'Real heeft duizelingwekkend verlanglijstje voor 2023'

door
'Real heeft duizelingwekkend verlanglijstje voor 2023'

Real Madrid heeft een uitstekend 2022 achter de rug. De Koninklijke legde beslag op de Champions League, de Spaanse titel en enkele Supercups. Maar de hoofdstedelingen willen die successen in de nabije toekomst blijven bestendigen en dus worden weer grote plannen gemaakt op de transfermarkt.


In januari moet niet al te veel verwacht worden van de Spaanse kampioen. Real houdt het traditiegetrouw erg rustig tijdens de wintermercato en spaart zijn middelen doorgaans op voor de zomer. Volgens Mudo Deportivo is dat dit jaar opnieuw het plan. Na het seizoen zou de club wel flink willen uitpakken. Het genoemde medium stelt dat Real momenteel een verlanglijstje heeft met daarop drie straffe namen.

Eén van de doelen is om de verjongingsoperatie op het middenveld verder te zetten. Die werd in de voorbije seizoenen al ingezet met de komst van Eduardo Camavinga en Aurélien Tchouaméni. Daar moet komende zomer een vervolg worden gebreid. Hét topdoelwit daarvoor is Jude Bellingham. Al is de concurrentie voor de Engelsman van Borussia Dortmund wel enorm. Als alternatief is zijn de pijlen gericht op de Argentijnse WK-uitblinker Enzo Fernandez (SL Benfica) gericht.

STEUNPILAAR IN DEFENSIE
Daarnaast zou Real ook de verdediging van een nieuwe sterkhouder willen voorzien die nog jaren kan meedraaien aan de top. En ook daarvoor is het vizier gericht op één van de WK-uitblinkers: Josko Gvardiol. Dat de Kroaat van RB Leipzig in 2023 een nieuwe stap zal zetten, staat na zijn puike WK buiten kijf. Maar ook voor hem zal Real een pak andere topclubs moeten kloppen. Florentino Pérez weet dus wat te doen met zijn nieuwjaarscentjes.

LEES OOK: 'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Als Real slechts één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

20
20
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

39
39
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

73
73
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

148
148
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

171
171
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

99
99
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

31
31
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

177
177
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

311
311
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

102
102
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

531
531
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

264
264
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

449
449
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

379
379
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

395
395
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

74
74
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

64
64
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

98
98
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

235
235
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

87
87
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

350
350
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

219
219
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

100
100
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

179
179
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

234
234

Meer sportnieuws