'Keylor Navas staat op 36ste voor knaltransfer'

door
'Keylor Navas staat op 36ste voor knaltransfer'

Nu het wereldkampioenschap in Qatar achter de rug is, komt de winterse transferperiode steeds dichterbij. En ook verschillende Europese topclubs willen hun slag slaan tijdens de wintermercato. Zo ook Bayern München, dat van plan is om een nieuwe doelman aan te trekken.


Normaal gezien is Manuel Neuer de vaste nummer één bij de Duitse kampioen. Maar tijdens een ski-vakantie om de Duitse WK-uitschakeling te verteren sloeg het noodlot toe voor het ervaren sluitstuk. Zo brak Neuer zijn been, waardoor hij meteen een kruis moest zetten over de rest van zijn seizoen. Met Sven Ulreich heeft Bayern wel een tweede keeper achter de rug, maar men zou nu toch van plan zijn om een extra doelman aan te trekken om de blessure van Neuer op te vangen.

Daarvoor worden verschillende pistes gevolgd. Bijvoorbeeld om Alexander Nübel vroegtijdig terug te halen van zijn huurbeurt aan AS Monaco, maar daar staan de Monegasken niet om te springen. Daarnaast is er ook het gegeven dat de nieuwe doelman slechts een korte termijnoplossing wordt tot Neuer weer fit is. Daarom zouden WK-uitblinkers als Dominik Livakovic (Dinamo Zagreb) en Emiliano Martinez (Aston Villa) hun twijfels hebben.

ERVAREN NAVAS
Volgens onder meer FootMercato zou Keylor Navas echter wel een goede kans maken. De Costa Ricaan is bij Paris Saint-Germain volledig in de schaduw van Gianluigi Donnarumma komen te staan. Hij zou het wel zien zitten om nog een laatste keer volop zijn kans te krijgen bij een Europese topclub en vervolgens weer plaats te maken voor Neuer. De vraag is evenwel of PSG wil meewerken aan een transfer. Bayern München vormt immers de tegenstander in de 1/8ste finales van de Champions League en men wil de concurrentie uiteraard niet zomaar versterken.

LEES OOK: UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Bayern kan beter op zoek naar een definitieve nieuwe nummer één ...

Meest recent

'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

68
68
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

61
61
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

236
236
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

111
111
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

39
39
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

432
432
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

481
481
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

105
105
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

181
181
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

41
41
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

310
310
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

197
197
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

316
316
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

310
310
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

204
204
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

28
28
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

387
387
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

417
417
Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Bij de Rode Duivels is er géén weelde in de aanval. Achter Romelu Lukaku gaapt er een ...

80
80
Hans Vanaken ontroert fans diep met emotionele beelden

Het zijn niet de meest fijne weken geweest voor de trouwe blauw-zwarte fans. De club van Bart ...

233
233
‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Napoli-sportdirecteur Giovanni Manna schuift een bizarre shortlist naar voren als opvolger van Kevin ...

51
51
Ruben Van Gucht in het nauw: Volgt dubbele mokerslag?

Er waait nog steeds een storm door het leven van Ruben Van Gucht. Het Sporza-gezicht verschijnt ...

102
102
Juiste keuze van Verhaeghe? "Club gaat JPL daarin domineren"

Club Brugge moet winnen op het veld van FCV Dender of de crisis is helemaal losgebarsten. Ivan Leko ...

386
386
Haalt De Mil vedette uit de vergeetput bij AA Gent?

Een nieuwe trainer biedt ook nieuwe kansen voor spelers die onder de vorige coach amper speelden. ...

856
856
Hasi komt met verrassende update over toekomst Hazard

RSC Anderlecht won met 2-1 van STVV. Een meer dan terechte overwinning voor de Brusselaars, die meer ...

370
370

Meer sportnieuws