'Inter legt dit bedrag klaar voor Buchanan'

door
'Inter legt dit bedrag klaar voor Buchanan'

Het is crisis bij Club Brugge, want na de tegenvallende resultaten in de competitie vlak voor de WK-break volgde woensdagavond een pijnlijke eliminatie in de Croky Cup. Club ging in eigen stadion met de billen bloot en kreeg een 1-4 om de oren. Het is daardoor donderdag crisisoverleg in het Belfius Basecamp, waar zelfs een ontslag van Carl Hoefkens in de lucht hangt.


Een geluk bij een ongeluk voor Club is wel dat de wintermercato voor de deur staat. Dat kan een unieke gelegenheid zijn om ook de spelersgroep te corrigeren. Maar er schuilen ook gevaren, want na de succesvolle campagne in de Champions League en het WK zullen een aantal sterkhouders gegeerd zijn. Tajon Buchanan loopt bijvoorbeeld in de kijker door zijn goede prestaties bij Canada in Qatar.

De voorbije dagen werd de flitser op de flank al gelinkt aan Internazionale en Corriere dello Sport bevestigt nu nog eens dat hij een serieuze kandidaat is om Denzel Dumfries op te volgen als de Nederlandse rechterflankspeler zou vertrekken. Ze komen bovendien ook met een prijskaartje, want de krant stelt dat Inter tussen de 15 en 18 miljoen euro zou kunnen gaan betalen voor zijn komst.

WOEKERWINST
Daarmee zou Club Brugge zijn investering pijlsnel kunnen verdubbelen. Anderhalf jaar geleden telden ze volgens Transfermarkt 6,36 miljoen euro neer om Buchanan bij New England Revolution weg te kapen, al streek de 23-jarige uiteindelijk pas zes maanden later effectief neer in het Jan Breydelstadion. Hij maakte daarna snel indruk en was in 29 wedstrijden goed voor twee doelpunten en vier assists. Dit seizoen remde een blessure hem wel lange tijd af.

LEES OOK: 'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Moet Club voor 18 miljoen meewerken aan een transfer?

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

28
28
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

8
8
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

72
72
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

72
72
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

54
54
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

189
189
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

86
86
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

440
440
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

379
379
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

420
420
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

112
112
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

574
574
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

195
195
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

256
256
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

310
310
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

129
129
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

82
82
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

224
224
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

194
194
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

82
82
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

102
102
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

49
49
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

309
309
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

300
300
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

267
267

Meer sportnieuws