'Man Utd heeft opvolger Ronaldo bepaald'

door
'Man Utd heeft opvolger Ronaldo bepaald'

Manchester United begon vorige week opnieuw aan zijn seizoen met een zege in de League Cup tegen het Burnley van Vincent Kompany. Dinsdagavond speelt het nog in de Premier League tegen Nottingham Forest, maar daarna gaat de focus wellicht naar de transfermarkt. United zal zich ongetwijfeld in januari nog gaan versterken. De grote prioriteit is om een vervanger voor Cristiano Ronaldo te vinden.


Het contract van de 37-jarige Portugees werd voor het WK zoals bekend ontbonden, maar daardoor heeft Erik ten Hag amper nog optie in de spits. De Nederlandse trainer gelooft wel in Anthony Martial, maar de Fransman is met de regelmaat van de klok geblesseerd. Marcus Rashford deed het ook niet onaardig, maar komt beter tot zijn recht vanop links. Een extra mogelijkheid is dus zeker welkom.

Volgens The Athletic gaat United daarom opnieuw voor Cody Gakpo aankloppen. In de zomer had het al een akkoord met de aanvaller van PSV, maar het zag toen af van een transfer omdat het budget opgesoupeerd was na de komst van Antony. Het zal echter niet evident worden om de deal nu wel doorgang te laten vinden, want PSV zal zijn beste speler niet midden in het seizoen willen verliezen. Gakpo heeft immers nog een langdurig contract en PSV gaat dit seizoen vol voor de titel.

ERVAREN ROT
Mogelijk gaat United daarom in eerste instantie voor een stoplap en zo komt een opmerkelijke naam in beeld. Eric-Maxim Choupo-Moting zou immers een optie kunnen worden. De bijna 34-jarige Kameroener is einde contract bij Bayern München en zou zo voor een prijsje gehaald kunnen worden. Hij heeft bovendien geen probleem als luxe-invaller bij een topclub, zoals hij de voorbije jaren bij Bayern en PSG bewees. En dan kan United in de zomer wel vol voor Gakpo gaan.

LEES OOK: 'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Zou Gakpo een meerwaarde zijn voor Man Utd?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

22
22
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

46
46
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

73
73
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

24
24
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

116
116
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

54
54
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

110
110
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

61
61
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

109
109
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

27
27
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

138
138
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

549
549
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

167
167
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

447
447
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

86
86
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

474
474
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

132
132
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

136
136
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

276
276
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

312
312
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

806
806
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

223
223

Meer sportnieuws