'Transfer Carrasco in stroomversnelling'

door
'Transfer Carrasco in stroomversnelling'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en dus breekt ook voor een aantal Rode Duivels een spannende periode aan. Voor Yannick Carrasco bijvoorbeeld. De 29-jarige fiankspeler komt momenteel uit voor Atlético Madrid, maar volgens de laatste berichten zou hij daar weldra gaan vertrekken.


Na zijn Chinese avontuur, werd Carrasco in de winter van 2020 op huurbasis teruggehaald door de Spaanse topclub. Dat bleek een goede zet, de flankspeler toonde al snel zijn meerwaarde. Atlético besloot dan ook om hem permanent weer in dienst te nemen. En sindsdien vormt Carrasco opnieuw een belangrijke pion in de selectie van Diego Simeone. Afgelopen donderdag was hij in de beker nog goed voor twee doelpunten.

Desondanks lijkt de Belgische WK-ganger nu toch op weg naar de uitgang. Zo meldde Marca zaterdag al dat Atlético bereid is om mee te werken aan een vertrek. De club wil zichzelf van versterking verzekeren en moet daarom eerst zelf spelers verkopen. Carrasco zou daarvoor in aanmerking komen. Maar volgens Estadio Deportivo is er meer aan de hand. Zo zou de Rode Duivel ook zelf willen beschikken.

ZO SNEL MOGELIJK
Carrasco had zijn zinnen nochtans gezet op een een nieuw en verbeterd contract bij de Madrilenen. Maar die onderhandelingen verliepen blijkbaar erg stroef. Zo bleven de aanbiedingen van Atlético ver onder de verwachtingen van het kamp-Carrasco. En die situatie is hij beu. Daarom zou de flankspeler het bestuur hebben laten wat hij zo snel mogelijk wil vertrekken. Een wintertransfer lijkt dus in de maak.

LEES OOK: 'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

Carrasco heeft zijn plaats op het Europese topniveau ...

Meest recent

'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

31
31
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

18
18
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

171
171
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

148
148
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

16
16
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

48
48
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

108
108
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

313
313
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

151
151
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

534
534
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

439
439
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

183
183
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

46
46
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

254
254
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

43
43
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

772
772
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

188
188
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

138
138
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

54
54
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

297
297
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

379
379
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

96
96
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

230
230
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

619
619
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

133
133

Meer sportnieuws