'Real heeft duizelingwekkend verlanglijstje voor 2023'

280 stemmen
'Real heeft duizelingwekkend verlanglijstje voor 2023'

Real Madrid heeft een uitstekend 2022 achter de rug. De Koninklijke legde beslag op de Champions League, de Spaanse titel en enkele Supercups. Maar de hoofdstedelingen willen die successen in de nabije toekomst blijven bestendigen en dus worden weer grote plannen gemaakt op de transfermarkt.


In januari moet niet al te veel verwacht worden van de Spaanse kampioen. Real houdt het traditiegetrouw erg rustig tijdens de wintermercato en spaart zijn middelen doorgaans op voor de zomer. Volgens Mudo Deportivo is dat dit jaar opnieuw het plan. Na het seizoen zou de club wel flink willen uitpakken. Het genoemde medium stelt dat Real momenteel een verlanglijstje heeft met daarop drie straffe namen.

Eén van de doelen is om de verjongingsoperatie op het middenveld verder te zetten. Die werd in de voorbije seizoenen al ingezet met de komst van Eduardo Camavinga en Aurélien Tchouaméni. Daar moet komende zomer een vervolg worden gebreid. Hét topdoelwit daarvoor is Jude Bellingham. Al is de concurrentie voor de Engelsman van Borussia Dortmund wel enorm. Als alternatief is zijn de pijlen gericht op de Argentijnse WK-uitblinker Enzo Fernandez (SL Benfica) gericht.

STEUNPILAAR IN DEFENSIE
Daarnaast zou Real ook de verdediging van een nieuwe sterkhouder willen voorzien die nog jaren kan meedraaien aan de top. En ook daarvoor is het vizier gericht op één van de WK-uitblinkers: Josko Gvardiol. Dat de Kroaat van RB Leipzig in 2023 een nieuwe stap zal zetten, staat na zijn puike WK buiten kijf. Maar ook voor hem zal Real een pak andere topclubs moeten kloppen. Florentino Pérez weet dus wat te doen met zijn nieuwjaarscentjes.

LEES OOK: Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

🚀

Als Real slechts één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

7
7
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

87
87
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

123
123
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

309
309
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandenvoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

95
95
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

76
76
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

98
98
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

129
129
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

161
161
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

143
143
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

127
127
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

442
442
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

500
500
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

788
788
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

233
233
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

196
196
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

517
517
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

176
176
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

303
303
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

989
989
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

248
248
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

171
171
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

601
601
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

316
316
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

452
452

Meer sportnieuws