mentaliteit en de wil om de richtlijnen en de vooropgestelde filosofie te volgen kan ik mijn spelers alleen maar feliciteren. In deze moeilijke periode kan ik wat dat betreft trots zijn op mijn team."

LEES OOK: Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

Anderlecht was veruit de beste ploeg op Charleroi ...

Meest recent

Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

96
96
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

122
122
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

55
55
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

144
144
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

125
125
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

163
163
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

249
249
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

232
232
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

248
248
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

141
141
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

116
116
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

191
191
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

565
565
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

282
282
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

111
111
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

96
96
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

273
273
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

270
270
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

442
442
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

332
332
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

243
243
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

400
400
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1115
1115
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

120
120
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

219
219

Meer sportnieuws