'WK levert Club Brugge één grote winnaar op'

314
'WK levert Club Brugge één grote winnaar op'

Club Brugge kreeg vlak na het wereldkampioenschap een opdoffer van formaat te verwerken. Zo sneuvelde Blauw-Zwart woensdagavond verrassend genoeg uit de Croky Cup na een pijnlijke 1-4-nederlaag tegen STVV. Bij de landskampioen bleven dan ook een pak spelers onder hun gewenste niveau.


Het moet gezegd dat coach Carl Hoefkens tijdens de WK-break een pak bepalende spelers moest missen. Van alle JPL-ploegen was Club Brugge degene met veruit de meeste WK-gangers. Maar het toernooi in Qatar was voor het merendeel van hen geen succes. Hans Vanaken en Simon Mignolet sneuvelden al in de eerste ronde en speelde bij België geen minuut. Ook de Ghanezen Denis Odoi en Kamal Sowah konden niet overtuigen. Net zoals Cyle Larin bij Canada, moesten zijn vrede nemen met een beperkte invallersrol.

Tajon Buchanan en Andreas Skov Olsen waren wel titularis bij respectievelijk Canada en Denemarken, maar konden niet voorkomen dat hun landen sneuvelden in de eerste ronde. En die matige WK-prestaties hadden ook hun weerslag op de match van woensdagavond. Zo kon geen enkele van de bovengenoemde spelers zijn gewenste niveau benaderen tegen STVV.

UITBLINKER LANG
Bij La Dernière Heure zag men dan ook hoe het WK de Bruggelingen slechts één winnaar opleverden: Noa Lang. De Nederlandse aanvaller, die in de kwartfinales zijn WK-debuut maakte, kwam woensdag opvallend gretig voor de dag en scoorde ook een knap doelpunt. Lang was met voorsprong de beste Club-speler. Jammer genoeg werd hij in de eerste helft uit voorzorg gewisseld, maar inmiddels is duidelijk dat zijn blessure best meevalt. Aanstaande maandag tegen OHL wordt hij dan ook opnieuw aan de aftrap verwacht.

LEES OOK: Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

Lang wordt in de tweede seizoenshelft opnieuw dé man bij Club ...

Meest recent

Beale spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Jonas De Roeck beleefde zondagavond een droomdebuut als trainer van STVV, maar dat ging wel ten ...

10
10
Trossard trekt met zeer straffe cijfers naar Rode Duivels

De Rode Duivels blazen deze week verzamelen voor hun laatste twee wedstrijden in de groepsfase van ...

9
9
Thorup neemt Genk-spelers in bescherming na magere match

KRC Genk gaat niet bepaald de interlandbreak in met een goed gevoel. Na de nederlaag van vorige week ...

37
37
Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

FC Barcelona heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in LaLiga. Het blijft aan de leiding en ...

26
26
De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

13
13
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

26
26
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

93
93
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

31
31
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

54
54
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

63
63
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

268
268
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

409
409
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

116
116
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

283
283
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

147
147
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

122
122
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

527
527
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

592
592
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

792
792
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

80
80
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

681
681

Meer sportnieuws