Mazzu sakkert: "Op momenten beter dan Anderlecht"

door
Mazzu sakkert:

Felice Mazzu is er dan toch niet in geslaagd om ex-ploeg RSC Anderlecht een hak te zetten tijdens zijn officiële rentree als hoofdcoach van Sporting Charleroi. De Carolo's leken maandagavond nochtans lange tijd op weg naar minstens een punt. Maar uiteindelijk werd met 0-1 verloren.


De partij op Mambourg was in de eerste helft een maat voor niets. Het vuurwerk dat buiten het stadion werd afgestoken was het zeldzame punt van opwinding. Na de pauze gebeurde er gelukkig veel meer op het veld. Charlerloi kreeg zelfs enkele kansen om, tegen de gang van het spel in, op voorsprong te komen. Maar uiteindelijk waren het de Brusselaars die konden toeslaan via een owngoal van Adem Zorgane.

Mazzu baalde achteraf dan ook als een stekker. Volgens hem had Charleroi veel meer verdiend. "Een 0-0 was het logische resultaat geweest", klonk het bij Sporza. "Ik denk zelfs dat we op bepaalde momenten beter waren dan Anderlecht. Onze doelman heeft maar twee reddingen moeten verrichten, waarbij ook het doelpunt viel."

AANVALLEND TE ZWAK
De trainer gaf echter ook toe dat Charleroi in aanvallend opzicht veel te weinig bracht. Desondanks blijft hij hoopvol voor de nabije toekomst. "Aanvallend moeten we natuurlijk meer brengen, dat is duidelijk. Maar qua organisatie, mentaliteit en de wil om de richtlijnen en de vooropgestelde filosofie te volgen kan ik mijn spelers alleen maar feliciteren. In deze moeilijke periode kan ik wat dat betreft trots zijn op mijn team."

LEES OOK: Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

Anderlecht was veruit de beste ploeg op Charleroi ...

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

2
2
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

37
37
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

390
390
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

114
114
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

123
123
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

80
80
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

28
28
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

213
213
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

114
114
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

300
300
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

200
200
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

382
382
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

205
205
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

371
371
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

209
209
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

373
373
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

42
42
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

117
117
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

213
213
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

192
192
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

167
167
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

722
722
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

209
209
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

512
512
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

439
439

Meer sportnieuws