Martinez doet verrassende Hazard-uitspraak

door
Martinez doet verrassende Hazard-uitspraak

Het historische voetbaljaar 2022 zit er bijna op, maar ook 2023 belooft weer erg interessant te worden. Zo is het onder meer uitkijken naar wie de nieuwe bondscoach zal worden. Welke kandidaat uiteindelijk ook gekozen zal worden, hij zal geen beroep meer kunnen doen op Eden Hazard.


De 31-jarige aanvaller genoot tijdens het voorbije WK opnieuw volop het vertrouwen van voormalig bondscoach Roberto Martinez. Maar op geen enkel moment was hij beslissend of kon hij de ploeg bij de hand nemen. Een trend die al een tijdje aan de gang was. Het gebrek aan speelminuten op clubniveau eiste steeds nadrukkelijker zijn tol. En dus besloot Hazard om een radicale beslissing te nemen. Zo kondigde hij een tweetal weken geleden zijn definitieve pensioen als international aan.

Een verrassing, behalve dan voor Martinez. In gesprek met Sport/Voetbalmagazine liet de ex-bondscoach weten dat Hazard de knoop nog vóór het WK had doorgehakt. "‘Hij heeft mij gezegd dat hij die beslissing zou nemen, maar al voor de wereldbeker. Eden gaat niet over één nacht ijs wanneer hij zulke belangrijke beslissingen neemt. Hij wou op het goede moment wachten", aldus de Spaanse trainer.

MEER NEGATIEF DAN POSITIEF
Volgens Martinez speelde het mentale aspect ook een doorslaggevende rol in de beslissing van Hazard. Zo werd zijn positie steeds meer in twijfel getrokken. "Eden is altijd een fantastische speler geweest. Hij heeft nooit neen gezegd tegen de nationale ploeg. Zijn toewijding is ongelooflijk. Maar het is normaal als je uiteindelijk meer negatieve geluiden hoort dan positieve. En dat duurt al twee jaar."

LEES OOK: Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Hazard was beter doorgegaan als international ...

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

6
6
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

28
28
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

266
266
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

258
258
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

145
145
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

198
198
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

54
54
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

519
519
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

192
192
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

366
366
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

553
553
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

206
206
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

373
373
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

178
178
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

153
153
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

151
151
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

74
74
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

247
247
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

71
71
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

322
322
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

224
224
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

227
227
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

438
438
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

522
522
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

80
80

Meer sportnieuws