'Real heeft duizelingwekkend verlanglijstje voor 2023'

door
'Real heeft duizelingwekkend verlanglijstje voor 2023'

Real Madrid heeft een uitstekend 2022 achter de rug. De Koninklijke legde beslag op de Champions League, de Spaanse titel en enkele Supercups. Maar de hoofdstedelingen willen die successen in de nabije toekomst blijven bestendigen en dus worden weer grote plannen gemaakt op de transfermarkt.


In januari moet niet al te veel verwacht worden van de Spaanse kampioen. Real houdt het traditiegetrouw erg rustig tijdens de wintermercato en spaart zijn middelen doorgaans op voor de zomer. Volgens Mudo Deportivo is dat dit jaar opnieuw het plan. Na het seizoen zou de club wel flink willen uitpakken. Het genoemde medium stelt dat Real momenteel een verlanglijstje heeft met daarop drie straffe namen.

Eén van de doelen is om de verjongingsoperatie op het middenveld verder te zetten. Die werd in de voorbije seizoenen al ingezet met de komst van Eduardo Camavinga en Aurélien Tchouaméni. Daar moet komende zomer een vervolg worden gebreid. Hét topdoelwit daarvoor is Jude Bellingham. Al is de concurrentie voor de Engelsman van Borussia Dortmund wel enorm. Als alternatief is zijn de pijlen gericht op de Argentijnse WK-uitblinker Enzo Fernandez (SL Benfica) gericht.

STEUNPILAAR IN DEFENSIE
Daarnaast zou Real ook de verdediging van een nieuwe sterkhouder willen voorzien die nog jaren kan meedraaien aan de top. En ook daarvoor is het vizier gericht op één van de WK-uitblinkers: Josko Gvardiol. Dat de Kroaat van RB Leipzig in 2023 een nieuwe stap zal zetten, staat na zijn puike WK buiten kijf. Maar ook voor hem zal Real een pak andere topclubs moeten kloppen. Florentino Pérez weet dus wat te doen met zijn nieuwjaarscentjes.

LEES OOK: 'Oorlog' tussen FC Barcelona en Real Madrid loopt uit de hand

Als Real slechts één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

11
11
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

14
14
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

48
48
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

48
48
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

67
67
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

14
14
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

86
86
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

106
106
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

100
100
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

238
238
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

144
144
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

178
178
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

275
275
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

37
37
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

142
142
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

96
96
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

149
149
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

577
577
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

324
324
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

166
166
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

357
357
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

382
382
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

132
132
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

372
372
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

83
83

Meer sportnieuws