Vrouwlief schrijft Griezmann pakkend bericht na WK-deceptie

door
Vrouwlief schrijft Griezmann pakkend bericht na WK-deceptie

Exact een week geleden werd de WK-finale tussen Argentinië en Frankrijk betwist. Het werd uiteindelijk een historische wedstrijd waarin de Zuid-Amerikanen na strafschoppen aan het langste einde trokken. De teleurstelling in het Franse kamp was logischerwijs erg groot.


Zo ook bij Antoine Griezmann. De sterkhouder van Atlético Madrid kan persoonlijk nochtans terugblikken op een uitmuntend toernooi. Om de vele blessures op het middenveld op te vangen, werd hij door bondscoach Didier Deschamps op een veel lagere positie uitgespeeld dan tijdens het WK 2018. Griezmann nam echter zijn verantwoordelijkheid en groeide als middenvelder uit tot één van de leiders in het elftal. Maar dat was dus niet voldoende voor een tweede opeenvolgende wereldtitel.

Om haar man een hart onder de riem te steken, kwam Griezmann's partner Erika Choperena daags nadien met een mooie boodschap via Instagram. Daarin verwijst ze eerst naar het WK 2018. "Tijdens het WK van 2018 had je een duidelijk doel en waren er twee kleine oogjes die je zo nu en dan volgden (verwijzend naar dochtertje Mia, red.). Mia was nog te jong om te beseffen waar je naar op zoek was, maar uiteindelijk zou je het wel behalen."

VOORBEELD
Vervolgens gaat ze over naar het voorbije WK in Qatar. "Tijdens dit WK had je zes ogen (Mia en hun twee jongere zoontjes, red.) die je volgden. Altijd met bewondering en soms met boosheid als ze je misten, vooral 's nachts. Eén van je doelen bleef hetzelfde, maar je kreeg nog een ander: een voorbeeld zijn voor je kinderen. Bij dat eerste doel was je dichtbij, in dat tweede doel werd je kampioen."

Griezmann was de grootste verrassing bij Frankrijk ...

Meest recent

'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

5
5
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

50
50
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

153
153
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

149
149
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

76
76
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

346
346
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

457
457
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

369
369
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

198
198
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

170
170
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

96
96
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

590
590
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

344
344
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

354
354
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

399
399
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

224
224
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

177
177
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

366
366
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

822
822
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

279
279
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

227
227
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

121
121
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

183
183
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

300
300

Meer sportnieuws