'Clement moet alweer sterkhouder afstaan aan grootmacht'

161 stemmen
'Clement moet alweer sterkhouder afstaan aan grootmacht'

Philippe Clement moet in de tweede helft van het seizoen AS Monaco nog naar een ticket voor de Champions League zien te leiden, maar evident zal dat niet worden. Na vijftien speeldagen staat zijn ploeg pas op de zesde plaats, met al negen punten achterstand op nummer twee Lens. Bovendien lijkt zijn taak er niet makkelijker op te worden, want in januari verliest hij mogelijk alweer een sterkhouder.


In de zomer moest Clement al afscheid nemen van Aurelien Tchouameni, die voor 80 miljoen euro door Real Madrid weggekaapt werd. De volgende die door een Europese grootmacht weggekocht lijkt te worden, is Benoît Badiashile. De 21-jarige is volgens The Athletic momenteel de prioriteit van Chelsea, dat in januari een linksvoetige verdediger wil aantrekken. De onderhandelingen tussen de clubs zouden al opgestart zijn.

Aanvankelijk had Chelsea zijn pijlen gericht op Josko Gvardiol, maar na diens indrukwekkende WK is de concurrentie enorm. Daarom mikken ze nu op Badiashile, al houden ze ook nog Evan N'Dika (Frankfurt) en Piero Hincapié (Leverkusen) achter de hand. Badiashile zou voor 35 miljoen euro de overstap naar de Blues kunnen gaan maken.

LES BLEUS
Ondanks zijn jonge leeftijd beschikt Badiashile al over de nodige ervaring, want hij is al enkele jaren een vaste waarde in de verdediging van Monaco. Hij kwam er al 135 keer in actie in de A-ploeg, waarbij hij zes keer scoorde en drie assists gaf. In september maakte hij zelfs al zijn debuut bij de Franse nationale ploeg, al werd hij uiteindelijk niet opgenomen in de WK-selectie vorige maand.

LEES OOK: ‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Kan Clement zonder hem nog de Champions League halen?

Meest recent

MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

10
10
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

66
66
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

89
89
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

31
31
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

89
89
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

39
39
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

51
51
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

136
136
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

73
73
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

151
151
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

358
358
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

298
298
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

226
226
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

110
110
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

318
318
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

82
82
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

309
309
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

597
597
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

582
582
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

648
648
Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Cristiano Ronaldo stond dinsdagavond op punt om zijn eerste landstitel te pakken met het Saudische ...

87
87
'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

137
137
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels: "Hij heeft lef"

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

198
198
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

63
63

Meer sportnieuws