Sonck ziet het somber in voor Club Brugge

door
Sonck ziet het somber in voor Club Brugge

Club Brugge beleefde een eindejaarsperiode om snel te vergeten. De landskampioen ging deze week zwaar onderuit tegen STVV in de Croky Cup, en slaagde er ook vandaag weer niet in om de driepunter over de streep te halen tegen OHL.


In een doelloze partij kwam Club Brugge gevleid op voorsprong na een lichte strafschopfout op Tajon Buchanan. Ferran Jutgla faalde niet vanop de stip. Na de voorsprong had Blauw-Zwart het dan weer moeilijk om oplossingen te vinden tegen de stugge bezoekers uit Leuven. Bjorn Meijer redde zelfs een niet te missen kans van Gonzalez op de lijn.

In het absolute slot van de partij kreeg OHL dan toch waar het naar zocht. De jonge N’Singi vloerde Mignolet waardoor de Leuvenaars een gelijkspel uit de brand sleepten in het Jan Breydelstadion. De makke prestatie van Club Brugge zorgt dan ook voor heel wat vraagtekens bij tal van analytici. Ook Wesley Sonck stelt zich veel vragen over de wedstrijd van Club Brugge.

“Weinig inspiratie”

Na de wedstrijd had Wesley Sonck weinig lof over voor de landskampioen. “Er was zo weinig inspiratie vandaag. Ze speelden ongeconcentreerd en het leek wel alsof ze er té gerust in waren. Zoiets kan ik niet begrijpen”, aldus de voormalige Rode Duivel. Na de korte winterstop hervat Club Brugge het voetbalseizoen met de absolute topper tegen KRC Genk. Of dat met Carl Hoefkens aan het roer zal zijn, blijft echter nog maar de vraag.

LEES OOK: 'Tzolis niet meer te houden: transfersom nu al gelekt'

Zal Club Brugge na Nieuwjaar opnieuw op gang komen?

Meest recent

Garcia spreekt klare taal over 'conflict' met Mannaert

Naar eigen zeggen is er geen haar op zijn hoofd die eraan twijfelt dat het WK-ticket dinsdag tegen ...

0
0
KRC Genk pakt uit met record: kaap van 100 miljoen bereikt

Extra trofeeën in de prijzenkast leverde het de voorbije jaren niet meer op, maar de stabiele ...

25
25
Marc Coucke gooit alles op tafel: "Ruim 30.000 zijn het er!"

Marc Coucke is een naam die ondertussen klinkt als een klok in heel België. De man maakte ...

413
413
'Afscheid Deschamps: Frankrijk krijgt nieuwe topbondscoach'

Frankrijk trekt komende zomer opnieuw als één van de favorieten voor de eindzege naar ...

33
33
Géén WK voor Rode Duivel? "Dan liever De Cat meenemen"

In theorie kan het dinsdagavond nog foutlopen tegen Liechtenstein, maar niemand die nog twijfelt aan ...

82
82
'Eén Duivel teleurgesteld door aanvoerdersrol Vanaken'

Indien Youri Tielemans dinsdagavond andermaal niet start, wordt het uitkijken naar wie dit keer de ...

266
266
'Tzolis niet meer te houden: transfersom nu al gelekt'

Club Brugge slaagde er afgelopen zomer in om Christos Tzolis nog een jaartje aan boord te ...

413
413
Lijdensweg Lavia: opzienbarende transferonthulling duikt op

De Rode Duivels kunnen ook tijdens de huidige interland-periode geen beroep doen op Roméo ...

126
126
Grote zorgen bij Rode Duivels: "Slechtste sinds ... 2012"

Mathematisch gezien kan het nog mislopen, maar niemand die echt nog twijfelt aan de WK-kwalificatie ...

244
244
'Duitsers duwen door: exact prijskaartje De Cat onthuld'

Er gaat momenteel haast geen dag voorbij of een nieuwe grootmacht komt op de proppen voor Nathan De ...

463
463
'Smaakmaker verlaat Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Club Brugge mag stilaan vrezen voor een heuse leegloop tijdens de wintermercato, want tal van ...

530
530
Complete chaos bij VTM: Deschacht reageert verbijsterd

Sinds het einde van zijn actieve voetbalcarrière heeft Olivier Deschacht zijn plaats stevig ...

112
112
'Hasi velt verdict: Anderlecht dumpt aanwinst Renard'

De wintermercato opent pas binnen anderhalve maand zijn deuren, maar RSC Anderlecht blijkt nu al ...

593
593
Pech voor Garcia: steunpilaar Rode Duivels haakt af

Zaterdag bleven de Rode Duivels steken op een 1-1 gelijkspel in Kazachstan. Een afgesloten ...

309
309
Bayern ontploft: Duitsers vrezen drama voor De Cat

Nathan De Cat staat op een kruispunt dat zijn hele carrière kan maken of kraken. In Duitsland ...

436
436
Garcia stevig: "Anders ben je geen fan van de Rode Duivels"

Rudi Garcia heeft zijn persbabbel met flinke tegenzin afgewerkt. De Franse coach van de Rode Duivels ...

87
87
Raskin voert druk op: "Anders geen plaats op het WK"

Nicolas Raskin staat voor een zeer leuk duel. Hij neemt het met de Rode Duivels morgen op tegen ...

60
60
Gepikeerde Garcia scherp over uithaal Doku en forse kritiek

Rudi Garcia kreeg na het 1-1-gelijkspel tegen Kazachstan bakken kritiek over zich heen. Deels ...

263
263
Marc Wilmots slaat toe met volgende topdeal

Marc Wilmots heeft een volgende slag weten te slaan. Standard heeft een van zijn sterkhouders immers ...

99
99
Nederland 'ontdekt' Kompany: "Blij met 10de keuze"

Vincent Kompany is anno 2025 een van de betere trainers in Europa. Na passages bij RSC Anderlecht en ...

273
273
De Cat naar München? Sterke man Bayern reageert

Nathan De Cat wordt ondertussen aan zowat elke Europese subtopper gelinkt, met daarbij ook nog eens ...

244
244
FC Barcelona verrast iedereen met gigantisch groot nieuws

FC Barcelona heeft vandaag groot nieuws meegedeeld. De Catalanen zullen komend weekend immers terug ...

103
103
Marbella komt met update over blessure Vanheusden

Zinho Vanheusden viel onlangs uit met een knieblessure. Er werd meteen gevreesd voor een lange ...

93
93
Rode Duivels terug thuis bij Standard: vijftal keert terug

De Rode Duivels spelen morgen in een vol huis tegen Liechtenstein. Voor de Luikse fans is het ...

146
146
'Club Brugge blijft in running voor pittige transfer'

Het lijkt er niet op dat we bij Club Brugge al te veel transferactiviteit zullen moeten verwachten ...

247
247

Meer sportnieuws