'Keylor Navas staat op 36ste voor knaltransfer'

158 stemmen
'Keylor Navas staat op 36ste voor knaltransfer'

Nu het wereldkampioenschap in Qatar achter de rug is, komt de winterse transferperiode steeds dichterbij. En ook verschillende Europese topclubs willen hun slag slaan tijdens de wintermercato. Zo ook Bayern München, dat van plan is om een nieuwe doelman aan te trekken.


Normaal gezien is Manuel Neuer de vaste nummer één bij de Duitse kampioen. Maar tijdens een ski-vakantie om de Duitse WK-uitschakeling te verteren sloeg het noodlot toe voor het ervaren sluitstuk. Zo brak Neuer zijn been, waardoor hij meteen een kruis moest zetten over de rest van zijn seizoen. Met Sven Ulreich heeft Bayern wel een tweede keeper achter de rug, maar men zou nu toch van plan zijn om een extra doelman aan te trekken om de blessure van Neuer op te vangen.

Daarvoor worden verschillende pistes gevolgd. Bijvoorbeeld om Alexander Nübel vroegtijdig terug te halen van zijn huurbeurt aan AS Monaco, maar daar staan de Monegasken niet om te springen. Daarnaast is er ook het gegeven dat de nieuwe doelman slechts een korte termijnoplossing wordt tot Neuer weer fit is. Daarom zouden WK-uitblinkers als Dominik Livakovic (Dinamo Zagreb) en Emiliano Martinez (Aston Villa) hun twijfels hebben.

ERVAREN NAVAS
Volgens onder meer FootMercato zou Keylor Navas echter wel een goede kans maken. De Costa Ricaan is bij Paris Saint-Germain volledig in de schaduw van Gianluigi Donnarumma komen te staan. Hij zou het wel zien zitten om nog een laatste keer volop zijn kans te krijgen bij een Europese topclub en vervolgens weer plaats te maken voor Neuer. De vraag is evenwel of PSG wil meewerken aan een transfer. Bayern München vormt immers de tegenstander in de 1/8ste finales van de Champions League en men wil de concurrentie uiteraard niet zomaar versterken.

LEES OOK: 'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Bayern kan beter op zoek naar een definitieve nieuwe nummer één ...

Meest recent

Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

55
55
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

22
22
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

58
58
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

146
146
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

60
60
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

543
543
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

297
297
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

23
23
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

174
174
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

616
616
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

127
127
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

367
367
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

680
680
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

509
509
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

333
333
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

521
521
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

143
143
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

160
160
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

101
101
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

105
105
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

205
205
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

335
335
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

704
704
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

177
177

Meer sportnieuws