'Real heeft duizelingwekkend verlanglijstje voor 2023'

door
'Real heeft duizelingwekkend verlanglijstje voor 2023'

Real Madrid heeft een uitstekend 2022 achter de rug. De Koninklijke legde beslag op de Champions League, de Spaanse titel en enkele Supercups. Maar de hoofdstedelingen willen die successen in de nabije toekomst blijven bestendigen en dus worden weer grote plannen gemaakt op de transfermarkt.


In januari moet niet al te veel verwacht worden van de Spaanse kampioen. Real houdt het traditiegetrouw erg rustig tijdens de wintermercato en spaart zijn middelen doorgaans op voor de zomer. Volgens Mudo Deportivo is dat dit jaar opnieuw het plan. Na het seizoen zou de club wel flink willen uitpakken. Het genoemde medium stelt dat Real momenteel een verlanglijstje heeft met daarop drie straffe namen.

Eén van de doelen is om de verjongingsoperatie op het middenveld verder te zetten. Die werd in de voorbije seizoenen al ingezet met de komst van Eduardo Camavinga en Aurélien Tchouaméni. Daar moet komende zomer een vervolg worden gebreid. Hét topdoelwit daarvoor is Jude Bellingham. Al is de concurrentie voor de Engelsman van Borussia Dortmund wel enorm. Als alternatief is zijn de pijlen gericht op de Argentijnse WK-uitblinker Enzo Fernandez (SL Benfica) gericht.

STEUNPILAAR IN DEFENSIE
Daarnaast zou Real ook de verdediging van een nieuwe sterkhouder willen voorzien die nog jaren kan meedraaien aan de top. En ook daarvoor is het vizier gericht op één van de WK-uitblinkers: Josko Gvardiol. Dat de Kroaat van RB Leipzig in 2023 een nieuwe stap zal zetten, staat na zijn puike WK buiten kijf. Maar ook voor hem zal Real een pak andere topclubs moeten kloppen. Florentino Pérez weet dus wat te doen met zijn nieuwjaarscentjes.

LEES OOK: 'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Als Real slechts één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

0
0
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

6
6
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

75
75
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

158
158
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

133
133
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

58
58
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

38
38
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

159
159
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

166
166
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

260
260
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

164
164
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

101
101
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

165
165
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

95
95
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

198
198
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

90
90
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

127
127
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

117
117
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

163
163
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

323
323
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

272
272
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

699
699
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

294
294
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

126
126

Meer sportnieuws