'Rabiot verzilvert puik WK met toptransfer'

166
'Rabiot verzilvert puik WK met toptransfer'

Frankrijk slaagde er uiteindelijk toch niet in om zijn wereldtitel te verlengen, maar mag desondanks terugblikken op een geslaagd WK in Qatar. Nochtans zag de titelverdediger in aanloop naar het toernooi in Qatar verschillende sterkhouders uitvallen met een blessure. Maar hun afwezigheid werd opgevangen door een aantal onverwachte namen.


Vooral het Franse middenveld was zwaar gehavend in aanloop naar het toernooi in Qatar. Zo zag bondscoach Didier Deschamps hoe onder meer Paul Pogba en Ngolo Kanté, twee sleutelspelers tijdens het WK in 2018, noodgedwongen forfait moesten geven. Maar hun afwezigheid werd opvallend goed opgevangen. De jonge Aurélien Tchouaméni wierp zich op tot een uitstekende controleur. Antoine Griezmann verbaasde de wereld dan weer in zijn nieuwe rol als middenvelder.

En ook de prestaties van Adrien Rabiot mochten gezien worden. De 27-jarige middenvelder van Juventus heeft nochtans enkele moeizame seizoenen achter de rug. Maar in aanloop naar het WK toonde hij zich bij de Italiaanse topclub weer in uitstekende doen. Die goede prestaties werden in Qatar alleen maar bevestigd. En mogelijk levert zijn heropstanding hem ook een mooie transfer op.

PREMIER LEAGUE-LEIDER
Rabiot beschikt bij Juventus immers over een aflopend contract en een aantal ploegen wil daarvan gebruik maken om de middenvelder na het seizoen transfervrij binnen te halen. Zo werd FC Barcelona al genoemd als mogelijke bestemming. En volgens Mundo Deportivo heeft inmiddels ook Premier League-leider Arsenal FC zich aan het front gemeld. Rabiot en zijn entourage zouden de knoop wel pas na de wintermercato doorhakken, maar de kans dat hij bij Juventus blijft is bijzonder klein.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Frankrijk had het beste middenveld op het voorbije WK ...

Meest recent

Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

0
0
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

10
10
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

56
56
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

30
30
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

13
13
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

62
62
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

34
34
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

74
74
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

38
38
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

36
36
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

14
14
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

107
107
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

100
100
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

189
189
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

193
193
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

458
458
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

375
375
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

357
357
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

51
51
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

355
355
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

97
97
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

45
45
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

179
179

Meer sportnieuws