'Vraagprijs Club Brugge doet Inter hoedje schrikken'

1253 stemmen
'Vraagprijs Club Brugge doet Inter hoedje schrikken'

Van alle ploegen uit de Jupiler Pro League, zag Club Brugge het hoogste aantal spelers uitzwermen naar het recente wereldkampioenschap in Qatar. Maar voor het merendeel van hen zat het toernooi er al snel weer op. Desondanks konden enkele Bruggelingen zich er in de kijker spelen.


Voor Hans Vanaken en Simon Mignolet werd het een WK om snel te vergeten. Zij sneuvelden op pijnlijke wijze met de Rode Duivels en maakten zelf geen speelminuten. Kamal Sowah bleef bij Ghana ook op de bank, terwijl Denis Odoi een invalbeurt kreeg. Andreas Skov Olsen stelde met Denemarken dan weer teleur, Noa Lang moest het dan weer doen met één invalbeurt. En Cyle Larin kreeg geen vaste basisplaats bij Canada. Dat was echter wel het geval voor zijn landgenoot Tajon Buchanan. Die maakte in de groepsfase met voorsprong het meeste indruk van alle Brugse WK-gangers.

En zijn prestaties bleven niet onopgemerkt. Zo werd hij in de voorbije weken gelinkt aan enkele Italiaanse clubs, waaronder SSC Napoli. Het Canadese TSN beweerde dan weer dat verkennende gesprekken plaatsvonden met enkele gegadigden uit Engeland. Maar tijdens de afgelopen dagen werd vooral Internazionale naar voren geschoven als mogelijke bestemming. De Italiaanse vice-kampioen zou in Buchanan een potentiële vervanger voor Denzel Dumfries zien.

DURE VOGEL
Desondanks lijkt de kans klein dat Buchanan tijdens de komende wintermercato zal vertrekken naar de club van Romelu Lukaku. Van een transfer van Dumfries is immers vooralsnog geen sprake. Bovendien valt de Canadees nogal duur uit. Volgens het niche-medium InterLive zou Blauw-Zwart liefst 20 à 25 miljoen euro verlangen bij een winters vertrek van Buchanan. Inter zou dan ook alternatieve en goedkopere pistes volgen zoals Rick Karsdorp, die moet vertrekken bij AS Roma.

LEES OOK: 'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Buchanan blijft in januari gewoon bij Club ...

Meest recent

Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

0
0
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

73
73
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

117
117
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

36
36
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

29
29
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

138
138
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

74
74
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

89
89
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

73
73
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

42
42
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

161
161
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

61
61
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

262
262
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

113
113
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

241
241
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

37
37
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

319
319
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

195
195
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

977
977
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1263
1263
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

422
422
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

196
196
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

263
263
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

216
216

Meer sportnieuws