'Standard haalt oude bekende terug naar België'

door
'Standard haalt oude bekende terug naar België'

Standard is voorlopig niet al te best uit de WK-break gekomen, want het kreeg dinsdagavond een stevige oplawaai in zijn eerste match. In de Croky Cup kreeg het een 4-0 om de oren van Antwerp, waardoor de kortste weg naar Europees voetbal gesloten is voor de Rouches. Ze zullen zich nu moeten focussen op de competitie, waarin ze vrijdag met AA Gent een concurrent voor de play-offs treffen.


Standard staat momenteel op de zevende plaats en ligt dus op koers om Play-Off II te halen. Desondanks zal Ronny Deila er in januari wel nog een paar versterkingen bij willen. Op het middenveld moet hij het immers zien te rooien zonder Selim Amallah en Nicolas Raskin, die beiden in de B-kern zitten omdat ze hun aflopende contract niet willen verlengen. Daarnaast mag er ook vooraan nog iets bij.

In de zomer haalde Standard met Noah Ohio en Stipe Perica nochtans al twee diepe spitsen, maar zij slaagden er niet in een basisplaats af te dwingen. Bovendien lag Renaud Emond lange tijd in de lappenmand en komt Abdoul Tapsoba niet meteen voor in de plannen van Deila. Een bekende naam zou weleens soelaas kunnen brengen, want MSV Foot stelt dat Nikos Karelis aangeboden werd op Sclessin.

GENK
De 30-jarige Griek was in ons land al actief bij KRC Genk, waar hij onder contract stond van januari 2016 tot de zomer van 2019. Met 33 doelpunten in 75 wedstrijden liet hij in zijn Genkse periode zeker geen onaardige cijfers optekenen, maar hij werd er ook geremd door blessures. Genk verhuurde hem in zijn laatste jaar aan PAOK en daarna speelde Karelis nog voor Brentford en ADO Den Haag. In februari 2021 keerde Karelis terug naar Griekenland, waar hij sindsdien aan de slag is bij Panetolikos. Daar is hij bezig aan een zeer sterk seizoen, want hij zit er momenteel aan negen goals in amper elf wedstrijden.


LEES OOK: Standard doet zéér verrassende transfermove

Zou hij een aanwinst zijn voor Standard?

Meest recent

Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

58
58
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

17
17
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

38
38
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

105
105
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

95
95
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

125
125
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

55
55
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

120
120
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

179
179
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

501
501
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

212
212
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

55
55
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

395
395
'Club Brugge ruikt bloed: jacht op nieuwe '10' ontploft'

Club Brugge voelt een buitenkans en gaat vol in de aanval voor een nieuwe ‘10’. Leipzig ...

414
414
Africa Cup: Marokko door dankzij uitblinker (en keepersblunder)

Op de Africa Cup wordt momenteel gestreden om de tickets voor de kwartfinales. Marokko wist zich ...

86
86
Transferbom! 'Anderlecht vol voor terugkeer Duranville'

RSC Anderlecht werkt achter de schermen aan een heuse transferbom. Volgens het Duitse Sport1 heeft ...

1191
1191
'KVM neemt drastische beslissing op transfermarkt'

KV Mechelen kan terugblikken op een knap seizoen tot dusver. De Maneblussers staan zelfs vijfde in ...

607
607
Van Gucht krijgt hoon internet over zich na rijbewijs-saga

We zijn nog maar vier dagen ver in het nieuwe jaar, toch heeft Ruben Van Gucht al twee dagen op een ...

175
175
Vervanger Mbappé held bij Real, ijskoude douche Liverpool

Real Madrid heeft het nieuwe kalenderjaar ingezet met een duidelijke zege, De Koninklijke haalde het ...

54
54
Letterlijk code rood: bijzondere beelden op stage Club

Om de tweede seizoenshelft tot in de puntjes voor te bereiden, trokken de meeste eersteklassers naar ...

230
230
'Antwerp maakt balans op: bliksemvertrek in de maak'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

957
957
Absolute nachtmerrie Vermeeren, Napoli wint brute veldslag

Het nieuwe kalenderjaar is dramatisch begonnen voor Athur Vermeeren. De middenvelder pakte zondag ...

170
170
Wéér slipper United: Engelse pers pakt Lammens onder de loep

Manchester United is niet bepaald goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. Zondagnamiddag raakten ...

187
187
'Anderlecht en Antwerp nek aan nek voor eerste winteraanwinst'

Officieel gaat de winterse transferperiode voor de Belgische ploegen pas open op 6 januari. Maar ...

419
419
Leko drukt stempel bij Club: drie spelers in vizier

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

754
754

Meer sportnieuws