'WK levert Club Brugge één grote winnaar op'

door
'WK levert Club Brugge één grote winnaar op'

Club Brugge kreeg vlak na het wereldkampioenschap een opdoffer van formaat te verwerken. Zo sneuvelde Blauw-Zwart woensdagavond verrassend genoeg uit de Croky Cup na een pijnlijke 1-4-nederlaag tegen STVV. Bij de landskampioen bleven dan ook een pak spelers onder hun gewenste niveau.


Het moet gezegd dat coach Carl Hoefkens tijdens de WK-break een pak bepalende spelers moest missen. Van alle JPL-ploegen was Club Brugge degene met veruit de meeste WK-gangers. Maar het toernooi in Qatar was voor het merendeel van hen geen succes. Hans Vanaken en Simon Mignolet sneuvelden al in de eerste ronde en speelde bij België geen minuut. Ook de Ghanezen Denis Odoi en Kamal Sowah konden niet overtuigen. Net zoals Cyle Larin bij Canada, moesten zijn vrede nemen met een beperkte invallersrol.

Tajon Buchanan en Andreas Skov Olsen waren wel titularis bij respectievelijk Canada en Denemarken, maar konden niet voorkomen dat hun landen sneuvelden in de eerste ronde. En die matige WK-prestaties hadden ook hun weerslag op de match van woensdagavond. Zo kon geen enkele van de bovengenoemde spelers zijn gewenste niveau benaderen tegen STVV.

UITBLINKER LANG
Bij La Dernière Heure zag men dan ook hoe het WK de Bruggelingen slechts één winnaar opleverden: Noa Lang. De Nederlandse aanvaller, die in de kwartfinales zijn WK-debuut maakte, kwam woensdag opvallend gretig voor de dag en scoorde ook een knap doelpunt. Lang was met voorsprong de beste Club-speler. Jammer genoeg werd hij in de eerste helft uit voorzorg gewisseld, maar inmiddels is duidelijk dat zijn blessure best meevalt. Aanstaande maandag tegen OHL wordt hij dan ook opnieuw aan de aftrap verwacht.

LEES OOK: Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

Lang wordt in de tweede seizoenshelft opnieuw dé man bij Club ...

Meest recent

Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

2
2
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

8
8
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

119
119
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

25
25
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

134
134
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

156
156
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

58
58
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

363
363
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

220
220
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

318
318
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

246
246
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

138
138
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

272
272
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

222
222
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1045
1045
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

244
244
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

179
179
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1104
1104
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

455
455
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

181
181
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

279
279
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

1093
1093
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

424
424
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

240
240

Meer sportnieuws