'Rabiot verzilvert puik WK met toptransfer'

door
'Rabiot verzilvert puik WK met toptransfer'

Frankrijk slaagde er uiteindelijk toch niet in om zijn wereldtitel te verlengen, maar mag desondanks terugblikken op een geslaagd WK in Qatar. Nochtans zag de titelverdediger in aanloop naar het toernooi in Qatar verschillende sterkhouders uitvallen met een blessure. Maar hun afwezigheid werd opgevangen door een aantal onverwachte namen.


Vooral het Franse middenveld was zwaar gehavend in aanloop naar het toernooi in Qatar. Zo zag bondscoach Didier Deschamps hoe onder meer Paul Pogba en Ngolo Kanté, twee sleutelspelers tijdens het WK in 2018, noodgedwongen forfait moesten geven. Maar hun afwezigheid werd opvallend goed opgevangen. De jonge Aurélien Tchouaméni wierp zich op tot een uitstekende controleur. Antoine Griezmann verbaasde de wereld dan weer in zijn nieuwe rol als middenvelder.

En ook de prestaties van Adrien Rabiot mochten gezien worden. De 27-jarige middenvelder van Juventus heeft nochtans enkele moeizame seizoenen achter de rug. Maar in aanloop naar het WK toonde hij zich bij de Italiaanse topclub weer in uitstekende doen. Die goede prestaties werden in Qatar alleen maar bevestigd. En mogelijk levert zijn heropstanding hem ook een mooie transfer op.

PREMIER LEAGUE-LEIDER
Rabiot beschikt bij Juventus immers over een aflopend contract en een aantal ploegen wil daarvan gebruik maken om de middenvelder na het seizoen transfervrij binnen te halen. Zo werd FC Barcelona al genoemd als mogelijke bestemming. En volgens Mundo Deportivo heeft inmiddels ook Premier League-leider Arsenal FC zich aan het front gemeld. Rabiot en zijn entourage zouden de knoop wel pas na de wintermercato doorhakken, maar de kans dat hij bij Juventus blijft is bijzonder klein.

LEES OOK: Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

Frankrijk had het beste middenveld op het voorbije WK ...

Meest recent

Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

4
4
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

4
4
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

22
22
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

72
72
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

142
142
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

50
50
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

65
65
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

40
40
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

177
177
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

42
42
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

35
35
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

59
59
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

99
99
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

281
281
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

125
125
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

173
173
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

132
132
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

100
100
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

453
453
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

90
90
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

17
17
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

162
162
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

162
162

Meer sportnieuws