TRANSFERUURTJE: 'Club wil jackpot, transferbom Carrasco'

1048 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club wil jackpot, transferbom Carrasco'

De WK-eindronde in Qatar zit er op en dus nadert de winterse mercato met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Ruud Vormer is compleet overbodig geworden bij Club Brugge, maar mogelijk kiest de Nederlandse middenvelder voor een andere Belgische uitdaging. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Zulte Waregem en KV Kortrijk hem een uitweg willen aanbieden. Tajon Buchanan wordt ondertussen aan Internazionale gelinkt. Volgens het niche-medium InterLive zou Blauw-Zwart echter de jackpot van 20 à 25 miljoen euro verlangen bij een winters vertrek, waardoor de Canadees wat aan de dure kant is voor de Italianen.



KRC Genk hoopt in januari zijn sterkhouders aan boord te houden, maar dat zal niet gemakkelijk worden. Ook Daniel Muñoz kan bijvoorbeeld op steeds meer belangstelling rekenen. Braziliaanse media maken bijvoorveeld gewag van interesse van topclub Flamengo. De iconische club zoekt een nieuwe rechtsachter en is daarbij uitgekomen bij de Colombiaan van Genk.



Sporting Charleroi dreigt één van zijn vaste sterkhouders kwijt te geraken. SudPresse meldt namelijk dat Marco Ilaimaharitra zou kunnen vertrekken. De middenvelder staat in de belangstelling van AS Saint-Etienne. De Franse traditieclub degradeerde vorig seizoen uit de Ligue 1 en staat nu ook laatste in de Ligue 2. Ze zouden daarom in januari stevig willen investeren om zich alsnog te redden.

BUITENLAND
Yannick Carrasco blijft een vaste basisspeler bij Atlético Madrid. Toch bestaat de kans dat de Rode Duivel aan zijn laatste weken of maanden in Spanje bezig is. Marca laat immers weten dat hij de club zou mogen verlaten. Atlético staat er financieel immers niet al te geweldig voor en als het nieuwe spelers wil aantrekken, moeten er eerst spelers verkocht worden. Coach Diego Simeone zou daarom zijn fiat hebben gegeven om Carrasco te laten gaan. De club zou 'nog maar' 40 miljoen euro verlangen voor de ervaren Belg.



Pep Guardiola wil opnieuw stevig toeslaan bij Manchester City. Volgens The Sun heeft de toptrainer namelijk zijn zinnen gezet op Jude Bellingham. De Engelse middenvelder maakt al een tijdje indruk bij Borussia Dortmund en bevestigde de afgelopen weken ook tijdens het WK. De clubleiding van City zou alvast achter het plan van de trainer staan. Al zal het niet evident worden om de strijd om Bellingham te winnen.



Ondanks zijn sterke WK met Marokko, speelt Hakim Ziyech geen hoofdrol in de sportieve plannen bij Chelsea FC. En mogelijk maakt de spelmaker een verrassende transfer. Volgens journalist Ben Jacobs heeft hij immers zijn zinnen gezet hebben op een terugkeer naar Ajax. Als de Nederlandse kampioen met een aanbieding zou komen, zou hij met veel plezier naar Amsterdam terugkeren.

LEES OOK: Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Club heeft Vormer te snel laten vallen ...

Meest recent

'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

24
24
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

8
8
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

225
225
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

103
103
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

27
27
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

25
25
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

21
21
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

80
80
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

170
170
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

462
462
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

56
56
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

301
301
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

69
69
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

222
222
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

667
667
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

355
355
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

436
436
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

612
612
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

278
278
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

394
394
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

168
168
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

73
73
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

83
83

Meer sportnieuws