'Vraagprijs Club Brugge doet Inter hoedje schrikken'

door
'Vraagprijs Club Brugge doet Inter hoedje schrikken'

Van alle ploegen uit de Jupiler Pro League, zag Club Brugge het hoogste aantal spelers uitzwermen naar het recente wereldkampioenschap in Qatar. Maar voor het merendeel van hen zat het toernooi er al snel weer op. Desondanks konden enkele Bruggelingen zich er in de kijker spelen.


Voor Hans Vanaken en Simon Mignolet werd het een WK om snel te vergeten. Zij sneuvelden op pijnlijke wijze met de Rode Duivels en maakten zelf geen speelminuten. Kamal Sowah bleef bij Ghana ook op de bank, terwijl Denis Odoi een invalbeurt kreeg. Andreas Skov Olsen stelde met Denemarken dan weer teleur, Noa Lang moest het dan weer doen met één invalbeurt. En Cyle Larin kreeg geen vaste basisplaats bij Canada. Dat was echter wel het geval voor zijn landgenoot Tajon Buchanan. Die maakte in de groepsfase met voorsprong het meeste indruk van alle Brugse WK-gangers.

En zijn prestaties bleven niet onopgemerkt. Zo werd hij in de voorbije weken gelinkt aan enkele Italiaanse clubs, waaronder SSC Napoli. Het Canadese TSN beweerde dan weer dat verkennende gesprekken plaatsvonden met enkele gegadigden uit Engeland. Maar tijdens de afgelopen dagen werd vooral Internazionale naar voren geschoven als mogelijke bestemming. De Italiaanse vice-kampioen zou in Buchanan een potentiële vervanger voor Denzel Dumfries zien.

DURE VOGEL
Desondanks lijkt de kans klein dat Buchanan tijdens de komende wintermercato zal vertrekken naar de club van Romelu Lukaku. Van een transfer van Dumfries is immers vooralsnog geen sprake. Bovendien valt de Canadees nogal duur uit. Volgens het niche-medium InterLive zou Blauw-Zwart liefst 20 à 25 miljoen euro verlangen bij een winters vertrek van Buchanan. Inter zou dan ook alternatieve en goedkopere pistes volgen zoals Rick Karsdorp, die moet vertrekken bij AS Roma.

LEES OOK: 'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

Buchanan blijft in januari gewoon bij Club ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

66
66
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

0
0
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

3
3
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

15
15
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

16
16
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

73
73
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

57
57
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

200
200
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

112
112
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

164
164
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

25
25
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

192
192
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

49
49
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

188
188
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

185
185
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

264
264
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

80
80
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

325
325
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

187
187
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

388
388
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

291
291
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

261
261
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

378
378
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

305
305
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

87
87
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

417
417

Meer sportnieuws