'Keylor Navas staat op 36ste voor knaltransfer'

158 stemmen
'Keylor Navas staat op 36ste voor knaltransfer'

Nu het wereldkampioenschap in Qatar achter de rug is, komt de winterse transferperiode steeds dichterbij. En ook verschillende Europese topclubs willen hun slag slaan tijdens de wintermercato. Zo ook Bayern München, dat van plan is om een nieuwe doelman aan te trekken.


Normaal gezien is Manuel Neuer de vaste nummer één bij de Duitse kampioen. Maar tijdens een ski-vakantie om de Duitse WK-uitschakeling te verteren sloeg het noodlot toe voor het ervaren sluitstuk. Zo brak Neuer zijn been, waardoor hij meteen een kruis moest zetten over de rest van zijn seizoen. Met Sven Ulreich heeft Bayern wel een tweede keeper achter de rug, maar men zou nu toch van plan zijn om een extra doelman aan te trekken om de blessure van Neuer op te vangen.

Daarvoor worden verschillende pistes gevolgd. Bijvoorbeeld om Alexander Nübel vroegtijdig terug te halen van zijn huurbeurt aan AS Monaco, maar daar staan de Monegasken niet om te springen. Daarnaast is er ook het gegeven dat de nieuwe doelman slechts een korte termijnoplossing wordt tot Neuer weer fit is. Daarom zouden WK-uitblinkers als Dominik Livakovic (Dinamo Zagreb) en Emiliano Martinez (Aston Villa) hun twijfels hebben.

ERVAREN NAVAS
Volgens onder meer FootMercato zou Keylor Navas echter wel een goede kans maken. De Costa Ricaan is bij Paris Saint-Germain volledig in de schaduw van Gianluigi Donnarumma komen te staan. Hij zou het wel zien zitten om nog een laatste keer volop zijn kans te krijgen bij een Europese topclub en vervolgens weer plaats te maken voor Neuer. De vraag is evenwel of PSG wil meewerken aan een transfer. Bayern München vormt immers de tegenstander in de 1/8ste finales van de Champions League en men wil de concurrentie uiteraard niet zomaar versterken.

LEES OOK: 'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Bayern kan beter op zoek naar een definitieve nieuwe nummer één ...

Meest recent

De Condé slaat toe: KRC Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

0
0
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

78
78
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

453
453
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

90
90
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

497
497
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

164
164
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

449
449
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

145
145
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

46
46
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

137
137
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

134
134
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

617
617
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

491
491
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

200
200
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

65
65
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

34
34
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

44
44
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

167
167
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

594
594
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

220
220
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

102
102
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

187
187
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

46
46
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

756
756
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

132
132

Meer sportnieuws