'Vraagprijs Club Brugge doet Inter hoedje schrikken'

door
'Vraagprijs Club Brugge doet Inter hoedje schrikken'

Van alle ploegen uit de Jupiler Pro League, zag Club Brugge het hoogste aantal spelers uitzwermen naar het recente wereldkampioenschap in Qatar. Maar voor het merendeel van hen zat het toernooi er al snel weer op. Desondanks konden enkele Bruggelingen zich er in de kijker spelen.


Voor Hans Vanaken en Simon Mignolet werd het een WK om snel te vergeten. Zij sneuvelden op pijnlijke wijze met de Rode Duivels en maakten zelf geen speelminuten. Kamal Sowah bleef bij Ghana ook op de bank, terwijl Denis Odoi een invalbeurt kreeg. Andreas Skov Olsen stelde met Denemarken dan weer teleur, Noa Lang moest het dan weer doen met één invalbeurt. En Cyle Larin kreeg geen vaste basisplaats bij Canada. Dat was echter wel het geval voor zijn landgenoot Tajon Buchanan. Die maakte in de groepsfase met voorsprong het meeste indruk van alle Brugse WK-gangers.

En zijn prestaties bleven niet onopgemerkt. Zo werd hij in de voorbije weken gelinkt aan enkele Italiaanse clubs, waaronder SSC Napoli. Het Canadese TSN beweerde dan weer dat verkennende gesprekken plaatsvonden met enkele gegadigden uit Engeland. Maar tijdens de afgelopen dagen werd vooral Internazionale naar voren geschoven als mogelijke bestemming. De Italiaanse vice-kampioen zou in Buchanan een potentiële vervanger voor Denzel Dumfries zien.

DURE VOGEL
Desondanks lijkt de kans klein dat Buchanan tijdens de komende wintermercato zal vertrekken naar de club van Romelu Lukaku. Van een transfer van Dumfries is immers vooralsnog geen sprake. Bovendien valt de Canadees nogal duur uit. Volgens het niche-medium InterLive zou Blauw-Zwart liefst 20 à 25 miljoen euro verlangen bij een winters vertrek van Buchanan. Inter zou dan ook alternatieve en goedkopere pistes volgen zoals Rick Karsdorp, die moet vertrekken bij AS Roma.

LEES OOK: De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Buchanan blijft in januari gewoon bij Club ...

Meest recent

Blessuregolf bij AA Gent: Leko steekt hand in eigen boezem

Na een magere vijf op 15 hoopt AA Gent zondag tegen STVV nog eens aan te knopen met de zege. ...

2
2
Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

38
38
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

114
114
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

56
56
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

306
306
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

181
181
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

57
57
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

216
216
Pro League versus DAZN: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

181
181
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

207
207
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

155
155
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

444
444
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

350
350
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

242
242
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

53
53
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

112
112
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

152
152
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

64
64
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

282
282
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

182
182
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

233
233
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

100
100
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

157
157
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

79
79
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

274
274

Meer sportnieuws