'Keylor Navas staat op 36ste voor knaltransfer'

158
'Keylor Navas staat op 36ste voor knaltransfer'

Nu het wereldkampioenschap in Qatar achter de rug is, komt de winterse transferperiode steeds dichterbij. En ook verschillende Europese topclubs willen hun slag slaan tijdens de wintermercato. Zo ook Bayern München, dat van plan is om een nieuwe doelman aan te trekken.


Normaal gezien is Manuel Neuer de vaste nummer één bij de Duitse kampioen. Maar tijdens een ski-vakantie om de Duitse WK-uitschakeling te verteren sloeg het noodlot toe voor het ervaren sluitstuk. Zo brak Neuer zijn been, waardoor hij meteen een kruis moest zetten over de rest van zijn seizoen. Met Sven Ulreich heeft Bayern wel een tweede keeper achter de rug, maar men zou nu toch van plan zijn om een extra doelman aan te trekken om de blessure van Neuer op te vangen.

Daarvoor worden verschillende pistes gevolgd. Bijvoorbeeld om Alexander Nübel vroegtijdig terug te halen van zijn huurbeurt aan AS Monaco, maar daar staan de Monegasken niet om te springen. Daarnaast is er ook het gegeven dat de nieuwe doelman slechts een korte termijnoplossing wordt tot Neuer weer fit is. Daarom zouden WK-uitblinkers als Dominik Livakovic (Dinamo Zagreb) en Emiliano Martinez (Aston Villa) hun twijfels hebben.

ERVAREN NAVAS
Volgens onder meer FootMercato zou Keylor Navas echter wel een goede kans maken. De Costa Ricaan is bij Paris Saint-Germain volledig in de schaduw van Gianluigi Donnarumma komen te staan. Hij zou het wel zien zitten om nog een laatste keer volop zijn kans te krijgen bij een Europese topclub en vervolgens weer plaats te maken voor Neuer. De vraag is evenwel of PSG wil meewerken aan een transfer. Bayern München vormt immers de tegenstander in de 1/8ste finales van de Champions League en men wil de concurrentie uiteraard niet zomaar versterken.

LEES OOK: ‘Jupiler Pro League-revelatie al op radar van PSG’

Bayern kan beter op zoek naar een definitieve nieuwe nummer één ...

Meest recent

Nieuwe leider in Bundesliga; comeback Inter in Serie A-clash

In de Duitse Bundesliga heeft Borussia Dortmund de leidersplaats zaterdag verovert. De Italiaanse ...

4
4
Zebra's denderen voort, Cercle boot in na doelpuntenkermis

Waar stopt het voetbalsprookje van Sporting Charleroi? De Zebra's blijven maar door de competitie ...

8
8
‘Van Bommel pakt uit met drastisch De Bruyne-besluit’

Kevin De Bruyne zorgde onlangs plots voor grote ongerustheid bij Napoli. De Rode Duivel moest in de ...

82
82
Jelle Vossen verwerkt absolute mokerslag bij Beerschot

Beerschot kende zaterdag een topnamiddag met een overwinning op het veld van Sporting Hasselt, maar ...

118
118
CEO OHL haalt vernietigend uit: "Het klopt voor geen meter"

OH Leuven heeft zaterdag eindelijk de eerste competitiezege van het seizoen geboekt. De 2-0 ...

44
44
Opvolger KVO in zware crisis: rechter grijpt keihard in

De crisis bij KV Diksmuide Oostende neemt een nieuwe wending. Nadat binnen de club verdeeldheid ...

23
23
Nicky Hayen beleeft absoluut horrorscenario in Engeland

Nicky Hayen heeft opnieuw een flinke klap moeten verwerken in Engeland. Burnley leek zaterdag ...

165
165
Verheye en Kerkhofs balen: Beerschot pakt koppositie

De kraker tussen promovendus Sporting Hasselt en leider Beerschot heeft een nipte zege opgeleverd ...

64
64
OHL tankt vertrouwen: Simons en co vloeren gewonde Wolven

Eindelijk! Dat zal ongetwijfeld het gevoel zijn bij de spelers, staff en supporters van OHL. De ...

15
15
Brighton geeft Arsenal pak voor de broek

In de Premier League moest Arsenal aan de bak tegen Brighton & Hove Albion. Een pittige ...

20
20
Marc Coucke doet zelfs Sidney Sweeney blozen met stunt

Marc Coucke dook deze week op in een wel heel opvallende context. Tijdens Happy Hour op VTM liep de ...

56
56
Lokonga viert, Deman en Werder met dolle slotfase

In de Bundesliga won Bayern München vrijdagavond met 7-0 van Union Berlin. Om 15u30 vatten er ...

14
14
Zes nieuwkomers bij Anderlecht: tijd voor volgende stap

Bij RSC Anderlecht kenden ze een zeer drukke zomer. Er zijn heel wat spelers die zich al positief ...

276
276
KRC Genk sloeg toe: "River Plate was zeer concreet"

KRC Genk investeerde enorm veel geld in nieuwe spelers. Ze betaalden net geen 33 miljoen euro in ...

215
215
Druk neemt toe bij Cercle Brugge: Friis benoemt pijnpunten

Cercle Brugge is met een drie op achttien zwak begonnen aan het nieuwe seizoen. Ze wonnen nog geen ...

75
75
Nieuwe wending in verhaal omtrent Stroeykens?

Mario Stroeykens zal nog tot januari moeten wachten om een nieuwe club te vinden. Hij is momenteel ...

228
228
Aston Villa laat Tottenham wéér balen: exit De Zerbi?

Om 13u30 gaven Tottenham en Aston Villa elkaar partij. Twee clubs die zeer pover aan het seizoen ...

65
65
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel pijnlijk"

Standard had lange tijd uitzicht op een punt tegen AA Gent, maar ging toch onderuit. De Rouches zijn ...

66
66
Na zeperd tegen Union SG: "Veranderen onze aanpak niet"

Union SG is voorlopig te sterk voor heel wat ploegen in de Jupiler Pro League. Lommel SK kreeg er ...

20
20
Thibaut Courtois zorgt voor wondermooi sportverhaal

Thibaut Courtois kennen we vooral als één van de beste doelmannen van zijn generatie, ...

61
61
Verschueren geeft update over stadionplannen van Anderlecht

RSC Anderlecht speelt momenteel in een stadion van 21.000 zitplaatsen. Dat is te klein voor de ...

373
373
'AA Gent weigerde topschutter Jupiler Pro League'

Bij AA Gent kennen ze voorlopig een bijzonder goed seizoen. De Buffalo’s haalden ook een ...

348
348
Opvolger Vanaken? 'Club in transferstrijd van 20 miljoen'

Het seizoen in het clubvoetbal wordt in de komende drie weken even stilgelegd voor een ...

813
813
Vitor Bruno grijpt weer in: vijf wissels in basisploeg

RSC Anderlecht wil de extra lange interland-periode met een goed gevoel inzetten. En dus moeten de ...

346
346
'Dilemma voor Kompany: transferdeal van 40 miljoen'

Bayern München heeft de interland-break ingezet met een klinkende 7-0-overwinning tegen Union ...

80
80

Meer sportnieuws