'Rabiot verzilvert puik WK met toptransfer'

door
'Rabiot verzilvert puik WK met toptransfer'

Frankrijk slaagde er uiteindelijk toch niet in om zijn wereldtitel te verlengen, maar mag desondanks terugblikken op een geslaagd WK in Qatar. Nochtans zag de titelverdediger in aanloop naar het toernooi in Qatar verschillende sterkhouders uitvallen met een blessure. Maar hun afwezigheid werd opgevangen door een aantal onverwachte namen.


Vooral het Franse middenveld was zwaar gehavend in aanloop naar het toernooi in Qatar. Zo zag bondscoach Didier Deschamps hoe onder meer Paul Pogba en Ngolo Kanté, twee sleutelspelers tijdens het WK in 2018, noodgedwongen forfait moesten geven. Maar hun afwezigheid werd opvallend goed opgevangen. De jonge Aurélien Tchouaméni wierp zich op tot een uitstekende controleur. Antoine Griezmann verbaasde de wereld dan weer in zijn nieuwe rol als middenvelder.

En ook de prestaties van Adrien Rabiot mochten gezien worden. De 27-jarige middenvelder van Juventus heeft nochtans enkele moeizame seizoenen achter de rug. Maar in aanloop naar het WK toonde hij zich bij de Italiaanse topclub weer in uitstekende doen. Die goede prestaties werden in Qatar alleen maar bevestigd. En mogelijk levert zijn heropstanding hem ook een mooie transfer op.

PREMIER LEAGUE-LEIDER
Rabiot beschikt bij Juventus immers over een aflopend contract en een aantal ploegen wil daarvan gebruik maken om de middenvelder na het seizoen transfervrij binnen te halen. Zo werd FC Barcelona al genoemd als mogelijke bestemming. En volgens Mundo Deportivo heeft inmiddels ook Premier League-leider Arsenal FC zich aan het front gemeld. Rabiot en zijn entourage zouden de knoop wel pas na de wintermercato doorhakken, maar de kans dat hij bij Juventus blijft is bijzonder klein.

LEES OOK: Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

Frankrijk had het beste middenveld op het voorbije WK ...

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

267
267
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

106
106
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

16
16
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

69
69
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

59
59
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

73
73
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

287
287
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

43
43
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

431
431
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

266
266
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

365
365
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

29
29
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

36
36
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

71
71
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

124
124
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

74
74
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

462
462
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

169
169
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

342
342
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

133
133
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

489
489
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

300
300
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

247
247
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

192
192

Meer sportnieuws