Vrancken en Heynen geven tekst en uitleg bij uitschuiver

door
Vrancken en Heynen geven tekst en uitleg bij uitschuiver

KRC Genk slaagde er niet in om het jaar in stijl af te sluiten. Een bijzonder vinnig KV Kortrijk zorgde met frivool voetbal voor een uitschuiver van jewelste van de Limburgers. Na de wedstrijd was de onvrede bij de competitieleider dan ook groot, al is er geen reden tot paniek volgens Wouter Vrancken en Bryan Heynen. 


Na de wedstrijd gaf Vrancken bij Sporza tekst en uitleg bij de verliesbeurt van zijn troepen in het Guldensporenstadion. "Wij waren niet top, en zij waren zeer gedreven. Onze goede kansen moeten we kunnen afmaken, al vind ik eerlijk gezegd niet dat we hier vanavond aanspraak maakten op de drie punten. Er was niet genoeg kwaliteit om het verschil te maken. Dat is geen verwijt en mag geen smet zijn op 2022. Dat verdienen mijn spelers niet", luidt het bij Vrancken. 

Ook kapitein Heynen zag zijn ploeg teveel met kansen morsen. "Offensief en defensief waren we niet top. We moeten dit zien als een wake-upcall en klaar zijn na Nieuwjaar. Het heeft nu geen zin om naar spelers te wijzen. We zijn één ploeg en we winnen of verliezen samen", besluit de 25-jarige middenvelder. 

Zwaar programma na Nieuwjaar

KRC Genk zal zeker gehoor moeten geven aan de woorden van kapitein Heynen. De Limburgers hervatten de competitie namelijk tegen landskampioen Club Brugge, en staan nadien voor de kwartfinale van de Croky Cup tegen Antwerp. Als Genk er in die partijen niet in slaagt om verder te doen op zijn elan van voor de verliesbeurt tegen Kortrijk, zal er ongetwijfeld als sprake zijn van een soort van 'kampioenenstress'. Al hoeft het uiteraard zover niet te komen. 


LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

Is er reden tot paniek bij Genk?

Meest recent

Spaanse fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

110
110
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

94
94
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

254
254
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

205
205
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

218
218
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

110
110
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

76
76
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

90
90
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

83
83
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

63
63
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

133
133
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

143
143
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

340
340
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

114
114
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

320
320
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

121
121
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

44
44
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

418
418
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

199
199
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

132
132
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

47
47
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

96
96
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

301
301
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162

Meer sportnieuws