'Keylor Navas staat op 36ste voor knaltransfer'

158 stemmen
'Keylor Navas staat op 36ste voor knaltransfer'

Nu het wereldkampioenschap in Qatar achter de rug is, komt de winterse transferperiode steeds dichterbij. En ook verschillende Europese topclubs willen hun slag slaan tijdens de wintermercato. Zo ook Bayern München, dat van plan is om een nieuwe doelman aan te trekken.


Normaal gezien is Manuel Neuer de vaste nummer één bij de Duitse kampioen. Maar tijdens een ski-vakantie om de Duitse WK-uitschakeling te verteren sloeg het noodlot toe voor het ervaren sluitstuk. Zo brak Neuer zijn been, waardoor hij meteen een kruis moest zetten over de rest van zijn seizoen. Met Sven Ulreich heeft Bayern wel een tweede keeper achter de rug, maar men zou nu toch van plan zijn om een extra doelman aan te trekken om de blessure van Neuer op te vangen.

Daarvoor worden verschillende pistes gevolgd. Bijvoorbeeld om Alexander Nübel vroegtijdig terug te halen van zijn huurbeurt aan AS Monaco, maar daar staan de Monegasken niet om te springen. Daarnaast is er ook het gegeven dat de nieuwe doelman slechts een korte termijnoplossing wordt tot Neuer weer fit is. Daarom zouden WK-uitblinkers als Dominik Livakovic (Dinamo Zagreb) en Emiliano Martinez (Aston Villa) hun twijfels hebben.

ERVAREN NAVAS
Volgens onder meer FootMercato zou Keylor Navas echter wel een goede kans maken. De Costa Ricaan is bij Paris Saint-Germain volledig in de schaduw van Gianluigi Donnarumma komen te staan. Hij zou het wel zien zitten om nog een laatste keer volop zijn kans te krijgen bij een Europese topclub en vervolgens weer plaats te maken voor Neuer. De vraag is evenwel of PSG wil meewerken aan een transfer. Bayern München vormt immers de tegenstander in de 1/8ste finales van de Champions League en men wil de concurrentie uiteraard niet zomaar versterken.

LEES OOK: 'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bayern kan beter op zoek naar een definitieve nieuwe nummer één ...

Meest recent

Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

53
53
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

356
356
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

123
123
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

186
186
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

54
54
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

595
595
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

376
376
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

112
112
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

374
374
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

394
394
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

61
61
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

85
85
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

155
155
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

50
50
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

435
435
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

432
432
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

234
234
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

149
149
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

67
67
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

579
579
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

129
129
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

140
140
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

175
175
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

165
165

Meer sportnieuws