'Twee extra wintertransfers op komst bij Club Brugge'

door
'Twee extra wintertransfers op komst bij Club Brugge'

Club Brugge staat maandagmiddag voor een erg belangrijke wedstrijd. Op eigen veld moet tegen OH Leuven een goede prestatie neergezet worden, zo niet lijkt het doek te vallen over hoofdcoach Carl Hoefkens. Ondertussen is het bestuur ook al bezig met de voorbereidingen op de wintermercato.


Veel beweging wordt nochtans niet verwacht bij de regerende landskampioen. Toch zeker niet aan inkomende zijde. De bedoeling is om in de tweede seizoenshelft vooral voort te bouwen op de fundamenten van de voorbije maanden. Men wil dus vooral de sterkhouders aan boord zien te houden. Vooralsnog lijkt het niet de bedoeling om veel versterking te gaan aantrekken, al kan een eventuele trainerswissel wel een invloed hebben op die plannen.

Aan uitgaande zijde wordt mogelijk wel een oplossing gezocht voor spelers die geen hoofdrol meer hebben in de sportieve plannen. Voor Ruud Vormer bijvoorbeeld, die nu ook kan rekenen op de interesse van KV Kortrijk. Daarnaast meldt Het Nieuwsblad dat ook een vertrek van Noah Mbamba en Senne Lammens niet langer uitgesloten is. Beide jongelingen lopen na dit seizoen uit contract en van een verlenging is vooralsnog geen sprake.

GROTE BELANGSTELLING
Indien Club nog iets wil verdienen aan beide jeugdproducten, zal het in de wintermercato dus moeten meewerken aan een transfer. De 17-jarige Mbamba kan alvast rekenen op de nodige interesse vanuit het buitenland, zelfs vanuit de Europese top. Lammens (20) zou volgens Het Nieuwsblad eveneens de nodige gegadigden hebben. Moest hij vertrekken, zou Blauw-Zwart overwegen om een nieuwe doublure voor Simon Mignolet aan te trekken.

LEES OOK: Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

Club moet er alles aan doen om Mbamba te houden ...

Meest recent

Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

8
8
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

70
70
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

94
94
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

238
238
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

35
35
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

111
111
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

64
64
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

60
60
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

179
179
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

100
100
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

390
390
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

157
157
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

78
78
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

383
383
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

17
17
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

171
171
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

640
640
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

66
66
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

85
85
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

303
303
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

266
266
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

232
232
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

191
191
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

168
168
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

241
241

Meer sportnieuws