'Standard haalt oude bekende terug naar België'

414 stemmen
'Standard haalt oude bekende terug naar België'

Standard is voorlopig niet al te best uit de WK-break gekomen, want het kreeg dinsdagavond een stevige oplawaai in zijn eerste match. In de Croky Cup kreeg het een 4-0 om de oren van Antwerp, waardoor de kortste weg naar Europees voetbal gesloten is voor de Rouches. Ze zullen zich nu moeten focussen op de competitie, waarin ze vrijdag met AA Gent een concurrent voor de play-offs treffen.


Standard staat momenteel op de zevende plaats en ligt dus op koers om Play-Off II te halen. Desondanks zal Ronny Deila er in januari wel nog een paar versterkingen bij willen. Op het middenveld moet hij het immers zien te rooien zonder Selim Amallah en Nicolas Raskin, die beiden in de B-kern zitten omdat ze hun aflopende contract niet willen verlengen. Daarnaast mag er ook vooraan nog iets bij.

In de zomer haalde Standard met Noah Ohio en Stipe Perica nochtans al twee diepe spitsen, maar zij slaagden er niet in een basisplaats af te dwingen. Bovendien lag Renaud Emond lange tijd in de lappenmand en komt Abdoul Tapsoba niet meteen voor in de plannen van Deila. Een bekende naam zou weleens soelaas kunnen brengen, want MSV Foot stelt dat Nikos Karelis aangeboden werd op Sclessin.

GENK
De 30-jarige Griek was in ons land al actief bij KRC Genk, waar hij onder contract stond van januari 2016 tot de zomer van 2019. Met 33 doelpunten in 75 wedstrijden liet hij in zijn Genkse periode zeker geen onaardige cijfers optekenen, maar hij werd er ook geremd door blessures. Genk verhuurde hem in zijn laatste jaar aan PAOK en daarna speelde Karelis nog voor Brentford en ADO Den Haag. In februari 2021 keerde Karelis terug naar Griekenland, waar hij sindsdien aan de slag is bij Panetolikos. Daar is hij bezig aan een zeer sterk seizoen, want hij zit er momenteel aan negen goals in amper elf wedstrijden.


LEES OOK: 'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Zou hij een aanwinst zijn voor Standard?

Meest recent

Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots doorprikt bubbel

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

8
8
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

55
55
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

58
58
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

185
185
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

55
55
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

42
42
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

31
31
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

415
415
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

66
66
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

224
224
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

47
47
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

236
236
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

171
171
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

115
115
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

706
706
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

178
178
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

173
173
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1092
1092
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

68
68
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

702
702
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

465
465
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

858
858
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

862
862
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

141
141

Meer sportnieuws