'Twee extra wintertransfers op komst bij Club Brugge'

1291 stemmen
'Twee extra wintertransfers op komst bij Club Brugge'

Club Brugge staat maandagmiddag voor een erg belangrijke wedstrijd. Op eigen veld moet tegen OH Leuven een goede prestatie neergezet worden, zo niet lijkt het doek te vallen over hoofdcoach Carl Hoefkens. Ondertussen is het bestuur ook al bezig met de voorbereidingen op de wintermercato.


Veel beweging wordt nochtans niet verwacht bij de regerende landskampioen. Toch zeker niet aan inkomende zijde. De bedoeling is om in de tweede seizoenshelft vooral voort te bouwen op de fundamenten van de voorbije maanden. Men wil dus vooral de sterkhouders aan boord zien te houden. Vooralsnog lijkt het niet de bedoeling om veel versterking te gaan aantrekken, al kan een eventuele trainerswissel wel een invloed hebben op die plannen.

Aan uitgaande zijde wordt mogelijk wel een oplossing gezocht voor spelers die geen hoofdrol meer hebben in de sportieve plannen. Voor Ruud Vormer bijvoorbeeld, die nu ook kan rekenen op de interesse van KV Kortrijk. Daarnaast meldt Het Nieuwsblad dat ook een vertrek van Noah Mbamba en Senne Lammens niet langer uitgesloten is. Beide jongelingen lopen na dit seizoen uit contract en van een verlenging is vooralsnog geen sprake.

GROTE BELANGSTELLING
Indien Club nog iets wil verdienen aan beide jeugdproducten, zal het in de wintermercato dus moeten meewerken aan een transfer. De 17-jarige Mbamba kan alvast rekenen op de nodige interesse vanuit het buitenland, zelfs vanuit de Europese top. Lammens (20) zou volgens Het Nieuwsblad eveneens de nodige gegadigden hebben. Moest hij vertrekken, zou Blauw-Zwart overwegen om een nieuwe doublure voor Simon Mignolet aan te trekken.

LEES OOK: Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Club moet er alles aan doen om Mbamba te houden ...

Meest recent

'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

99
99
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

184
184
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

42
42
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

144
144
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

80
80
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

65
65
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

153
153
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

250
250
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

352
352
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

188
188
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

540
540
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

59
59
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

340
340
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

250
250
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

372
372
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

248
248
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

173
173
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

222
222
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

171
171
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

67
67
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

649
649
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

102
102
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

52
52
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

292
292
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

112
112

Meer sportnieuws