'Standard haalt oude bekende terug naar België'

414 stemmen
'Standard haalt oude bekende terug naar België'

Standard is voorlopig niet al te best uit de WK-break gekomen, want het kreeg dinsdagavond een stevige oplawaai in zijn eerste match. In de Croky Cup kreeg het een 4-0 om de oren van Antwerp, waardoor de kortste weg naar Europees voetbal gesloten is voor de Rouches. Ze zullen zich nu moeten focussen op de competitie, waarin ze vrijdag met AA Gent een concurrent voor de play-offs treffen.


Standard staat momenteel op de zevende plaats en ligt dus op koers om Play-Off II te halen. Desondanks zal Ronny Deila er in januari wel nog een paar versterkingen bij willen. Op het middenveld moet hij het immers zien te rooien zonder Selim Amallah en Nicolas Raskin, die beiden in de B-kern zitten omdat ze hun aflopende contract niet willen verlengen. Daarnaast mag er ook vooraan nog iets bij.

In de zomer haalde Standard met Noah Ohio en Stipe Perica nochtans al twee diepe spitsen, maar zij slaagden er niet in een basisplaats af te dwingen. Bovendien lag Renaud Emond lange tijd in de lappenmand en komt Abdoul Tapsoba niet meteen voor in de plannen van Deila. Een bekende naam zou weleens soelaas kunnen brengen, want MSV Foot stelt dat Nikos Karelis aangeboden werd op Sclessin.

GENK
De 30-jarige Griek was in ons land al actief bij KRC Genk, waar hij onder contract stond van januari 2016 tot de zomer van 2019. Met 33 doelpunten in 75 wedstrijden liet hij in zijn Genkse periode zeker geen onaardige cijfers optekenen, maar hij werd er ook geremd door blessures. Genk verhuurde hem in zijn laatste jaar aan PAOK en daarna speelde Karelis nog voor Brentford en ADO Den Haag. In februari 2021 keerde Karelis terug naar Griekenland, waar hij sindsdien aan de slag is bij Panetolikos. Daar is hij bezig aan een zeer sterk seizoen, want hij zit er momenteel aan negen goals in amper elf wedstrijden.


LEES OOK: ‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’
60

Zou hij een aanwinst zijn voor Standard?

Meest recent

'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

2
2
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

75
75
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

202
202
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

328
328
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

191
191
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

98
98
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

203
203
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

348
348
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

327
327
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

153
153
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

90
90
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

359
359
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

239
239
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

254
254
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

434
434
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

179
179
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

135
135
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

452
452
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

148
148
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

167
167
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

561
561
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

892
892
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

94
94
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

231
231
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

285
285

Meer sportnieuws