'Twee extra wintertransfers op komst bij Club Brugge'

door
'Twee extra wintertransfers op komst bij Club Brugge'

Club Brugge staat maandagmiddag voor een erg belangrijke wedstrijd. Op eigen veld moet tegen OH Leuven een goede prestatie neergezet worden, zo niet lijkt het doek te vallen over hoofdcoach Carl Hoefkens. Ondertussen is het bestuur ook al bezig met de voorbereidingen op de wintermercato.


Veel beweging wordt nochtans niet verwacht bij de regerende landskampioen. Toch zeker niet aan inkomende zijde. De bedoeling is om in de tweede seizoenshelft vooral voort te bouwen op de fundamenten van de voorbije maanden. Men wil dus vooral de sterkhouders aan boord zien te houden. Vooralsnog lijkt het niet de bedoeling om veel versterking te gaan aantrekken, al kan een eventuele trainerswissel wel een invloed hebben op die plannen.

Aan uitgaande zijde wordt mogelijk wel een oplossing gezocht voor spelers die geen hoofdrol meer hebben in de sportieve plannen. Voor Ruud Vormer bijvoorbeeld, die nu ook kan rekenen op de interesse van KV Kortrijk. Daarnaast meldt Het Nieuwsblad dat ook een vertrek van Noah Mbamba en Senne Lammens niet langer uitgesloten is. Beide jongelingen lopen na dit seizoen uit contract en van een verlenging is vooralsnog geen sprake.

GROTE BELANGSTELLING
Indien Club nog iets wil verdienen aan beide jeugdproducten, zal het in de wintermercato dus moeten meewerken aan een transfer. De 17-jarige Mbamba kan alvast rekenen op de nodige interesse vanuit het buitenland, zelfs vanuit de Europese top. Lammens (20) zou volgens Het Nieuwsblad eveneens de nodige gegadigden hebben. Moest hij vertrekken, zou Blauw-Zwart overwegen om een nieuwe doublure voor Simon Mignolet aan te trekken.

LEES OOK: ‘Man Utd bombardeert mercato: 150 miljoen voor sterspeler’

Club moet er alles aan doen om Mbamba te houden ...

Meest recent

Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

44
44
De Bruyne krijgt cruciaal transfernieuws bij Napoli

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

21
21
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

81
81
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

264
264
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

104
104
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

121
121
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

217
217
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

555
555
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

225
225
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

306
306
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

296
296
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

354
354
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

234
234
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

91
91
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

762
762
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

174
174
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

543
543
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

169
169
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

348
348
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

184
184
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

179
179
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

402
402
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

611
611
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

131
131
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

752
752

Meer sportnieuws