Al-Dakhil legt pijnpunt Club Brugge bloot

567
Al-Dakhil legt pijnpunt Club Brugge bloot

De 1/8ste finales van de Croky Cup hebben de voorbije dagen voor enkele verrassingen gezorgd. Maar de grootste stunt kwam ongetwijfeld op naam van STVV te staan. De Limburgers verbaasden vriend en vijand door met ruime 1-4-cijfers te gaan winnen op het veld van landskampioen Club Brugge.


De Kanaries waren logischerwijs de outsider voor het duel op Jan Breydel. In tijdens de aanvangsfase leek een verrassing al snel uitgesloten. Club begon immers het beste aan de bekermatch en kon verdiend op voorsprong komen via Noa Lang. Die goede start kreeg echter geen vervolg. Bovendien kwam STVV weer op gelijke hoogte na een blunder van Simon Mignolet. En daarna waren het de bezoekers die de match vrij overtuigend naar zich toe konden trekken.

Sterkhouder Ameen Al-Dakhil meent te weten waar dat aan ligt. Zo stelde de verdediger van STVV vast dat Blauw-Zwart het behoorlijk moeilijk had met de hoge druk van de Truienaars. "Buiten het eerste halfuur kwamen we niet meer in de problemen", reageerde hij bij Het Laatste Nieuws. "Een tikkeltje geluk? Dat hebben we afgedwongen door in Brugge te durven voetballen. We gingen hoog druk zetten en met onze pressing had Brugge het vrij lastig."

ONVERGETELIJK
In ieder geval zorgde STVV voor een historische zege, eentje die niet snel vergeten zal worden. Ook niet bij Al-Dakhil die wel beweert dat dit geen complete verrassing voor hem was. "De kwalificatie is dubbel en dik verdiend. Een zege die ik nooit meer zal vergeten. En waarschijnlijk vele jaren een gespreksonderwerp gaat worden tijdens de feestdagen."

LEES OOK: 'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Club moet zich in januari verder versterken ...

Meest recent

Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

8
8
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

49
49
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

36
36
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

130
130
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

64
64
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

45
45
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

279
279
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

22
22
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

415
415
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

46
46
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

640
640
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

62
62
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

543
543
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

213
213
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1040
1040
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

161
161
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

27
27
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

210
210
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

100
100
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

329
329
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

253
253
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

125
125
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

305
305

Meer sportnieuws