'Clement moet alweer sterkhouder afstaan aan grootmacht'

161 stemmen
'Clement moet alweer sterkhouder afstaan aan grootmacht'

Philippe Clement moet in de tweede helft van het seizoen AS Monaco nog naar een ticket voor de Champions League zien te leiden, maar evident zal dat niet worden. Na vijftien speeldagen staat zijn ploeg pas op de zesde plaats, met al negen punten achterstand op nummer twee Lens. Bovendien lijkt zijn taak er niet makkelijker op te worden, want in januari verliest hij mogelijk alweer een sterkhouder.


In de zomer moest Clement al afscheid nemen van Aurelien Tchouameni, die voor 80 miljoen euro door Real Madrid weggekaapt werd. De volgende die door een Europese grootmacht weggekocht lijkt te worden, is Benoît Badiashile. De 21-jarige is volgens The Athletic momenteel de prioriteit van Chelsea, dat in januari een linksvoetige verdediger wil aantrekken. De onderhandelingen tussen de clubs zouden al opgestart zijn.

Aanvankelijk had Chelsea zijn pijlen gericht op Josko Gvardiol, maar na diens indrukwekkende WK is de concurrentie enorm. Daarom mikken ze nu op Badiashile, al houden ze ook nog Evan N'Dika (Frankfurt) en Piero Hincapié (Leverkusen) achter de hand. Badiashile zou voor 35 miljoen euro de overstap naar de Blues kunnen gaan maken.

LES BLEUS
Ondanks zijn jonge leeftijd beschikt Badiashile al over de nodige ervaring, want hij is al enkele jaren een vaste waarde in de verdediging van Monaco. Hij kwam er al 135 keer in actie in de A-ploeg, waarbij hij zes keer scoorde en drie assists gaf. In september maakte hij zelfs al zijn debuut bij de Franse nationale ploeg, al werd hij uiteindelijk niet opgenomen in de WK-selectie vorige maand.

LEES OOK: 'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Kan Clement zonder hem nog de Champions League halen?

Meest recent

Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

34
34
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

38
38
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

56
56
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

218
218
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

56
56
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

207
207
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

104
104
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

209
209
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

188
188
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

238
238
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

104
104
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

213
213
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1014
1014
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

456
456
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

235
235
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

251
251
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

415
415
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

336
336
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

73
73
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

287
287
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

369
369
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

504
504
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

232
232
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

409
409
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

217
217

Meer sportnieuws