Martinez doet verrassende Hazard-uitspraak

door
Martinez doet verrassende Hazard-uitspraak

Het historische voetbaljaar 2022 zit er bijna op, maar ook 2023 belooft weer erg interessant te worden. Zo is het onder meer uitkijken naar wie de nieuwe bondscoach zal worden. Welke kandidaat uiteindelijk ook gekozen zal worden, hij zal geen beroep meer kunnen doen op Eden Hazard.


De 31-jarige aanvaller genoot tijdens het voorbije WK opnieuw volop het vertrouwen van voormalig bondscoach Roberto Martinez. Maar op geen enkel moment was hij beslissend of kon hij de ploeg bij de hand nemen. Een trend die al een tijdje aan de gang was. Het gebrek aan speelminuten op clubniveau eiste steeds nadrukkelijker zijn tol. En dus besloot Hazard om een radicale beslissing te nemen. Zo kondigde hij een tweetal weken geleden zijn definitieve pensioen als international aan.

Een verrassing, behalve dan voor Martinez. In gesprek met Sport/Voetbalmagazine liet de ex-bondscoach weten dat Hazard de knoop nog vóór het WK had doorgehakt. "‘Hij heeft mij gezegd dat hij die beslissing zou nemen, maar al voor de wereldbeker. Eden gaat niet over één nacht ijs wanneer hij zulke belangrijke beslissingen neemt. Hij wou op het goede moment wachten", aldus de Spaanse trainer.

MEER NEGATIEF DAN POSITIEF
Volgens Martinez speelde het mentale aspect ook een doorslaggevende rol in de beslissing van Hazard. Zo werd zijn positie steeds meer in twijfel getrokken. "Eden is altijd een fantastische speler geweest. Hij heeft nooit neen gezegd tegen de nationale ploeg. Zijn toewijding is ongelooflijk. Maar het is normaal als je uiteindelijk meer negatieve geluiden hoort dan positieve. En dat duurt al twee jaar."

LEES OOK: Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Hazard was beter doorgegaan als international ...

Meest recent

Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

31
31
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

14
14
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

65
65
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

48
48
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

79
79
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

37
37
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

24
24
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

154
154
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

72
72
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

237
237
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

330
330
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

88
88
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

169
169
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

349
349
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

167
167
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

350
350
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

147
147
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

355
355
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

340
340
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

304
304
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

585
585
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

612
612
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

111
111
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

218
218
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

602
602

Meer sportnieuws