'Vraagprijs Club Brugge doet Inter hoedje schrikken'

door
'Vraagprijs Club Brugge doet Inter hoedje schrikken'

Van alle ploegen uit de Jupiler Pro League, zag Club Brugge het hoogste aantal spelers uitzwermen naar het recente wereldkampioenschap in Qatar. Maar voor het merendeel van hen zat het toernooi er al snel weer op. Desondanks konden enkele Bruggelingen zich er in de kijker spelen.


Voor Hans Vanaken en Simon Mignolet werd het een WK om snel te vergeten. Zij sneuvelden op pijnlijke wijze met de Rode Duivels en maakten zelf geen speelminuten. Kamal Sowah bleef bij Ghana ook op de bank, terwijl Denis Odoi een invalbeurt kreeg. Andreas Skov Olsen stelde met Denemarken dan weer teleur, Noa Lang moest het dan weer doen met één invalbeurt. En Cyle Larin kreeg geen vaste basisplaats bij Canada. Dat was echter wel het geval voor zijn landgenoot Tajon Buchanan. Die maakte in de groepsfase met voorsprong het meeste indruk van alle Brugse WK-gangers.

En zijn prestaties bleven niet onopgemerkt. Zo werd hij in de voorbije weken gelinkt aan enkele Italiaanse clubs, waaronder SSC Napoli. Het Canadese TSN beweerde dan weer dat verkennende gesprekken plaatsvonden met enkele gegadigden uit Engeland. Maar tijdens de afgelopen dagen werd vooral Internazionale naar voren geschoven als mogelijke bestemming. De Italiaanse vice-kampioen zou in Buchanan een potentiële vervanger voor Denzel Dumfries zien.

DURE VOGEL
Desondanks lijkt de kans klein dat Buchanan tijdens de komende wintermercato zal vertrekken naar de club van Romelu Lukaku. Van een transfer van Dumfries is immers vooralsnog geen sprake. Bovendien valt de Canadees nogal duur uit. Volgens het niche-medium InterLive zou Blauw-Zwart liefst 20 à 25 miljoen euro verlangen bij een winters vertrek van Buchanan. Inter zou dan ook alternatieve en goedkopere pistes volgen zoals Rick Karsdorp, die moet vertrekken bij AS Roma.

LEES OOK: Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Buchanan blijft in januari gewoon bij Club ...

Meest recent

Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

8
8
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

101
101
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

116
116
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

37
37
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

163
163
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

84
84
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

14
14
'Rentree en dan bliksemvertrek Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

263
263
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

99
99
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

86
86
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

218
218
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

127
127
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

155
155
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

395
395
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

319
319
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

296
296
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

338
338
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

559
559
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

91
91
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

162
162
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

416
416
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

85
85
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

135
135
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

401
401
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

350
350

Meer sportnieuws