Cuypers geeft aan waarom Gent nog op top vier mag hopen

door
Cuypers geeft aan waarom Gent nog op top vier mag hopen

Bij AA Gent zullen ze toch met een zuur gevoel de kerstdagen gevierd hebben, want de Buffalo's schoten zichzelf vrijdag in de voet. Tegen Standard konden ze voorlopig naast Club Brugge in het klassement komen, maar ze raakten niet verder dan een 0-0. Nochtans waren ze verreweg de betere ploeg, want de bezoekers kwamen tot amper één doelpoging in de hele wedstrijd.


Zelf slaagde Gent er ook niet in om zijn kansen af te maken en dus ziet het straks mogelijk de kloof met de top vier weer vergroten. Het zal moeten hopen dat Club Brugge, Antwerp, Union en Genk ook steken laten vallen de komende dagen. Desondanks ziet Hugo Cuypers wel nog meer dan voldoende redenen om optimistisch te zijn.

"Met dit gelijkspel schieten we weinig op, het klopt dat de top-vier opnieuw kan uitlopen, maar dat is wel al vaker gebeurd dit seizoen. We zijn telkens opnieuw in het spoor gekomen", beseft de spits immers in Het Laatste Nieuws. "Ach, er zijn zeker positieve zaken uit deze wedstrijd te halen en die moeten we meenemen naar volgend jaar. Er zal al heel snel opnieuw een drukke periode aankomen."

DRIE FRONTEN
Na Nieuwjaar is Gent immers nog op drie fronten actief. Op 7 januari speelt het in de competitie een topper tegen Antwerp, drie dagen later volgt een nieuwe kraker. Dan treffen ze in de kwartfinale van de Croky Cup immers Union. Vanaf februari volgt ook nog eens de Conference League, waar in de play-offs een dubbele confrontatie met Qarabag uit Azerbeidzjan wacht.

LEES OOK: De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

Zal AA Gent nog de top vier halen?

Meest recent

Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

2
2
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

7
7
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

102
102
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

45
45
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

243
243
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

112
112
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

129
129
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

311
311
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

30
30
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

321
321
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

272
272
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

88
88
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

184
184
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

469
469
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

136
136
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

102
102
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

69
69
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

233
233
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

153
153
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

128
128
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

18
18
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

382
382
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

291
291
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

138
138
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

629
629

Meer sportnieuws