Derde sterkhouder gratis weg bij Standard?

door
Derde sterkhouder gratis weg bij Standard?

Bij Standard hadden ze wellicht gehoopt op wat meer stabiliteit na de overname door 777 Partners in de zomer, maar het lijkt erop dat Sclessin de komende maanden toch weer een duiventil zal worden. De voorbije weken en maanden was er al heel wat te doen over de situaties van Selim Amallah en Nicolas Raskin, die uiteindelijk hun aflopende contracten niet zullen verlengen en teruggezet werden naar de B-kern in afwachting van een transfer.


Maar daar zal het wellicht niet bij blijven, want het ziet ernaar uit dat nog een aantal spelers na dit seizoen transfervrij Standard zullen verlaten. Van de huidige A-kern zijn immers nog eens zes spelers einde contract en daar zitten toch nog een aantal sterkhouders bij. Onder meer Noë Dussenne, Konstantinos Laifis en Gojko Cimirot zien binnen zes maanden hun verbintenis aflopen.

Die eerste werd dit seizoen nochtans door Ronny Deila gebombardeerd tot aanvoerder en vaste strafschopnemer. Daardoor zit hij al aan vier goals en een assist in vijftien competitiematchen in deze jaargang. Zelf geeft de 30-jarige aan dat hij graag bij Standard wil blijven. "Ik wacht op een gebaar van het bestuur", laat hij weten aan Sudpresse.

GROTE VERANDERINGEN
Het wordt afwachten of Dussenne zich nog aan een contractaanbieding mag verwachten. De verdediger is sinds de zomer van 2019 aan de slag bij Standard, waar hij lang niet altijd titularis was. Mbaye Leye deed vorig seizoen bijvoorbeeld lange tijd geen beroep op hem. In het verleden kwam Dussenne ook al uit voor Bergen, Cercle Brugge, Moeskroen, Crotone en AA Gent.

LEES OOK: Standard in dubio: cashen of nieuw contract?

Moet Standard zijn contract nog verlengen?

Meest recent

'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

0
0
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

92
92
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

41
41
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

63
63
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

77
77
Slecht nieuws voor Doku: City slaat toe

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

91
91
Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Franse ...

108
108
Akelige beelden: Casteels afgevoerd, Ronaldo schrikt

Koen Casteels staat onder de lat bij het Saudische Al-Qadisiya, maar tegen het Al Nassr van ...

63
63
Nu ook officieel: Genk zwaait sterkhouder uit

Bij KRC Genk lijkt het nog een onverwacht bewogen wintermercato te gaan worden. Grote plannen hadden ...

89
89
'Nieuwe Erenbjerg naar JPL, talent komt niet'

De zoektocht naar versterking is voor de Belgische profclubs volop aan de gang. Een land waarin een ...

54
54
Gouden Schoen: Tzolis noemt zijn topfavoriet

Zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. De topfavoriet voor de prijs is dit jaar zonder twijfel ...

161
161
'Dender haalt ervaren pion om behoud af te dwingen'

Lange tijd leek Dender een vogel voor de kat te zijn, want de Kadavers begonnen dramatisch aan het ...

134
134
'Union haalt belangrijke slag thuis voor nieuw stadion'

Eén van de pijnpunten van het Belgische voetbal blijft de verouderde staat van de meeste ...

159
159
Titel voor Anderlecht? Hasi antwoordt duidelijk

Binnen een week trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterbreak weer op gang. Er resten ...

310
310
Transfertip voor Karetsas: "Bij deze club zal hij spelen"

Het lijkt er sterk op dat Kos Karetsas bezig is aan zijn laatste maanden bij KRC Genk. Het 18-jarige ...

159
159
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

103
103
'Club koestert toptalent: masterplan ligt klaar

Net zoals de meeste andere clubs geeft ook Club Brugge tijdens zijn winterstage de kans aan enkele ...

356
356
Zware rel in Spanje: Vini clasht met Simeone

Real Madrid heeft zich donderdagavond geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup dankzij een ...

217
217
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 6M-toptransfer'

Club Brugge kijkt deze winter nadrukkelijk naar versterking. Intern ligt één dossier ...

610
610
'Verrassende bliksemterugkeer Carrasco naar Europa'

Voor Yannick Carrasco lijkt zijn carrière bij de Rode Duivels er stilaan op te zitten. De ...

129
129
De Mil legt stevige transfereis op tafel bij AA Gent

AA Gent is zich in Spanje aan het klaarstomen voor de tweede seizoenshelft. De Buffalo's hopen ...

565
565
'Anderlecht zoekt doelman: 4 JPL-opties op lijstje'

Het blijft voorlopig nog altijd wachten tot de mercato helemaal losbarst bij Anderlecht. Het moet ...

429
429
Spaanse pers uit zijn dak na Supercopa-optreden Courtois

Aanstaande zondag wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. En degenen ...

546
546
Zware winterprik heeft gevolgen: bekermatchen in gevaar?

Komende weekend gaat de bal níét aan het rollen op de Belgische (amateur)velden. Door ...

233
233

Meer sportnieuws