Al-Dakhil legt pijnpunt Club Brugge bloot

door
Al-Dakhil legt pijnpunt Club Brugge bloot

De 1/8ste finales van de Croky Cup hebben de voorbije dagen voor enkele verrassingen gezorgd. Maar de grootste stunt kwam ongetwijfeld op naam van STVV te staan. De Limburgers verbaasden vriend en vijand door met ruime 1-4-cijfers te gaan winnen op het veld van landskampioen Club Brugge.


De Kanaries waren logischerwijs de outsider voor het duel op Jan Breydel. In tijdens de aanvangsfase leek een verrassing al snel uitgesloten. Club begon immers het beste aan de bekermatch en kon verdiend op voorsprong komen via Noa Lang. Die goede start kreeg echter geen vervolg. Bovendien kwam STVV weer op gelijke hoogte na een blunder van Simon Mignolet. En daarna waren het de bezoekers die de match vrij overtuigend naar zich toe konden trekken.

Sterkhouder Ameen Al-Dakhil meent te weten waar dat aan ligt. Zo stelde de verdediger van STVV vast dat Blauw-Zwart het behoorlijk moeilijk had met de hoge druk van de Truienaars. "Buiten het eerste halfuur kwamen we niet meer in de problemen", reageerde hij bij Het Laatste Nieuws. "Een tikkeltje geluk? Dat hebben we afgedwongen door in Brugge te durven voetballen. We gingen hoog druk zetten en met onze pressing had Brugge het vrij lastig."

ONVERGETELIJK
In ieder geval zorgde STVV voor een historische zege, eentje die niet snel vergeten zal worden. Ook niet bij Al-Dakhil die wel beweert dat dit geen complete verrassing voor hem was. "De kwalificatie is dubbel en dik verdiend. Een zege die ik nooit meer zal vergeten. En waarschijnlijk vele jaren een gespreksonderwerp gaat worden tijdens de feestdagen."

LEES OOK: 'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Club moet zich in januari verder versterken ...

Meest recent

Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

0
0
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

10
10
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

38
38
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

74
74
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

22
22
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

368
368
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

166
166
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

125
125
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

142
142
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

40
40
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

546
546
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

147
147
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

272
272
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

54
54
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

201
201
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

375
375
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

134
134
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

370
370
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

62
62
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

257
257
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

616
616
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1416
1416
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

153
153
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

581
581
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

528
528

Meer sportnieuws