Opvolger Hoefkens genoemd: "Normaal dat zijn naam circuleert"

2244 stemmen
Opvolger Hoefkens genoemd:

Club Brugge is dramatisch begonnen aan de tweede helft van het seizoen. Zo verloor Blauw-Zwart woensdagavond met pijnlijke 1-4-cijfers van STVV, waardoor het uit de beker van België. Door deze afgang hangt het lot van hoofdtrainer Carl Hoefkens aan een zijden draadje bij de regerende kampioen.


Donderdag leek het er zelfs even op dat de coach zijn biezen moest pakken. Zo werden de trainingen plots geannuleerd en riep het Brugse bestuur een crisisvergadering samen. Tijdens die meeting werden ook verschillende sterkhouders geraadpleegd. Uiteindelijk besloot de clubleiding om Hoefkens dan toch aan boord te houden, niet in het minst op aanraden van de spelersgroep.

Volgens analist Arnar Vidarsson is dat een goede zaak. Al is het maar de vraag of Hoefkens op post zal blijven als het maandag tegen OH Leuven opnieuw fout loopt. "Ik hoop dat de beslissing niet was dat ze hem nog een kans gaven tot de volgende wedstrijd, want dan ben je ook eigenlijk emotioneel aan het beslissen", stelt Vidarsson bij Sporza.

ROBERTO MARTINEZ
Moest het toch tot een ontslag van Hoefkens komen, zal Blauw-Zwart voor de derde keer op een jaar tijd op zoek moeten naar een nieuwe hoofdtrainer. De naam van voormalig bondscoach Roberto Martinez werd hier en daar alvast gedropt. "Ik weet niet hoe Martinez daar zelf tegenover staat, maar stel dat Club een trainer zou zoeken, is het normaal dat die naam circuleert. Omdat Bart Verhaeghe, de voorzitter van Club, heel nauw met Martinez heeft samengewerkt bij de voetbalbond", aldus Vidarsson.

LEES OOK: Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Martinez zou een ideale trainer voor Club Brugge zijn ...

Meest recent

Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

0
0
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

10
10
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

121
121
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

178
178
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

55
55
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

188
188
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

212
212
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

194
194
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

388
388
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

158
158
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

87
87
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

217
217
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

70
70
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

146
146
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

64
64
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

143
143
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

256
256
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

618
618
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

255
255
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

1025
1025
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

69
69
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

565
565
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

1283
1283
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

115
115

Meer sportnieuws