'Sterspeler moet Ronaldo naar Al-Nassr volgen'

197 stemmen
'Sterspeler moet Ronaldo naar Al-Nassr volgen'

De voorbije weken werd volop gespeculeerd over de bestemming van de momenteel clubloze Cristiano Ronaldo. Volgens de laatste berichten zou de Portugese aanvaller dan toch kiezen voor het Saudische Al-Nassr. En daar krijgt hij mogelijk het gezelschap van nog een andere topspeler.


Vlak voor aanvang van het WK in Qatar werd het contract van Ronaldo bij Manchester United ontbonden. Sindsdien is hij naarstig op zoek naar een nieuwe club. Hij onderhield na de Portugese WK-uitschakeling zelfs enkele dagen zijn conditie op de trainingsfaciliteiten van ex-ploeg Real Madrid in de hoop dat één van de Europese toppers zich zou melden. Maar dat wachten was tevergeefs. Zo heeft het er alle schijn van dat Ronaldo in Saudi-Arabië aan de slag zal gaan.

Al-Nassr toont namelijk al een tijdje belangstelling in de meervoudige Ballon d'Or-winnaar. En zijn overgang lijkt in een stroomversnelling te geraken. Zo zouden de onderhandelingen momenteel op volle toeren draaien. Bepaalde bronnen beweerden zelfs dat CR7 inmiddels geland is in Riyadh, al werd dat nog niet bevestigd. Ondertussen zou Al-Nassr zijn zinnen op nog een tweede grote naam hebben gezet.

TRANSFERVRIJE KANTÉ
Zo meldt de Franse transferwatcher Santi Aouna dat de Saudische club ook wil doordrukken voor de komst van NGolo Kanté. De wereldkampioen van 2018 is na het seizoen einde contract bij Chelsea FC en van een verlenging is vooralsnog geen sprake. Daar wil men gebruik van maken. Kanté, ook genoemd bij FC Barcelona, zou een overgang naar Al-Nassr in ieder geval niet op voorhand uitsluiten. Al zou hij de voorkeur hebben om in Londen te blijven voetballen.

LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Ronaldo kan zeker nog twee seizoenen op topniveau aan ...

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

66
66
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

31
31
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

27
27
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

23
23
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

303
303
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

47
47
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

186
186
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

37
37
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

219
219
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

153
153
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

105
105
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

658
658
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

63
63
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

160
160
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

162
162
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1037
1037
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

65
65
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

656
656
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

442
442
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

829
829
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

821
821
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

132
132
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

486
486
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

801
801
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

391
391

Meer sportnieuws