TRANSFERUURTJE: 'Club wil jackpot, transferbom Carrasco'

1048 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club wil jackpot, transferbom Carrasco'

De WK-eindronde in Qatar zit er op en dus nadert de winterse mercato met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Ruud Vormer is compleet overbodig geworden bij Club Brugge, maar mogelijk kiest de Nederlandse middenvelder voor een andere Belgische uitdaging. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Zulte Waregem en KV Kortrijk hem een uitweg willen aanbieden. Tajon Buchanan wordt ondertussen aan Internazionale gelinkt. Volgens het niche-medium InterLive zou Blauw-Zwart echter de jackpot van 20 à 25 miljoen euro verlangen bij een winters vertrek, waardoor de Canadees wat aan de dure kant is voor de Italianen.



KRC Genk hoopt in januari zijn sterkhouders aan boord te houden, maar dat zal niet gemakkelijk worden. Ook Daniel Muñoz kan bijvoorbeeld op steeds meer belangstelling rekenen. Braziliaanse media maken bijvoorveeld gewag van interesse van topclub Flamengo. De iconische club zoekt een nieuwe rechtsachter en is daarbij uitgekomen bij de Colombiaan van Genk.



Sporting Charleroi dreigt één van zijn vaste sterkhouders kwijt te geraken. SudPresse meldt namelijk dat Marco Ilaimaharitra zou kunnen vertrekken. De middenvelder staat in de belangstelling van AS Saint-Etienne. De Franse traditieclub degradeerde vorig seizoen uit de Ligue 1 en staat nu ook laatste in de Ligue 2. Ze zouden daarom in januari stevig willen investeren om zich alsnog te redden.

BUITENLAND
Yannick Carrasco blijft een vaste basisspeler bij Atlético Madrid. Toch bestaat de kans dat de Rode Duivel aan zijn laatste weken of maanden in Spanje bezig is. Marca laat immers weten dat hij de club zou mogen verlaten. Atlético staat er financieel immers niet al te geweldig voor en als het nieuwe spelers wil aantrekken, moeten er eerst spelers verkocht worden. Coach Diego Simeone zou daarom zijn fiat hebben gegeven om Carrasco te laten gaan. De club zou 'nog maar' 40 miljoen euro verlangen voor de ervaren Belg.



Pep Guardiola wil opnieuw stevig toeslaan bij Manchester City. Volgens The Sun heeft de toptrainer namelijk zijn zinnen gezet op Jude Bellingham. De Engelse middenvelder maakt al een tijdje indruk bij Borussia Dortmund en bevestigde de afgelopen weken ook tijdens het WK. De clubleiding van City zou alvast achter het plan van de trainer staan. Al zal het niet evident worden om de strijd om Bellingham te winnen.



Ondanks zijn sterke WK met Marokko, speelt Hakim Ziyech geen hoofdrol in de sportieve plannen bij Chelsea FC. En mogelijk maakt de spelmaker een verrassende transfer. Volgens journalist Ben Jacobs heeft hij immers zijn zinnen gezet hebben op een terugkeer naar Ajax. Als de Nederlandse kampioen met een aanbieding zou komen, zou hij met veel plezier naar Amsterdam terugkeren.

LEES OOK: 'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Club heeft Vormer te snel laten vallen ...

Meest recent

Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

1
1
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

17
17
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

31
31
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

263
263
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

26
26
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

113
113
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

92
92
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

498
498
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

107
107
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

100
100
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

335
335
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

22
22
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

577
577
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

443
443
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

67
67
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

384
384
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

440
440
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

203
203
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

233
233
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

424
424
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

610
610
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

154
154
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

345
345
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

113
113
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

809
809

Meer sportnieuws