Sonck ziet het somber in voor Club Brugge

door
Sonck ziet het somber in voor Club Brugge

Club Brugge beleefde een eindejaarsperiode om snel te vergeten. De landskampioen ging deze week zwaar onderuit tegen STVV in de Croky Cup, en slaagde er ook vandaag weer niet in om de driepunter over de streep te halen tegen OHL.


In een doelloze partij kwam Club Brugge gevleid op voorsprong na een lichte strafschopfout op Tajon Buchanan. Ferran Jutgla faalde niet vanop de stip. Na de voorsprong had Blauw-Zwart het dan weer moeilijk om oplossingen te vinden tegen de stugge bezoekers uit Leuven. Bjorn Meijer redde zelfs een niet te missen kans van Gonzalez op de lijn.

In het absolute slot van de partij kreeg OHL dan toch waar het naar zocht. De jonge N’Singi vloerde Mignolet waardoor de Leuvenaars een gelijkspel uit de brand sleepten in het Jan Breydelstadion. De makke prestatie van Club Brugge zorgt dan ook voor heel wat vraagtekens bij tal van analytici. Ook Wesley Sonck stelt zich veel vragen over de wedstrijd van Club Brugge.

“Weinig inspiratie”

Na de wedstrijd had Wesley Sonck weinig lof over voor de landskampioen. “Er was zo weinig inspiratie vandaag. Ze speelden ongeconcentreerd en het leek wel alsof ze er té gerust in waren. Zoiets kan ik niet begrijpen”, aldus de voormalige Rode Duivel. Na de korte winterstop hervat Club Brugge het voetbalseizoen met de absolute topper tegen KRC Genk. Of dat met Carl Hoefkens aan het roer zal zijn, blijft echter nog maar de vraag.

LEES OOK: Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Zal Club Brugge na Nieuwjaar opnieuw op gang komen?

Meest recent

'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

0
0
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

7
7
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

11
11
Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

17
17
'Real legt megabod neer bij Bayern na glansrol in Bernabeu'

Bayern München heeft deze week een grote stap gezet richting de halve finale van de Champions ...

57
57
'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

86
86
Zo greep Colpaert in na ongelooflijke misser Essevee

Er staan dit weekend ook in de Relegation Play-Off weer enkele belangrijke wedstrijden voor de deur. ...

53
53
'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

211
211
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

131
131
Mignolet vreest einde: zware klap komt hard aan

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

178
178
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

121
121
‘Anderlecht verrast: oude bekende duikt plots op’

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

130
130
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

182
182
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

50
50
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

893
893
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

71
71
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

86
86
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

370
370
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

94
94
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

395
395
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

396
396
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

68
68
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

203
203
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

158
158
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

94
94

Meer sportnieuws