'Twee extra wintertransfers op komst bij Club Brugge'

door
'Twee extra wintertransfers op komst bij Club Brugge'

Club Brugge staat maandagmiddag voor een erg belangrijke wedstrijd. Op eigen veld moet tegen OH Leuven een goede prestatie neergezet worden, zo niet lijkt het doek te vallen over hoofdcoach Carl Hoefkens. Ondertussen is het bestuur ook al bezig met de voorbereidingen op de wintermercato.


Veel beweging wordt nochtans niet verwacht bij de regerende landskampioen. Toch zeker niet aan inkomende zijde. De bedoeling is om in de tweede seizoenshelft vooral voort te bouwen op de fundamenten van de voorbije maanden. Men wil dus vooral de sterkhouders aan boord zien te houden. Vooralsnog lijkt het niet de bedoeling om veel versterking te gaan aantrekken, al kan een eventuele trainerswissel wel een invloed hebben op die plannen.

Aan uitgaande zijde wordt mogelijk wel een oplossing gezocht voor spelers die geen hoofdrol meer hebben in de sportieve plannen. Voor Ruud Vormer bijvoorbeeld, die nu ook kan rekenen op de interesse van KV Kortrijk. Daarnaast meldt Het Nieuwsblad dat ook een vertrek van Noah Mbamba en Senne Lammens niet langer uitgesloten is. Beide jongelingen lopen na dit seizoen uit contract en van een verlenging is vooralsnog geen sprake.

GROTE BELANGSTELLING
Indien Club nog iets wil verdienen aan beide jeugdproducten, zal het in de wintermercato dus moeten meewerken aan een transfer. De 17-jarige Mbamba kan alvast rekenen op de nodige interesse vanuit het buitenland, zelfs vanuit de Europese top. Lammens (20) zou volgens Het Nieuwsblad eveneens de nodige gegadigden hebben. Moest hij vertrekken, zou Blauw-Zwart overwegen om een nieuwe doublure voor Simon Mignolet aan te trekken.

LEES OOK: Lammens reageert na topper: twijfels over Rode Duivel

Club moet er alles aan doen om Mbamba te houden ...

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

1
1
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

9
9
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

21
21
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

15
15
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

17
17
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

95
95
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

43
43
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

22
22
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

135
135
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

24
24
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

517
517
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

224
224
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

181
181
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

86
86
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

101
101
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

57
57
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

101
101
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

662
662
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

175
175
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

316
316
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

665
665
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

276
276
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

95
95
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

144
144

Meer sportnieuws