'Transfer Carrasco in stroomversnelling'

door
'Transfer Carrasco in stroomversnelling'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en dus breekt ook voor een aantal Rode Duivels een spannende periode aan. Voor Yannick Carrasco bijvoorbeeld. De 29-jarige fiankspeler komt momenteel uit voor Atlético Madrid, maar volgens de laatste berichten zou hij daar weldra gaan vertrekken.


Na zijn Chinese avontuur, werd Carrasco in de winter van 2020 op huurbasis teruggehaald door de Spaanse topclub. Dat bleek een goede zet, de flankspeler toonde al snel zijn meerwaarde. Atlético besloot dan ook om hem permanent weer in dienst te nemen. En sindsdien vormt Carrasco opnieuw een belangrijke pion in de selectie van Diego Simeone. Afgelopen donderdag was hij in de beker nog goed voor twee doelpunten.

Desondanks lijkt de Belgische WK-ganger nu toch op weg naar de uitgang. Zo meldde Marca zaterdag al dat Atlético bereid is om mee te werken aan een vertrek. De club wil zichzelf van versterking verzekeren en moet daarom eerst zelf spelers verkopen. Carrasco zou daarvoor in aanmerking komen. Maar volgens Estadio Deportivo is er meer aan de hand. Zo zou de Rode Duivel ook zelf willen beschikken.

ZO SNEL MOGELIJK
Carrasco had zijn zinnen nochtans gezet op een een nieuw en verbeterd contract bij de Madrilenen. Maar die onderhandelingen verliepen blijkbaar erg stroef. Zo bleven de aanbiedingen van Atlético ver onder de verwachtingen van het kamp-Carrasco. En die situatie is hij beu. Daarom zou de flankspeler het bestuur hebben laten wat hij zo snel mogelijk wil vertrekken. Een wintertransfer lijkt dus in de maak.

LEES OOK: Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

Carrasco heeft zijn plaats op het Europese topniveau ...

Meest recent

Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

5
5
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

130
130
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

236
236
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

227
227
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

9
9
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

26
26
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

42
42
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

87
87
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

74
74
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

56
56
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

319
319
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

147
147
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

278
278
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

122
122
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

440
440
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

253
253
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

200
200
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

156
156
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

233
233
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

67
67
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

700
700
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

59
59
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

79
79
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

125
125
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

450
450

Meer sportnieuws