'KRC Genk slaat toe met komst oude bekende'

door
'KRC Genk slaat toe met komst oude bekende'

KRC Genk kende een moeilijke avond tegen RSC Anderlecht, maar plaatste zich wel voor de kwartfinales. Dat was niet het enige goede nieuws dat er te rapen viel, want Het Belang van Limburg meldt dat de leider zijn eerste wintertransfer bijna heeft afgerond. Het haalt een oud dossier weer boven op tafel.


KRC Genk staat op het punt om Yira Sor naar de Cegeka Arena te halen. Dat is een Nigeriaanse flankaanvaller die zal overkomen van Slavia Praag. Genk probeerde hem afgelopen zomer al te strikken en bood toen zelfs 8 miljoen euro, maar zijn ploeg liet hem niet vertrekken. De speler leek nadien in onmin te leven met zijn club en kwam er niet meer heel veel aan de bak. Zo speelde hij dit seizoen nog maar 9 wedstrijden, waarin hij 2 keer scoorde. Mogelijk heeft Racing Genk hem dus aan een verminderd tarief kunnen vastleggen.

BANKZITTER

Bij Genk hoopten ze Sor in de zomer te halen als vervanger van Junja Ito, maar dat lukte dus niet. Dimitri De Condé bleef het dossier goed opvolgen en slaat nu dus wel zijn slag. Sor kan zich de komende maanden rustig aanpassen in Genk en het is altijd goed om in een draaiend geheel terecht te komen. Met Joseph Paintsil, hij was tegen Anderlecht wéér beslissend, heeft de club een smaakmaker op de flank en Sor zal via invalbeurten zijn weg naar het basiselftal gaan moeten vinden.

  

LEES OOK: Trekt Genk-fan Luca Brecel dartswereld in? "Bijna klaar"

Een goede aanwinst voor Genk?

Meest recent

Vandenbempt laat in kaarten kijken: favorietenlijstje Gouden Schoen

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

17
17
Ruben Van Gucht maakt er geen geheim van: "Het is te klein"

Er is zelden een week dat Ruben Van Gucht niet in het nieuws verschijnt. De VRT-man kwam de ...

7
7
'Kompany lonkt naar JPL: smaakmaker hoog op lijstje'

Voor Bayern München zit de winterstop erop, zondag hervat de Duitse kampioen met een thuismatch ...

80
80
Gouden Schoen: Anderlecht staat voor einde horror-reeks

Zondagavond wordt voor de 72ste keer de Gouden Schoen uitgereikt. Recordkampioen RSC Anderlecht zal ...

143
143
Nainggolan-bom doet CPL daveren: "Wie Radja beetje kent ..."

Een week voor de tweede seizoenshelft van start gaat, is de Challenger Pro League in de ban van een ...

232
232
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenregen bij Club, transferbom Carrasco'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

304
304
Thorgan Hazard onthult verrassende ambities Anderlecht

De supporters van RSC Anderlecht snakken naar een prijs. Het is al acht jaar geleden wanneer ...

238
238
‘Furo gaat Thiago achterna: Club akkoord met straffe deal’

Club Brugge neemt afscheid van Kaye Furo. Eerder kwam het nieuws al naar buiten dat de jonge ...

257
257
‘Renard-magie: Anderlecht op zucht van transfer’

RSC Anderlecht wil deze winter de selectie versterken. Besnik Hasi hoopt dat Olivier Renard enkele ...

360
360
Schrijnend: Eto’o richt pijlen na uitschakeling op Brys

Marc Brys is officieel nog bondscoach van Kameroen, maar de Belg stond toch niet aan het roer ...

249
249
‘Zéér straf: Club Brugge gaat all-in voor oude bekende’

Club Brugge is deze winter nog op zoek naar versterkingen, vooral op de flanken moet er nog wat bij ...

470
470
Zulte Waregem pakt uit met stunt als eerste winteraanwinst

De Belgische clubs draaien warm op de wintermercato. Ook Zulte Waregem heeft op de officiële ...

129
129
De Cat zorgt voor nervositeit bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers voor grof geld gaan verkopen. De Brusselaars hebben een ...

441
441
Peter Bosz kapt transferpraat af bij PSV

Bij PSV blijft Joey Veerman dan toch en Ricardo Pepi mag ondanks een bod van 30 miljoen euro ...

40
40
‘Zulte Waregem roert zich op de markt’

Zulte Waregem en La Louvière promoveerden samen naar de Jupiler Pro League. De twee clubs ...

84
84
Ongeziene woede-uitbarsting Hasi: "Sprong een zekering"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

284
284
‘De Bruyne verbijsterd: Napoli duwt richting vertrek’

Kevin De Bruyne had zich dit anders voorgesteld. Wat een nieuw hoofdstuk moest worden, voelt plots ...

322
322
'Club Brugge duikt transfermarkt op met Furo-miljoenen'

Club Brugge staat op punt een erg straffe transfer te beklinken. Zo is Kaye Furo na amper een ...

676
676
Genk vindt 'opvolger Hrosovsky': Hayen laaiend enthousiast

KRC Genk wil zich na de winterstop herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. Coach Nicky ...

658
658
'Anderlecht gaat los: transfergesprekken met international'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

490
490
72ste Gouden Schoen: drama voor Club Brugge in de maak?

Zondagavond is het zover, dan wordt in het Silt te Middelkerke de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. ...

630
630
'België boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

67
67
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

143
143
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

46
46
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

701
701

Meer sportnieuws