Van der Elst voorspelt nu al gigadomper Club Brugge

door
Van der Elst voorspelt nu al gigadomper Club Brugge

Club Brugge beleefde een bijzonder enerverende kerst, want na de pijnlijke uitschakeling in de Croky Cup door STVV was de spanning te snijden bij de landskampioen. Trainer Carl Hoefkens zat zelfs op de wip en lijkt straks tegen OH Leuven een laatste kans te krijgen om zijn vel te redden, nadat hij sindsdien ook nog bonje maakte door Andreas Skov Olsen uit zijn selectie te weren.


Als Club het in eigen huis niet haalt tegen OHL, zou het lot van Hoefkens weleens bezegeld kunnen zijn. Maar zelfs bij een overwinning ziet de situatie van de landskampioen er nog steeds niet al te rooskleurig uit. Club sloot de heenronde immers af op een schamele vierde plaats en volgt op maar liefst dertien punten van leider Racing Genk.

Volgens Franky Van der Elst is een vierde titel op rij zelfs nu al gaan vliegen. "Ik durf er geen geld meer op te zetten. De reeks die Genk heeft neergezet, is straffer dan die van Union vorig jaar", stelt de analist in Het Nieuwsblad. "Club Brugge heeft dit seizoen in de competitie zelden een goeie match gespeeld. Ik denk spontaan aan die match in Leuven, maar veel verder kom je niet. Ook in de topwedstrijden hebben ze niet echt kunnen domineren en Mignolet heeft hen een aantal keer over de streep getrokken."

WISSELVALLIG
Van der Elst vindt dat Club te wisselvallig presteert in de competitie en wijst onder meer naar de flankspelers als belangrijke factoren in het mindere jaar. Skov Olsen viel tegen OHL uit de selectie naar verluidt uit onvrede over zijn mindere prestaties, terwijl Buchanan een groot deel van de heenronde miste door een blessure. Meijer speelde wel een degelijk halfjaar, maar is nog jong en betaalt soms nog leergeld.

LEES OOK: 'Club Brugge vreest: strijd om Tzolis helemaal los'

Kan Club Brugge nog kampioen worden?

Meest recent

'Club Brugge vreest: strijd om Tzolis helemaal los'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke winter te staan. Niet dat het veel versterking nodig heeft, ...

22
22
'Belgische (top)clubs willen transferslag slaan bij Dender'

Dender beleeft een zeer moeilijk seizoen en lijkt af te stevenen op degradatie. Bijna halfweg de ...

71
71
'Saelemaekers krijgt cruciaal toekomstnieuws bij Milan'

Het valt nog af te wachten of Rudi Garcia straks tegen Liechtenstein een basisplaats in petto zal ...

29
29
Bizar verhaal: Onana zorgt voor paniek bij Rode Duivels

De Rode Duivels moeten straks tegen Liechtenstein alsnog hun ticket voor het WK zien binnen te ...

64
64
Garcia zet verrassende naam op tribune tegen Liechtenstein

De Rode Duivels moeten om 20u45 hun ticket voor het WK helemaal veilig zien te stellen. Daarvoor is ...

292
292
Stijnen moet alwéér stevige schorsing vrezen

Rond Stijn Stijnen is het maar zelden stil. De trainer van Patro Eisden stond de voorbije jaren ...

58
58
Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Union maakte de voorbije jaren een stevige opmars en zag zijn reputatie zo gevoelig stijgen. Die ...

26
26
Mannaert spreekt klare taal over thuishaven Rode Duivels

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK af met een thuiswedstrijd ...

180
180
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

36
36
Clement maakt droom waar en heeft nieuwe club beet

Philippe Clement heeft weer een nieuwe werkgever gevonden. De Belgische trainer werd zopas ...

145
145
Kogel is door de kerk: Club speelt niét in Almaty

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar nu is het ook officieel. Club Brugge zal niet in Almaty ...

158
158
Croonen speelt open kaart: grote plannen bij KRC Genk

Bij KRC Genk zijn ze volop aan het werken aan het nieuwe oefencomplex wat volgend jaar in gebruik ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal voor Club, Clement tekent'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

157
157
'Done deal: Clement verrast iedereen met nieuwe club'

Philippe Clement heeft een nieuwe club gevonden, althans dat maken buitenlandse media bekend. De ...

179
179
Liefde voor Beerschot: "Antwerp toonde al interesse"

Royal Antwerp FC en Beerschot zijn kat en hond. Op en naast het veld. Ilias Sebaoui is een jongen ...

386
386
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

248
248
Albert voorspelt basiself Duivels: "Hij is onaantastbaar"

De Rode Duivels spelen dinsdagavond op Sclessin tegen Liechtenstein met een direct WK-ticket als ...

359
359
'Relletje bij La Roja: ploegmaats keren zich tegen Yamal'

Europees kampioen Spanje verzekerde zich afgelopen met een 0-4-zege tegen Georgië van zijn ...

245
245
Nieuw 'Vanaken-verhaal' bij Duivels? "Hij verdient de kans"

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, krijgt Hans Vanaken volop zijn kans bij de Rode ...

244
244
'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Arnar Vidarsson is momenteel weer aan de slag als televisie-analist bij onder meer Sporza. De ...

187
187
'Alonso maakt slachtoffer: Rodrygo naar absolute grootmacht'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en ook aan de top van Europa worden alweer grote ...

153
153
Defour onthult: 'Dit vond De Bruyne van Duivels in Kazachstan'

De Rode Duivels hebben dinsdagavond iets recht te zetten in de laatste WK-kwalificatiematch tegen ...

378
378
'Stormachtige Lammens dwingt United tot drastische beslissing'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

209
209
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

192
192
Rudi Garcia wankelt: nieuwe bondscoach nog vóór WK?

Als alles vlot verloopt, mogen de Rode Duivels dinsdagavond hun WK-ticket vieren. Maar zelfs mits ...

408
408

Meer sportnieuws