De Bruyne waagt zich aan straffe Haaland-uitspraak

door
De Bruyne waagt zich aan straffe Haaland-uitspraak

Op tweede kerstdag is het uiteraard uitkijken naar Boxing Day in de Engelse Premier League. Titelverdediger Manchester City komt echter pas woensdagavond in actie en neemt het dan op tegen Leeds United. Een nieuwe kans dus voor het duo Kevin De Bruyne-Erling Haaland om uit te blinken.


Die eerste heeft de knop inmiddels helemaal omgedraaid na zijn mislukt WK. Afgelopen donderdag in het bekerduel tegen Liverpool FC (3-2-winst) was De Bruyne nog de grote man bij City met onder meer twee assists. Eentje daarvan was voor Haaland bestemd. De Noorse doelpuntenmachine scoorde zo alweer zijn 24ste doelpunt in slechts 19 matchen namens de Citizens.

Maar volgens De Bruyne is dat nog maar het topje van de ijsberg voor Haaland. "Erling heeft al bijna 200 goals gescoord in zijn carrière. Dus als hij fit blijft en zo blijft voortdoen, kan hij gemakkelijk aan 600, 700 of 800 stuks geraken", doet KDB een gewaagde voorspelling bij The Daily Express. "Hij is een echte topspits. Maar ik hou er niet van om hem met anderen te vergelijken, want zo kijk ik niet naar het voetbal."

ZOVEEL MOGELIJK SCOREN
In ieder geval heeft de Noorse international het volgens De Bruyne in zich om één van de betere spitsen te worden in de geschiedenis. "Hij is nog een jonge gast die van het leven geniet, maar hij neemt het voetbal zeer serieus. Hij houdt er echt van om zoveel mogelijk goals te scoren en dat is het meest unieke aan hem", aldus de spelmaker.

LEES OOK: WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Haaland hoort nu al bij de drie beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

80
80
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

67
67
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

228
228
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

205
205
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

135
135
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

55
55
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

185
185
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

177
177
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

331
331
‘Club Brugge schuift toptarget naar voren: zomerse knaller'

Club Brugge bleef afgelopen wintermercato relatief rustig. De grote opdracht van Devy Rigaux en ...

384
384
Hatenboer komt met bizarre openbaring over Hasi

RSC Anderlecht haalde ruim een jaar geleden Cédric Hatenboer naar het Lotto Park. Hij mocht ...

353
353
Rigaux deelt straffe financiële cijfers Furo-deal mee

Bij Club Brugge baalden ze enorm toen bleek dat Kaye Furo zijn contract niet wenste open te breken. ...

180
180
'Anderlecht verrast met 'nieuwe speler' in de A-kern'

RSC Anderlecht bakte er maandenlang niets van onder Besnik Hasi. De Brusselaars leken op weg naar ...

435
435
'Anderlecht duizelt: krankzinnige transfersom De Cat'

"Buitenaards". "Grootste talent op de Belgische velden". "Vijf sterren-prestatie". De superlatieven ...

974
974
'Bom barst bij Barça: Flick volledig door het lint'

FC Barcelona slikte donderdagavond een optater van formaat. In de heenmatch van de halve finales in ...

116
116
‘Schreuder schokt Anderlecht: hallucinant miljoenenloon’

Anderlecht staat met de rug tegen de muur in zijn trainerszoektocht. Nu de shortlist slinkt, duikt ...

832
832
Rigaux onthult: superaanwinst op agenda Club Brugge

Club Brugge maakt zich stilaan op voor de hervatting van de Champions League en mikt in eigen land ...

603
603
'Anderlecht hakt knoop door: nieuwe trainer voor de deur'

RSC Anderlecht plaatste zich donderdagavond tot ieders verbazing voor de finale van die Croky Cup. ...

702
702
Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

80
80
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

199
199
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

180
180
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

65
65
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

164
164
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

92
92
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

191
191

Meer sportnieuws