Mazzu heeft boodschap voor Anderlecht-bestuur

door
Mazzu heeft boodschap voor Anderlecht-bestuur

Op tweede kerstdag staan enkele fraaie affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zo is het onder meer uitkijken naar het duel tussen Sporting Charleroi en RSC Anderlecht. Bij de Carolo's viert Felice Mazzu immers zijn officiële rentree in een duel met uitgerekend zijn ex-club.


Na zijn knappe verwezenlijkingen bij Union SG kreeg de Italiaanse Belg afgelopen zomer een nieuwe kans bij een traditionele topclub. Zijn start bij de recordkampioen deed ook het beste vermoeden, maar vervolgens vielen de resultaten erg tegen. En na een dramatische avond in Luik besloot het bestuur van Anderlecht om Mazzu al na enkele maanden op straat te zetten.

Maar de trainer koestert blijkbaar geen wrok. Dat liet hij zelf verstaan op zijn persbabbel daags voor de confrontatie met zijn oud-werkgever. "Ik ben in Charleroi nu en ben op deze club geconcentreerd. We moeten stoppen met over het verleden te praten. Hoe de ontmoeting met het bestuur zal zijn? Ik zal hen goeiedag zeggen en een fijne kerst toewensen", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

VERNIEUWD ANDERLECHT
Mazzu is in ieder geval goed op de hoogte van de kwaliteiten bij Paars-Wit. Maar hij is uiteraard niet blind voor de nieuwe wind die momenteel bij RSCA waait. "Er is een andere filosofie dan in mijn periode. Met veel druk vooruit. We gaan morgen een ander Anderlecht zien. Of het een voordeel is dat ik de spelers ken? Iedereen kent iedereen. Ik ben er zeker van dat de nieuwe coach van Anderlecht alle spelers van Charleroi kent."

LEES OOK: Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Anderlecht heeft te weinig geduld gehad met Mazzu ...

Meest recent

'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

79
79
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

160
160
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

93
93
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

24
24
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

181
181
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

88
88
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

81
81
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

158
158
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

61
61
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

263
263
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

253
253
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

266
266
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

617
617
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

96
96
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

335
335
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

463
463
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

100
100
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

354
354
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

244
244
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

594
594
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

318
318
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

448
448
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

409
409
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

327
327
Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

66
66

Meer sportnieuws