'Transfer Carrasco in stroomversnelling'

463 stemmen
'Transfer Carrasco in stroomversnelling'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en dus breekt ook voor een aantal Rode Duivels een spannende periode aan. Voor Yannick Carrasco bijvoorbeeld. De 29-jarige fiankspeler komt momenteel uit voor Atlético Madrid, maar volgens de laatste berichten zou hij daar weldra gaan vertrekken.


Na zijn Chinese avontuur, werd Carrasco in de winter van 2020 op huurbasis teruggehaald door de Spaanse topclub. Dat bleek een goede zet, de flankspeler toonde al snel zijn meerwaarde. Atlético besloot dan ook om hem permanent weer in dienst te nemen. En sindsdien vormt Carrasco opnieuw een belangrijke pion in de selectie van Diego Simeone. Afgelopen donderdag was hij in de beker nog goed voor twee doelpunten.

Desondanks lijkt de Belgische WK-ganger nu toch op weg naar de uitgang. Zo meldde Marca zaterdag al dat Atlético bereid is om mee te werken aan een vertrek. De club wil zichzelf van versterking verzekeren en moet daarom eerst zelf spelers verkopen. Carrasco zou daarvoor in aanmerking komen. Maar volgens Estadio Deportivo is er meer aan de hand. Zo zou de Rode Duivel ook zelf willen beschikken.

ZO SNEL MOGELIJK
Carrasco had zijn zinnen nochtans gezet op een een nieuw en verbeterd contract bij de Madrilenen. Maar die onderhandelingen verliepen blijkbaar erg stroef. Zo bleven de aanbiedingen van Atlético ver onder de verwachtingen van het kamp-Carrasco. En die situatie is hij beu. Daarom zou de flankspeler het bestuur hebben laten wat hij zo snel mogelijk wil vertrekken. Een wintertransfer lijkt dus in de maak.

LEES OOK: Real klopt rode lantaarn: Pérez zorgt voor ongezien tafereel

Carrasco heeft zijn plaats op het Europese topniveau ...

Meest recent

Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

0
0
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

3
3
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

20
20
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

115
115
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

21
21
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

54
54
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

170
170
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

113
113
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

96
96
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

66
66
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

138
138
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

390
390
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

75
75
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

445
445
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

98
98
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

303
303
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

496
496
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

137
137
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

359
359
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

460
460
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

541
541
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

912
912
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

219
219
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

382
382
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

127
127

Meer sportnieuws