'Twee extra wintertransfers op komst bij Club Brugge'

1291 stemmen
'Twee extra wintertransfers op komst bij Club Brugge'

Club Brugge staat maandagmiddag voor een erg belangrijke wedstrijd. Op eigen veld moet tegen OH Leuven een goede prestatie neergezet worden, zo niet lijkt het doek te vallen over hoofdcoach Carl Hoefkens. Ondertussen is het bestuur ook al bezig met de voorbereidingen op de wintermercato.


Veel beweging wordt nochtans niet verwacht bij de regerende landskampioen. Toch zeker niet aan inkomende zijde. De bedoeling is om in de tweede seizoenshelft vooral voort te bouwen op de fundamenten van de voorbije maanden. Men wil dus vooral de sterkhouders aan boord zien te houden. Vooralsnog lijkt het niet de bedoeling om veel versterking te gaan aantrekken, al kan een eventuele trainerswissel wel een invloed hebben op die plannen.

Aan uitgaande zijde wordt mogelijk wel een oplossing gezocht voor spelers die geen hoofdrol meer hebben in de sportieve plannen. Voor Ruud Vormer bijvoorbeeld, die nu ook kan rekenen op de interesse van KV Kortrijk. Daarnaast meldt Het Nieuwsblad dat ook een vertrek van Noah Mbamba en Senne Lammens niet langer uitgesloten is. Beide jongelingen lopen na dit seizoen uit contract en van een verlenging is vooralsnog geen sprake.

GROTE BELANGSTELLING
Indien Club nog iets wil verdienen aan beide jeugdproducten, zal het in de wintermercato dus moeten meewerken aan een transfer. De 17-jarige Mbamba kan alvast rekenen op de nodige interesse vanuit het buitenland, zelfs vanuit de Europese top. Lammens (20) zou volgens Het Nieuwsblad eveneens de nodige gegadigden hebben. Moest hij vertrekken, zou Blauw-Zwart overwegen om een nieuwe doublure voor Simon Mignolet aan te trekken.

LEES OOK: Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

Club moet er alles aan doen om Mbamba te houden ...

Meest recent

Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

2
2
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

161
161
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

160
160
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

251
251
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

145
145
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

261
261
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

113
113
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

432
432
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

498
498
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

341
341
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

573
573
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

128
128
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

246
246
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

387
387
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

118
118
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

454
454
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

406
406
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

487
487
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

856
856
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

198
198
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

199
199
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

391
391
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1894
1894
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

181
181

Meer sportnieuws