Derde sterkhouder gratis weg bij Standard?

door
Derde sterkhouder gratis weg bij Standard?

Bij Standard hadden ze wellicht gehoopt op wat meer stabiliteit na de overname door 777 Partners in de zomer, maar het lijkt erop dat Sclessin de komende maanden toch weer een duiventil zal worden. De voorbije weken en maanden was er al heel wat te doen over de situaties van Selim Amallah en Nicolas Raskin, die uiteindelijk hun aflopende contracten niet zullen verlengen en teruggezet werden naar de B-kern in afwachting van een transfer.


Maar daar zal het wellicht niet bij blijven, want het ziet ernaar uit dat nog een aantal spelers na dit seizoen transfervrij Standard zullen verlaten. Van de huidige A-kern zijn immers nog eens zes spelers einde contract en daar zitten toch nog een aantal sterkhouders bij. Onder meer Noë Dussenne, Konstantinos Laifis en Gojko Cimirot zien binnen zes maanden hun verbintenis aflopen.

Die eerste werd dit seizoen nochtans door Ronny Deila gebombardeerd tot aanvoerder en vaste strafschopnemer. Daardoor zit hij al aan vier goals en een assist in vijftien competitiematchen in deze jaargang. Zelf geeft de 30-jarige aan dat hij graag bij Standard wil blijven. "Ik wacht op een gebaar van het bestuur", laat hij weten aan Sudpresse.

GROTE VERANDERINGEN
Het wordt afwachten of Dussenne zich nog aan een contractaanbieding mag verwachten. De verdediger is sinds de zomer van 2019 aan de slag bij Standard, waar hij lang niet altijd titularis was. Mbaye Leye deed vorig seizoen bijvoorbeeld lange tijd geen beroep op hem. In het verleden kwam Dussenne ook al uit voor Bergen, Cercle Brugge, Moeskroen, Crotone en AA Gent.

LEES OOK: Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

Moet Standard zijn contract nog verlengen?

Meest recent

Frisse wind bij Antwerp: Oosting doet oproep aan fans

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

29
29
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

206
206
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

43
43
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

248
248
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

79
79
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

144
144
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

121
121
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

16
16
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

105
105
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

304
304
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

123
123
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

540
540
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

177
177
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

187
187
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

221
221
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

131
131
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

328
328
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

203
203
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

260
260
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

370
370
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

257
257
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

442
442
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

187
187
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

195
195
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

125
125

Meer sportnieuws