TRANSFERUURTJE: 'Club wil jackpot, transferbom Carrasco'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wil jackpot, transferbom Carrasco'

De WK-eindronde in Qatar zit er op en dus nadert de winterse mercato met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Ruud Vormer is compleet overbodig geworden bij Club Brugge, maar mogelijk kiest de Nederlandse middenvelder voor een andere Belgische uitdaging. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Zulte Waregem en KV Kortrijk hem een uitweg willen aanbieden. Tajon Buchanan wordt ondertussen aan Internazionale gelinkt. Volgens het niche-medium InterLive zou Blauw-Zwart echter de jackpot van 20 à 25 miljoen euro verlangen bij een winters vertrek, waardoor de Canadees wat aan de dure kant is voor de Italianen.



KRC Genk hoopt in januari zijn sterkhouders aan boord te houden, maar dat zal niet gemakkelijk worden. Ook Daniel Muñoz kan bijvoorbeeld op steeds meer belangstelling rekenen. Braziliaanse media maken bijvoorveeld gewag van interesse van topclub Flamengo. De iconische club zoekt een nieuwe rechtsachter en is daarbij uitgekomen bij de Colombiaan van Genk.



Sporting Charleroi dreigt één van zijn vaste sterkhouders kwijt te geraken. SudPresse meldt namelijk dat Marco Ilaimaharitra zou kunnen vertrekken. De middenvelder staat in de belangstelling van AS Saint-Etienne. De Franse traditieclub degradeerde vorig seizoen uit de Ligue 1 en staat nu ook laatste in de Ligue 2. Ze zouden daarom in januari stevig willen investeren om zich alsnog te redden.

BUITENLAND
Yannick Carrasco blijft een vaste basisspeler bij Atlético Madrid. Toch bestaat de kans dat de Rode Duivel aan zijn laatste weken of maanden in Spanje bezig is. Marca laat immers weten dat hij de club zou mogen verlaten. Atlético staat er financieel immers niet al te geweldig voor en als het nieuwe spelers wil aantrekken, moeten er eerst spelers verkocht worden. Coach Diego Simeone zou daarom zijn fiat hebben gegeven om Carrasco te laten gaan. De club zou 'nog maar' 40 miljoen euro verlangen voor de ervaren Belg.



Pep Guardiola wil opnieuw stevig toeslaan bij Manchester City. Volgens The Sun heeft de toptrainer namelijk zijn zinnen gezet op Jude Bellingham. De Engelse middenvelder maakt al een tijdje indruk bij Borussia Dortmund en bevestigde de afgelopen weken ook tijdens het WK. De clubleiding van City zou alvast achter het plan van de trainer staan. Al zal het niet evident worden om de strijd om Bellingham te winnen.



Ondanks zijn sterke WK met Marokko, speelt Hakim Ziyech geen hoofdrol in de sportieve plannen bij Chelsea FC. En mogelijk maakt de spelmaker een verrassende transfer. Volgens journalist Ben Jacobs heeft hij immers zijn zinnen gezet hebben op een terugkeer naar Ajax. Als de Nederlandse kampioen met een aanbieding zou komen, zou hij met veel plezier naar Amsterdam terugkeren.

LEES OOK: 'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Club heeft Vormer te snel laten vallen ...

Meest recent

'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

18
18
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

128
128
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

11
11
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

183
183
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

16
16
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

29
29
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

26
26
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

66
66
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

51
51
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

39
39
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

363
363
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

104
104
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

63
63
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

206
206
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

127
127
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

56
56
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

156
156
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

17
17
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

493
493
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

155
155
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

47
47
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

53
53
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

120
120
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

298
298
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

375
375

Meer sportnieuws