'Sterspeler moet Ronaldo naar Al-Nassr volgen'

197 stemmen
'Sterspeler moet Ronaldo naar Al-Nassr volgen'

De voorbije weken werd volop gespeculeerd over de bestemming van de momenteel clubloze Cristiano Ronaldo. Volgens de laatste berichten zou de Portugese aanvaller dan toch kiezen voor het Saudische Al-Nassr. En daar krijgt hij mogelijk het gezelschap van nog een andere topspeler.


Vlak voor aanvang van het WK in Qatar werd het contract van Ronaldo bij Manchester United ontbonden. Sindsdien is hij naarstig op zoek naar een nieuwe club. Hij onderhield na de Portugese WK-uitschakeling zelfs enkele dagen zijn conditie op de trainingsfaciliteiten van ex-ploeg Real Madrid in de hoop dat één van de Europese toppers zich zou melden. Maar dat wachten was tevergeefs. Zo heeft het er alle schijn van dat Ronaldo in Saudi-Arabië aan de slag zal gaan.

Al-Nassr toont namelijk al een tijdje belangstelling in de meervoudige Ballon d'Or-winnaar. En zijn overgang lijkt in een stroomversnelling te geraken. Zo zouden de onderhandelingen momenteel op volle toeren draaien. Bepaalde bronnen beweerden zelfs dat CR7 inmiddels geland is in Riyadh, al werd dat nog niet bevestigd. Ondertussen zou Al-Nassr zijn zinnen op nog een tweede grote naam hebben gezet.

TRANSFERVRIJE KANTÉ
Zo meldt de Franse transferwatcher Santi Aouna dat de Saudische club ook wil doordrukken voor de komst van NGolo Kanté. De wereldkampioen van 2018 is na het seizoen einde contract bij Chelsea FC en van een verlenging is vooralsnog geen sprake. Daar wil men gebruik van maken. Kanté, ook genoemd bij FC Barcelona, zou een overgang naar Al-Nassr in ieder geval niet op voorhand uitsluiten. Al zou hij de voorkeur hebben om in Londen te blijven voetballen.

LEES OOK: Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

Ronaldo kan zeker nog twee seizoenen op topniveau aan ...

Meest recent

Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

13
13
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

48
48
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

148
148
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

42
42
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

604
604
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

145
145
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

192
192
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

339
339
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

75
75
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

439
439
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

98
98
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

225
225
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

128
128
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

78
78
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

258
258
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

28
28
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

84
84
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

66
66
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

217
217
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

184
184
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

68
68
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

71
71
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

475
475
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

234
234

Meer sportnieuws