TRANSFERUURTJE: 'Club wil jackpot, transferbom Carrasco'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wil jackpot, transferbom Carrasco'

De WK-eindronde in Qatar zit er op en dus nadert de winterse mercato met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Ruud Vormer is compleet overbodig geworden bij Club Brugge, maar mogelijk kiest de Nederlandse middenvelder voor een andere Belgische uitdaging. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Zulte Waregem en KV Kortrijk hem een uitweg willen aanbieden. Tajon Buchanan wordt ondertussen aan Internazionale gelinkt. Volgens het niche-medium InterLive zou Blauw-Zwart echter de jackpot van 20 à 25 miljoen euro verlangen bij een winters vertrek, waardoor de Canadees wat aan de dure kant is voor de Italianen.



KRC Genk hoopt in januari zijn sterkhouders aan boord te houden, maar dat zal niet gemakkelijk worden. Ook Daniel Muñoz kan bijvoorbeeld op steeds meer belangstelling rekenen. Braziliaanse media maken bijvoorveeld gewag van interesse van topclub Flamengo. De iconische club zoekt een nieuwe rechtsachter en is daarbij uitgekomen bij de Colombiaan van Genk.



Sporting Charleroi dreigt één van zijn vaste sterkhouders kwijt te geraken. SudPresse meldt namelijk dat Marco Ilaimaharitra zou kunnen vertrekken. De middenvelder staat in de belangstelling van AS Saint-Etienne. De Franse traditieclub degradeerde vorig seizoen uit de Ligue 1 en staat nu ook laatste in de Ligue 2. Ze zouden daarom in januari stevig willen investeren om zich alsnog te redden.

BUITENLAND
Yannick Carrasco blijft een vaste basisspeler bij Atlético Madrid. Toch bestaat de kans dat de Rode Duivel aan zijn laatste weken of maanden in Spanje bezig is. Marca laat immers weten dat hij de club zou mogen verlaten. Atlético staat er financieel immers niet al te geweldig voor en als het nieuwe spelers wil aantrekken, moeten er eerst spelers verkocht worden. Coach Diego Simeone zou daarom zijn fiat hebben gegeven om Carrasco te laten gaan. De club zou 'nog maar' 40 miljoen euro verlangen voor de ervaren Belg.



Pep Guardiola wil opnieuw stevig toeslaan bij Manchester City. Volgens The Sun heeft de toptrainer namelijk zijn zinnen gezet op Jude Bellingham. De Engelse middenvelder maakt al een tijdje indruk bij Borussia Dortmund en bevestigde de afgelopen weken ook tijdens het WK. De clubleiding van City zou alvast achter het plan van de trainer staan. Al zal het niet evident worden om de strijd om Bellingham te winnen.



Ondanks zijn sterke WK met Marokko, speelt Hakim Ziyech geen hoofdrol in de sportieve plannen bij Chelsea FC. En mogelijk maakt de spelmaker een verrassende transfer. Volgens journalist Ben Jacobs heeft hij immers zijn zinnen gezet hebben op een terugkeer naar Ajax. Als de Nederlandse kampioen met een aanbieding zou komen, zou hij met veel plezier naar Amsterdam terugkeren.

LEES OOK: 'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Club heeft Vormer te snel laten vallen ...

Meest recent

'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

58
58
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

91
91
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

129
129
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

246
246
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

448
448
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

179
179
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

231
231
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

288
288
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

136
136
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

348
348
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

228
228
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

324
324
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

601
601
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

416
416
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

141
141
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

166
166
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

307
307
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

859
859
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

360
360
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

78
78
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

353
353
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

133
133
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

608
608
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

141
141
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

281
281

Meer sportnieuws